H100کپی
کد تخفیف 30 هزارتومان ویژه دهه اول محرم
رزرو بلیط هواپیما
tabestoonکپی
تخفیف 200 هزار تومانی ویژه هتل های 100% آنلاین
رزرو هتل

بلیط هواپیما بندرعباس رشت

مسافر

خرید و رزرو بلیط هواپیما بندرعباس رشت در سایت‌ های تیکت بسیار راحت بوده و کافی است پس تعیین تاریخ سفر، فیلتر‌های مربوطه را اعمال کنید تا خیلی سریع به بلیط دلخواهتان دسترسی پیدا کنید. فیلتر‌های کلاس پروازی، ایرلاین، قیمت و نوع بلیط به شما کمک می‌کنند تا پروسه خرید بلیطتان با سرعت بالاتری پیش برود. تیم پشتیبانی‌ های تیکت به صورت 24 ساعته پاسخگو شما مسافران عزیز است که می‌توانید به صورت ارسال تیکت از بخش کاربری یا تماس تلفنی با آنان در ارتباط باشید.

قیمت بلیط هواپیما بندرعباس به رشت در هفته سوم آذر ماه سال 1402، 1 میلیون و 840 هزار تومان بوده که در کلاس اکونومی به فروش می‌رسد.

خرید بلیط هواپیما بندرعباس رشت

طی کردن مراحل زیر به شما کمک می‌کند تا بدون هیچ دغدغه‌ای ارزان‌ترین بلیط پرواز بندرعباس به مقصد رشت را خریداری کنید:

 • تاریخ موردنظرتان را در بخش مربوطه وارد کنید.
 • با اعمال فیلتر ایرلاین و انتخاب کردن شرکت هواپیمایی مدنظرتان، می‌توانید تمامی بلیط‌های ارائه شده توسط شرکت هواپیمایی را مشاهده کنید.
 •  اگر قصد تهیه بلیط سیستمی یا چارتری را دارید، لازم است در میان فیلتر‌های موجود، فیلتر نوع بلیط را پیدا کرده و سپس گزینه موردنظرتان را انتخاب کنید.
 • از میان بلیط‌های لیست شده، بلیط مناسب را انتخاب کنید.
 • در ادامه اطلاعات دقیق مسافر یا مسافران را در کادر‌های مشخص شده وارد کنید.
 • سپس هزینه بلیط را به صورت اینترنتی پرداخت کنید.
 • پس از تأیید نهایی پرداخت، لینک دانلود بلیط برایتان ارسال می‌شود.

حساس‌ترین قسمت خرید بلیط هواپیما بندرعباس رشت، وارد کردن اطلاعات مسافر است؛ زیرا اگر اطلاعات ثبت شده در بلیط با اطلاعات شخصی مسافر مغایرت داشته باشد، اجازه پرواز تا زمانی که این تفاوت برطرف نشود به مسافر داده نخواهد شد.

خرید بلیط دو طرفه هواپیما بندرعباس رشت

خرید بلیط دو طرفه هواپیما بندرعباس رشت نیاز است قبل از جستجو بلیط، گزینه سفر یک طرفه را به دوطرفه تغییر دهید و در فیلد‌های مشخص شده تاریخ رفت و برگشتتان را نیز وارد کنید.

قیمت بلیط هواپیما بندرعباس رشت

قیمت بلیط پرواز بندر عباس به رشت در تاریخ 21 آذر ماه سال 1402، در کلاس اکونومی 1 میلیون و 840 هزار تومان تعیین شده است. فیلتر قیمت در سایت ما این امکان را به شما می‌دهند تا بتوانید بازه قیمت بلیط هواپیما بندرعباس رشت را خودتان تعیین کنید و بلیطتان را با قیمتی نزدیک به قیمت دلخواهتان خریداری کنید. همچنین استفاده از قابلیت تقویم نرخی 30 روزه در سایت ‌های تیکت این امکان را به شما می‌دهند تا تمامی بلیط‌های عرضه شده در 30 روز آینده را مشاهده کنید و با مقایسه قیمت‌ها، مناسب‌ترین و ارزان‌ترین بلیط هواپیما از بندرعباس به رشت را تهیه کنید.

