MILADکپی
رزرو بلیط پرواز از هر نقطه ایران به مشهد با تخفیف ویژه ولادت امام رضا(ع)
رزرو بلیط هواپیما مشهد
MILADکپی
رزرو هتل با تخفیف 200 هزار تومانی ویژه ولادت امام رضا(ع)
رزرو هتل های مشهد

بلیط هواپیما اردبیل تهران

مسافر

رزرو هتل های مشهد

قیمت بلیط هواپیما اردبیل تهران، از نوع سیستمی و کلاس پروازی اکونومی، در زمستان سال 1402، به مبلغ 1 میلیون و 24 هزار تومان بوده است و این هزینه با توجه به عواملی همچون نوع بلیط، کلاس پروازی انتخابی، شرکت هواپیمایی و غیره محاسبه می‌شود. در صورتی که قصد دارید این بلیط را از‌ های تیکت خرید کنید، در ابتدا مبدا و مقصد را در قسمت مشخص شده وارد کنید و سپس تاریخ مورد نظرتان را برای پرواز در قسمت تعیین شده، وارد کنید. پس از انتخاب بلیط به تکمیل اطلاعات هویتی خود پرداخته و هزینه آن را به صورت اینترنتی بپردازید.

در صورت ایجاد هر گونه سؤال یا ابهامی در رابطه با فرایند خرید بلیط، می‌توانید با تیم پشتیبانی 24 ساعته سایت، تماس بگیرید. در ادامه به بررسی سایر اطلاعات این پرواز می‌پردازیم.

خرید بلیط هواپیما اردبیل تهران

در صورتی که قصد خرید بلیط هواپیما اردبیل تهران را دارید، می‌توانید به ترتیب مراحل زیر را طی کنید:

 1. مبدا خود را روی شهر اردبیل و مقصدتان را روی شهر تهران، تنظیم کنید.
 2. در مرحله دوم تاریخ مورد نظر خود را برای پرواز، در قسمت مشخص شده وارد کنید.
 3. لیستی از تمامی بلیط‌های موجود در زمان ثبت شده به شما نشان داده می‌شود که باید ایده‌آل‌ترین آن را برای خود انتخاب کنید.
 4. پس از انتخاب بلیط، به صفحه بعد رفته و تمامی اطلاعات خواسته شده را به درستی تکمیل کنید.
 5. در مرحله آخر، وارد درگاه اینترنتی مشخص شده شوید و هزینه بلیط را به صورت آنلاین پرداخت کنید.

در هنگام خرید بلیط پرواز اردبیل پرواز، به موارد زیر توجه کنید:

 • در هنگام خرید بلیط، می‌توانید از فیلتر‌های موجود در سایت، استفاده کنید. این فیلتر‌ها شامل مواردی همچون: فیلتر قیمت، نوع بلیط، کلاس پروازی و غیره هستند که به شما در انتخاب سریع‌تر بلیط، کمک می‌کنند.
 • در صورتی که بلیط خود را در بازه زمانی تعیین شده یافت نکردید، می‌توانید از تقویم نرخی 30 روزه موجود در سایت، بهره بگیرید. این تقویم لیستی از تمامی پرواز‌های 1 ماه آینده است که شما می‌توانید به راحتی بلیط خود را انتخاب کنید.
 • اگر در فرایند خرید بلیط، به مشکلی برخوردید، می‌توانید با تیم پشتیبانی سایت، ارتباط گرفته تا مشکل خود را برطرف نمایید.

قیمت بلیط هواپیما اردبیل تهران

قیمت بلیط هواپیما اردبیل تهران، در زمستان سال 1402 از نوع سیستمی و کلاس پروازی اکونومی به مبلغ 1 میلیون و 24 هزار تومان تعیین شده است. هزینه این بلیط با توجه به معیار‌هایی مانند نوع بلیط، کلاس پروازی، شرکت هواپیمایی و بازه زمانی مورد نظر برای پرواز انتخاب می‌شود که شما می‌توانید بلیط ایده‌آل خود را از‌ های تیکت خریداری کنید. 

پرواز ارزان اردبیل تهران

اگر در بودجه‌تان محدودیت دارید و به دنبال رزرو بلیط ارزان هواپیما از‌ های تیکت هستید، بهره گرفتن از روش‌های زیر، می‌تواند برای شما مؤثر باشد:

 1. استفاده از تقویم نرخی 30 روزه: این تقویم تمامی بلیط‌های موجود در یک ماه آینده را در اختیار شما قرار داده که می‌توانید تمامی بلیط‌ها را با هم مقایسه و سپس بلیط مورد نظرتان را خریداری کنید.
 2. اعمال فیلتر قیمت، روی بلیط: برای کاهش دادن هزینه بلیط خود، می‌توانید روی آن فیلتر قیمت اعمال کنید. شما می‌توانید میزان بودجه خود را در این بخش اعمال کرده تا تمامی بلیط‌ها در همان رنج، برای شما نمایش داده شود.
 3. مسافرت در بازه زمانی کم تردد: در برخی زمان‌ها که تعداد سفر‌ها از اردبیل به تهران کاهش می‌یابد، هزینه بلیط نیز کمتر خواهد شد. در صورتی که می‌خواهید بلیط ارزانی را تهیه کنید، پیشنهاد می‌کنیم در بازه زمانی کم تردد بلیط خود را رزرو کنید.
 4. رزرو بلیط لحظه آخری و چارتری: بلیط‌های لحظه آخری و چارتری نسبت به قیمت عادی، هزینه متفاوتی دارند. در واقع در برخی موارد هزینه این نوع از بلیط‌ها، ارزان‌تر از بلیط‌های سیستمی خواهند بود.

