H100کپی
کد تخفیف 30 هزارتومان ویژه دهه اول محرم
رزرو بلیط هواپیما
tabestoonکپی
تخفیف 200 هزار تومانی ویژه هتل های 100% آنلاین
رزرو هتل

بلیط هواپیما بندر عباس یزد

مسافر

بلیط در این بازه زمانی برای مبدا و مقصد موردنظر یافت نشد.

به دلیل اینکه بلیط هواپیما بندر عباس یزد در همه روزهای سال موجود نیست و به طور فصلی به فروش می‌رسد، نیاز است برای سفر در این مسیر ابتدا با پروازی از بندر عباس به تهران بروید و پس از آن با رزرو بلیط هواپیما تهران یزد به مقصد مورد نظرتان یعنی یزد بروید. در این نوع سفرها باید به این نکته توجه داشته باشید که روز و ساعت بلیط‌هایتان متناسب با یکدیگر باشند تا در کمترین زمان ممکن سفر کنید. قیمت بلیط هواپیما بندر عباس تهران در هفته ابتدایی دی ماه 1402 برای کلاس اکونومی برابر با 1 میلیون و 696 هزار تومان و برای بلیط هواپیما تهران یزد با کلاس اکونومی برابر با 1 میلیون و 8 هزار تومان است.

خرید بلیط هواپیما بندر عباس یزد

از آنجایی که بلیط پرواز بندر عباس یزد در همه فصول سال به فروش نمی‌سد، پس برای سفر از بندر عباس به تهران راهکار‌هایی را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا سفر خوبی را داشته باشید:

  • سفر هوایی زمینی: اگر می‌خواهید سفری زمینی را تجربه کنید ولی در عین حال زمان برایتان حائز اهمیت است توصیه می‌شود در ابتدا با روازی از بندر عباس به اصفهان بروید و پس از آن با رزرو بلیط اتوبوس از اصفهان به یزد سفر کنید. برای تهیه و رزرو اتوبوس می‌توانید با شماره 021_58913 تماس بگیرید تا مناسب‌ترین بلیط را بتوانید خریداری کنید.
  • سفر هوایی: اگر می‌خواهید در کمترین زمان ممکن از بندر عباس به یزود بروید نیاز است 2 بلیط هواپیما با عنوان بلیط هواپیما بندر عباس تهران و تهران یزد را به طوری خریداری کنید و بلافاصله پس از رسیدن به تهران، بتوانید با پروازی به طور مستقیم به مقصدتان برسید.

با توجه به راهکارهای پیشنهادی، می‌توانید هنگامی که خرید بلیط هواپیما بندر عباس یزد امکان پذیر نبود، یکی از راهکارها را جایگزین کنید.

اطلاعات فرودگاه یزد

فرودگاه بین المللی شهید صدوقی یزد 2 ترمینال مجزا دارد که یکی از آن‌های برای مقاصد داخلی کشور مانند تهران، مشهد و اهواز است و دیگری مختص پروازهای خارجی کشور از جمله بغداد، نجف، جده، دمشق و مدینه طراحی شده. اطلاعات تکمیلی فرودگاه یزد به شرح زیر است:

  • آدرس فرودگاه: یزد، میدان دارالعباد، جاده فرودگاه، فرودگاه بین المللی شهید صدوقی یزد
  • فاصله تا مرکز شهر: 8.9 کیلومتر (18 دقیقه)
  • تلفن تماس: 035-31010
  • وب سایت اصلی: yazdairport.ir

سوالات متداول بلیط هواپیما بندر عباس یزد

اگر بلیط هواپیما بندر عباس یزد موجود نبود چگونه می‌توان این مسیر را طی کرد؟

سریع‌ترین راهکار برای سفر در این مسیر تهیه بلیط هواپیما از بندر عباس به تهران و سپس بلیط هواپیما تهران یزد است که سفرتان حدود 2 ساعت و 45 دقیقه زمان می‌برد.

فاصله فرودگاه یزد تا مرکز شهر چقدر است؟

روش خرید ارزان‌ترین بلیط هواپیما بندر عباس یزد در های تیکت چگونه است؟