H100کپی
کد تخفیف 30 هزارتومان ویژه دهه اول محرم
رزرو بلیط هواپیما
tabestoonکپی
تخفیف 200 هزار تومانی ویژه هتل های 100% آنلاین
رزرو هتل

بلیط هواپیما بندر عباس مشهد

مسافر

‌های تیکت، یکی از معتبرترین سایت‌ها در حیطه فروش بلیط هواپیما بندر عباس به مشهد است که ارزان‌ترین بلیط‌ها را در اختیار مسافران قرار می‌دهد. برای رزرو و خرید بلیط از سایت ‌های تیکت لازم است تعداد مسافر و تاریخ پرواز خود را در فیلد مشخص شده وارد کنید، سپس از میان بلیط‌های لیست شده، بلیط مورد نظر خود را انتخاب کرده و خریداری کنید. شما می‌توانید برای سریع‌تر پیدا کردن بلیط مدنظرتان از فیلتر‌هایی مانند فیلتر قیمت، نوع بلیط، کلاس پروازی و غیره استفاده کنید. قیمت بلیط بندر عباس مشهد در آذر ماه سال 1402، در کلاس اکونومی از 1 میلیون و 813 هزار و 900 تومان تا 2 میلیون و 176 هزار تومان متغیر است.

خرید بلیط هواپیما بندر عباس مشهد

در سایت ما می‌توانید در کمترین زمان ممکن مناسب‌ترین بلیط با پایین‌ترین قیمت را تهیه کنید. مراحل خرید بلیط به شرح زیر است:

  • برای خرید بلیط رفت و برگشت به صورت همزمان، نیاز است که گزینه مربوط به آن را فعال کنید
  • در ادامه تاریخ مدنظر خود را برای سفر در فیلد مشخص شده وارد کنید
  • اگر قصد تهیه بلیط چارتری یا سیستمی را دارید، می‌توانید با استفاده از فیلتر نوع بلیط، بلیط مورد نظر خود را انتخاب کنید
  • برای خرید بلیط از ایرلاین خاص، باید در قسمت فیلتر ایرلاین، شرکت هواپیمایی مدنظر خود را مشخص کنید
  • پس از چک کردن بلیط‌های نمایش داده شده، مناسب‌ترین بلیط بندر عباس مشهد را انتخاب کنید
  • در صفحه بعدی که برای شما باز می‌شود، باید اطلاعات دقیق مسافر یا مسافران را وارد کنید. این مهم‌ترین مرحله تهیه بلیط است؛ زیرا با کوچک‌ترین مغایرت اطلاعات ثبت شده در بلیط با اطلاعات واقعی مسافر، اجاز پرواز به او داده نخواهد شد
  • در آخرین مرحله باید هزینه بلیط خود را به صورت اینترنتی پرداخت کنید
  • پس از تکمیل فرآیند‌ها و تأیید نهایی پرداخت هزینه، لینک دانلود بلیط برای شما ارسال خواهد شد

شما می‌توانید با استفاده از قابلیت تقویم نرخی 30 روزه، تمامی بلیط‌های 30 روز آینده مربوط به مبدا و مقصد خود را مشاهده کنید و از میان آن‌ها اقدام به خرید بلیط هواپیما بندر عباس مشهد کنید. به طور کلی با اعمال فیلتر‌هایی مانند فیلتر قیمت، کلاس پروازی و غیره دسترسی به بلیط مدنظرتان راحت‌تر می‌شود. اگر هنگام تهیه بلیط از سایت ما با مشکلی مواجه شدید می‌توانید، با پشتیبانی 24 ساعته سایت به صورت تماس تلفنی و ارسال تیکت از بخش کاربری در ارتباط باشید تا شما را در پروسه خرید بلیط بندر عباس مشهد راهنمایی کنند.

بلیط هواپیما بندر عباس مشهد چارتر

برای تهیه بلیط چارتر بندر عباس مشهد، کافی است هنگام خرید از فیلتر نوع بلیط استفاده کنید و گزینه چارتری را انتخاب کنید تا تمامی بلیط‌های چارتری این مسیر با کمترین قیمت در بازه زمانی که مشخص کرده‌اید برایتان لیست شود.

بلیط هواپیما بندر عباس مشهد سیستمی

برای خرید بلیط سیستمی بندر عباس مشهد، لازم است هنگام تهیه بلیط از فیلتر نوع بلیط استفاده کنید و آن را روی گزینه سیستمی تنظیم کنید تا همه بلیط‌ها سیستمی این مسیر برای شما به نمایش گذاشته شود.

بلیط لحظه آخری بندر عباس مشهد

بلیط لحظه آخری زیر شاخه‌ای از بلیط‌های چارتری است که برای دسترسی به این نوع بلیط‌ها باید در فیلتر نوع بلیط، بلیط چارتری را انتخاب کنید و سپس در بلیط‌های لیست شده، بلیط‌های لحظه آخری را پیدا کرده و پس از بررسی‌های لازم رزرو کنید. 

