H100کپی
کد تخفیف 30 هزارتومان ویژه دهه اول محرم
رزرو بلیط هواپیما
tabestoonکپی
تخفیف 200 هزار تومانی ویژه هتل های 100% آنلاین
رزرو هتل

بلیط هواپیما بندر عباس کرمانشاه

مسافر

بلیط در این بازه زمانی برای مبدا و مقصد موردنظر یافت نشد.

اگر شما نیز قصد دارید بلیط هواپیما بندر عباس کرمانشاه را رزرو و خریداری کنید، این نکته را در نظر داشته باشید این بلیط، بلیطی فصلی بوده و به صورت دائمی وجود ندارد. این یعنی، در دی ماه سال 1402 بلیط بندر عباس کرمانشاه وجود نداشته و شما برای پرواز به این سفر، باید از پرواز‌های دو یا چند مقصدی استفاده کنید. در این صفحه پیشنهاد ما به شما این است که برای رفتن به کرمانشاه از بندر عباس در ابتدا به شهر اصفهان یا تهران سفر کرده و پس از آن مسیر باقی مانده را به صورت هوایی یا زمینی طی کنید. در صورت داشتن هرگونه سؤال یا ابهامی می‌توانید با تیم پشتیبانی 24 ساعته ما تماس گرفته و آن‌ها را برطرف کنید. در ادامه این نوشته به بررسی کامل نحوه خرید، اطلاعات پرواز و فرودگاه می‌پردازیم.

خرید بلیط هواپیما بندر عباس کرمانشاه

همان طور که در بخش قبل بیان شد، برای مسافرت از بندر عباس به کرمانشاه، بلیط مستقیمی وجود ندارد و به همین دلیل باید اقدام به خرید چند بلیط کنید. به عنوان مثال، می‌توانید در ابتدا بلیط هوایی بندر عباس تهران را رزرو کرده و پس از فرود در تهران، بلیط هوایی تهران کرمانشاه را خریداری نمایید. همچنین اگر قصد دارید قسمتی از این مسیر را به صورت زمینی طی کنید، می‌توانید در ابتدا از بندر عباس به اصفهان را هوایی و سپس اصفهان به کرمانشاه را به صورت زمینی طی کنید. در این بخش از مطلب به بررسی کامل نحوه خرید بلیط هواپیما بندر عباس کرماشاه، می‌پردازیم:

  • در ابتدا مبدأ و مقصد خود را مشخص کرده و سپس تاریخ مورد نظر خود را برای مسافرت، در بخش تعیین شده اعمال نمایید.
  • روی گزینه جست و جو کلیک کرده و منتظر بمانید تا بلیط درخواستی شما یافت شود. 
  • در صورتی که بلیطی در این بازه زمانی و با مشخصات مورد نظرتان یافت نشد، می‌توانید از تقویم نرخی 30 روزه بهره بگیرید. این تقویم به شما کمک می‌کند تا بلیط‌های 1 ماه آینده را مشاهده کنید.
  • پس از انتخاب بلیط، لیست مشخصات خواسته شده را پر کرده و در انتها، هزینه آن را به صورت آنلاین بپردازید.

برای خرید بلیط، می‌توانید از انواع فیلتر‌ها مانند فیلتر ایرلاین، نوع بلیط، کلاس پروازی و قیمت استفاده کنید. بهره گرفتن از این فیلتر‌ها می‌تواند فرایند دریافت بلیط را سرعت بخشیده و همچنین بلیط خود را با معیارهای موردنظرتان خریداری کنید.

اطلاعات پرواز بندر عباس کرمانشاه

در رابطه با اطلاعات پرواز بندر عباس اصفهان، می‌توان گفت میزان بار مجاز شما در کلاس‌های اکونومی 20 کیلوگرم و کلاس‌های بیزینسی، 30 کیلوگرم است. همچنین مسیر هوایی بندر عباس کرمانشاه 1180 کیلومتر می‌باشد که تقریباً به 1 ساعت 40 دقیقه زمان نیاز دارد و پرواز‌های این سفر به صورت فصلی در دسترس شما مسافران عزیز قرار خواهد گرفت. البته شرایط آب و هوایی نیز در مدت زمان پرواز تأثیر‌گذار است.

اطلاعات فرودگاه بندر عباس

در رابطه با اطلاعات فرودگاه بندر عباس در نظر داشته باشید تنها 2 ترمینال داخلی و خارجی برای این فرودگاه به ثبت رسیده است. همچنین این فرودگاه در فاصله تقریباً 6 کیلومتری مرکز شهر قرار گرفته و پیمودن آن با وسایل نقلیه به 10 دقیقه زمان نیاز دارد. 

آدرس فرودگاه بندر عباس: بندر عباس، بلوار امام خمینی، 15 خرداد، فرودگاه بین‌المللی بندر عباس.

پست الکترونیک: Info@bandarabbas.airport.ir

وب‌سایت فرودگاه: www.bandarabbas.airport.ir

سوالات متداول بلیط هواپیما بندر عباس کرمانشاه

میزان بار مجاز برای هواپیما بندر عباس کرمانشاه، چقدر است؟

در صورتی که از کلاس اکونومی یا بیزینسی استفاده کنید، به ترتیب می‌توانید 20 و 30 کیلوگرم بار مجاز را با خود حمل کنید.

در صورتی که قصد استرداد بلیط بندر عباس کرمانشاه را داشته باشیم، چه اقداماتی انجام دهیم؟

در صورتی که بلیط مستقیم هواپیما بندر عباس کرمانشاه، وجود نداشت چه کنیم؟