بلیط لحظه آخری بندرعباس رشت

برای تهیه این نوع بلیط هواپیما بندرعباس رشت در سایت ما کافی است پس از تعیین تاریخ سفر، در قسمت فیلتر نوع بلیط، گزینه چارتری را فعال کنید. در این صورت به همراه بلیط‌های چارتری، بلیط لحظه آخری بندرعباس رشت نیز برایتان لیست می‌شوند و به راحتی می‌توانید آن را خریداری کنید.

استرداد بلیط هواپیما بندرعباس رشت

اگر به هر دلیلی قصد دارید بلیط پرواز خود را کنسل کنید، کافی است با کارشناسان پشتیبانی تیم‌ های تیکت از طریق تماس تلفنی و یا ارسال تیکت از بخش کاربری در ارتباط باشید و درخواست خود را با آن‌ها در میان بگذارید تا امکان کنسلی بلیطتان را بررسی کنند؛ زیرا تمامی بلیط‌ها این امکان را ندارند. اگر استرداد بلیط هواپیما بندرعباس رشت شما تأیید شد کارشناسان ما توضیحات لازم را در اختیارتان قرار می‌دهند تا به راحتی بتوانید بلیط خود را کنسل کنید. میزان جریمه کنسلی بلیط به قوانین ایرلاین، شناسه نرخی، مدت زمان باقی مانده تا پرواز و مواردی از این دست بستگی دارد.

اطلاعات پرواز بندرعباس به رشت

فاصله هوایی بندر عباس تا رشت حدوداً 2060 کیلومتر است که زمان پرواز این مسیر 2 ساعت و 10 دقیقه طول می‌کشد. میزان بار مجاز برای پرواز بندرعباس رشت به کلاس پروازی و شرکت هواپیمایی که با آن سفر می‌کنید بستگی دارد ولی به طور کلی هر مسافر در کلاس اکونومی تا 20 کیلوگرم و در کلاس بیزینس و پرواز‌های فرست کلاس تا 30 کیلوگرم بار را می‌تواند داشته باشد.

اطلاعات فرودگاه بندر عباس

فرودگاه بین‌المللی بندرعباس که در 5.8 کیلومتری شهر بندرعباس واقع شده، 2 ترمینال اصلی دارد. ترمینال 1 این فرودگاه به پرواز‌های خارجی و ترمینال 2 به پرواز‌های داخلی اختصاص یافته. اطلاعات دسترسی و ارتباط با فرودگاه بندر عباس به شرح زیر است:

 • آدرس: بندرعباس، نواب صفوی، نواب صفوی 1، بلوار امام خمینی، بلوار 15 خرداد، فرودگاه بین‌المللی بندرعباس
 • تلفن تماس:8 -33665827 
 • اطلاعات پرواز: 199
 • وب سایت اصلی فرودگاه: www.bandarabbas.airport.ir

اطلاعات فرودگاه رشت

 فرودگاه بین‌المللی سردار جنگل رشت که با مرکز شهر حدوداً 5 کیلومتر فاصله دارد، دارای 2 ترمینال است که یکی از ترمینال‌ها برای پرواز‌های داخلی و دیگری مخصوص پرواز‌های خارجی در نظر گرفته شده. اطلاعات دسترسی و ارتباط با فرودگاه به شرح زیر است:

 • آدرس: رشت، بلوار ولی عصر(عج)، فرودگاه بین‌المللی سردار جنگل رشت

سوالات متداول بلیط هواپیما بندرعباس رشت

بلیط هواپیما بندرعباس رشت ارزان را از کجا خریداری بخریم؟

سایت‌ های تیکت ارزان‌ترین بلیط این مسیر را به مسافران عزیز عرضه می‌کند.

فرودگاه بندر عباس کجاست؟

آیا بلیط چارتری ارزان‌تر از بلیط سیستمی است؟