قیمت بلیط هواپیما بندر عباس مشهد 

قیمت بلیط هواپیما بندر عباس به مشهد در آذر ماه سال 1402، در کلاس اکونومی از 1 میلیون و 813 هزار و 900 تومان تا 2 میلیون و 176 هزار تومان متغیر است. اگر برای تهیه بلیط قیمت خاصی را مد نظر دارید، می‌توانید با استفاده از فیلتر قیمت هنگام خرید بلیط، قیمت مورد نظر خود را اعمال کنید تا هنگام جستجو بلیط، تمامی بلیط‌های قیمت مشخص شده برایتان لیست شود. در این صورت شما می‌توانید بلیط خود را نزدیک قیمتی که می‌خواهید تهیه کنید. در سایت ما می‌توانید با اعمال انواع فیلتر‌ها مانند فیلتر کلاس پروازی، نوع بلیط، شرکت هواپیمایی و ..، بلیط هواپیما ارزان  بندر عباس مشهد را خریداری کنید.

قیمت بلیط هواپیما بندر عباس مشهد رفت و برگشت

قیمت بلیط رفت و برگشت هواپیما بندر عباس مشهد در هفته ابتدایی آذر ماه سال 1402، در کلاس اکونومی 3 میلیون و 989 هزار و 900 هزار تومان است. برای تهیه این نوع بلیط‌ها با ارزان‌ترین قیمت در سایت ما، لازم است گزینه یک طرفه را به رفت و برگشت تغییر دهد و بقیه پروسه خرید را همانطور که در مراحل قبل توضیح داده شد پیش بروید. 

اطلاعات پرواز هواپیما بندر عباس مشهد

مسافت بندر عباس تا مشهد با هواپیما 1060 کیلومتر است و مدت زمان پرواز به طور میانگین 1 ساعت و 31 دقیقه طول می‌کشد. میزان بار مجاز برای بلیط هواپیما بندر عباس مشهد در کلاس اکونومی، از 15 تا 25 کیلوگرم است ولی به طور کلی وزن بار مجاز به مدل هواپیما، کلاس پروازی، ایرلاین یا آژانس هواپیمایی و کلاس نرخی بلیط بستگی دارد.  

اطلاعات فرودگاه بندر عباس

فرودگاه بندر عباس 2 ترمینال اصلی دارد که ترمینال 1 به پرواز‌های داخلی و ترمینال 2 به پرواز‌های خارجی اختصاص یافته است. اطلاعات فرودگاه بندر عباس را می‌توانید به طور کامل در جدول زیر مشاهده کنید.

آدرس فرودگاهبندر عباس، چهار راه پگاه
فاصله تا مرکز شهرحدوداً 5.8 کیلومتر
تلفن تماس33665827-8 و 199
مقاصد داخلیمشهد، تهران، اصفهان، شیراز، تبریز، یزد، رشت، آبادان، کرمانشاه، اهواز، چابهار، ساری، کیش و سیری (یکی از جزایر هرمز )
مقاصد خارجیدبی، مدینه، مسقط (پایتخت عمان)

اطلاعات فرودگاه مشهد 

فرودگاه مشهد دارای 3 ترمینال مجزا است که به ترتیب ترمینال 1 مختص پرواز‌های داخلی، ترمینال 2 مخصوص پرواز‌های خارجی و ترمینال 3 برای ورودی پرواز‌های خارجی است. در جدول زیر می‌توانید اطلاعات فرودگاه مشهد را مطالعه کنید.

آدرس فرودگاهفرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد، بلوار فرودگاه
فاصله تا مرکز شهرحدود 8 کیلومتر
تلفن تماس3340001 و 199
مقاصد داخلیاصفهان، اهواز، تبریز، تهران، زاهدان، شیراز، کرمانشاه، قشم، همدان، یزد، بندر عباس
مقاصد خارجیاستانبول، بغداد، بیروت، جده، دبی، دوحه، دوشنبه، شارجه، قندهار، کابل، نجف، هرات

سوالات متداول بلیط هواپیما بندر عباس مشهد

ارزان‌ترین بلیط هواپیما بندر عباس مشهد را از کجا می‌توانید خریداری کنیم؟

سایت‌ های تیکت ارزان‌ترین بلیط‌های این مسیر را مسافران عرضه می‌کند. همچنین با استفاده از فیلتر قیمت و تقویم 30 روزه نرخی قادر خواهید بود تا سریع‌تر ارزان‌ترین بلیط هواپیما بندر عباس مشهد را بیابید.

ارزان‌ترین بلیط هواپیما بندر عباس مشهد را از کجا می‌توانید خریداری کنیم؟

جریمه کنسلی بلیط هواپیمایی بندر عباس مشهد چقدر است؟

فرودگاه بندر عباس کجاست؟

چگونه می‌توان بلیط بندر عباس مشهد را کنسل کرد؟