البته در نظر داشته باشید‌ های تیکت همیشه ارزران‌ترین بلیط‌ها را در اختیار شما عزیزان، قرار خواهد داد. 

پرواز اردبیل تهران لحظه آخری

یکی از انواع بلیط‌ها که در سایت‌ های تیکت در دسترس شماست، بلیط‌های لحظه آخری است. این بلیط‌ها چند ساعت مانده به پرواز روی سایت قرار می‌گیرند و برای رزرو آن، باید ابتدا فیلتر چارتری را روی بلیط خود اعمال کرده و سپس در بین گزینه‌های موجود به دنبال بلیط لحظه آخری اردبیل تهران باشید. هزینه این بلیط‌ها متغیر بوده و با توجه به شرایط مشخص خواهد شد.

پرواز چارتر اردبیل به تهران

دسته‌ای دیگر از بلیط‌های موجود در‌های تیکت، بلیط چارتر اردبیل به تهران است. این بلیط‌ها تحت نظر شرکت‌های چارتری مدیریت می‌شوند و به همین دلیل قوانین مخصوص به خود را خواهند داشت. برای رزرو بلیط‌های چارتری اردبیل تهران، تنها کافی است فیلتر بلیط چارتری را انتخاب کنید تا تمامی بلیط‌ها این نوع در دسترس شما قرار گیرد؛ با توجه به توضیحات گفته شده، در نظر داشته باشید قبل از رزرو بلیط اطلاعات مربوط به پرواز را با دقت مطالعه کنید.

برنامه پرواز‌های اردبیل تهران

در رابطه با برنامه پرواز‌های اردبیل تهران، می‌توان گفت این پرواز در تمامی روز‌های هفته انجام می‌شود و شما می‌توانید بلیط خود را از ‌های تیکت، خریداری کنید. فاصله از شهر اردبیل تا تهران با هواپیما 389 کیلومتر بوده و مدت پرواز اردبیل تهران به طور متوسط 57 دقیقه است. در صورتی که می‌خواهید باری را با خود در طی پرواز حمل کنید، باید به کلاس پروازی انتخابی خود، توجه داشته باشید. در صورتی که کلاس پروازی شما اکونومی است، می‌توانید تا حداکثر 20 کیلوگرم بار را با خود حمل کنید. این در حالی است که میزان بار مجاز در کلاس پروازی بیزینسی، حداکثر تا 30 کیلوگرم می‌باشد.

اطلاعات فرودگاه اردبیل

در رابطه با اطلاعات فرودگاه اردبیل می‌توان گفت این فرودگاه دو ترمینال دارد که یکی از آن‌ها برای پرواز‌های داخلی و دیگری مخصوص پرواز‌های حج است؛ همچنین این فرودگاه در فاصله 17 کیلومتری مرکز شهر، قرار گرفته است.

آدرس فرودگاه اردبیل: استان اردبیل، شهرستان اردبیل، بزرگراه شهید رحمان دادمان، خیابان فرودگاه، فرودگاه اردبیل.

اطلاعات فرودگاه تهران

در رابطه با اطلاعات فرودگاه تهران در نظر داشته باشید به این فرودگاه 6 ترمینال مخصوص پرواز‌های داخلی، بین‌المللی و حج اختصاص داده شده است و فاصله حدودی آن تا مرکز شهر 7 کیلومتر خواهد بود.

آدرس فرودگاه مهر آباد تهران: تهران، میدان آزادی، کیلومتر ۱ اتوبان لشگری، دوربرگردان فرودگاه، خیابان فرودگاه، فرودگاه بین‌المللی مهرآباد.

کنسلی بلیط هواپیما اردبیل تهران

در صورتی که قصد دارید بلیط هواپیما اردبیل تهران را لغو کنید، کافی است وارد حساب کاربری خود شده و سپس با ارسال تیکت، درخواست استرداد خود را ثبت نمایید؛ همچنین می‌توانید با تیم پشتیبانی سایت تماس گرفته و درخواست استرداد بلیط اردبیل تهران خود را اعلام کنید. پس از بررسی‌های لازم، نتیجه نهایی به شما اعلام خواهد شد.

سوالات متداول بلیط هواپیما اردبیل تهران

قیمت بلیط هواپیما اردبیل تهران، چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما اردبیل تهران از نوع سیستمی و کلاس اکونومی، در زمستان سال 1402، مبلغ 1 میلیون و 24 هزار تومان است.

چگونه بلیط لحظه آخری پرواز اردبیل تهران را خریداری کنیم؟

برای رزرو بلیط ارزان اردبیل تهران، چه اقداماتی انجام دهیم؟

جریمه اضافه بار، در پرواز‌های اردبیل تهران چقدر است؟