H100کپی
کد تخفیف 30 هزارتومان ویژه دهه اول محرم
رزرو بلیط هواپیما
tabestoonکپی
تخفیف 200 هزار تومانی ویژه هتل های 100% آنلاین
رزرو هتل

بلیط هواپیما اردبیل بندر عباس

مسافر

بلیط در این بازه زمانی برای مبدا و مقصد موردنظر یافت نشد.

بلیط هواپیما اردبیل بندر عباس در همه روزهای سال موجود نیست و به صورت فصلی به فروش می‌رسد بدین ترتیب اگر می‌خواهید در کمترین زمان ممکن این مسیر را طی کنید، توصیه می‌شود در اولین اقدام با پروازی از اردبیل به تهران بروید و سپس با خرید بلیط هواپیما تهران بندر عباس به مقصد موردنظرتان برسید. در این صورت پروازهای شما اگر بدون معطلی باشد حدود 2 ساعت و 40 دقیقه زمان می‌برد. قیمت پرواز در مسیرهای گفته شده در دی ماه سال 1402، در کلاس اکونومی به شرح زیر است:

مسیر پروازی

قیمت

اردبیل تهران

1 میلیون و 24 هزار تومان

تهران بندر عباس

2 میلیون و 107 هزار تومان

 

خرید بلیط هواپیما اردبیل به بندر عباس

اگر در زمان مدنظرتان برای سفر از اردبیل به بندر عباس بلیط هواپیما موجود نبود می‌توانید با انتخاب یکی از راهکارهای زیر این مسیر را طی کنید:

  • سفر هوایی: اگر می‌خواهید در کوتاه‌ترین زمان ممکن از شهر اردبیل به بندر عباس بروید می‌توانید با خرید 2 عدد بلیط هواپیما اردبیل تهران و بلیط هواپیما تهران بندر عباس این مسیر را در 2 ساعت و 40 دقیقه طی کنید. همچنین باید به این نکته توجه داشته باشید که طوری بلیط‌ها را خریدرای کنید که پس از رسیدن به تهران بلافاصله بتوانید سوار هواپیما تهران بندر عباس شوید تا در سریع‌ترین حالت ممکن به مقصد مورد نظرتان برسید.
  • سفر هوایی، زمینی: اگر می‌خواهید به همراه سفر پروازی، سفر زمینی را تجربه کنید می‌توانید پس از خرید بلیط اردبیل تهران، با شماره تماس 021-58913 تماس حاصل فرمایید و بلیط اتوبوس تهران بندر عباس خود را رزرو کنید. لازم است بدانید مدت زمان سفر زمینی برای مسیر تهران بندر عباس تقریباً 14 ساعت است.

شما مسافران عزیز می‌توانید در زمانی که خرید بلیط هواپیما اردبیل بندر عباس امکان پذیر نبود، یکی از سه راهکار را انتخاب کنید. البته برای هر سه راهکار باید به این نکته توجه داشته باشید که بلیط‌هایتان را طوری رزرو کنید که بدون صرف زمان بتوانید از اردبیل به بندر عباس بروید.

اطلاعات پرواز اردبیل بندر عباس

مدت زمان تعیین شده برای پرواز اردبیل بندر عباس حدود 1 ساعت و 50 دقیقه است. میزان بار مجاز برای پرواز اردبیل بندر عباس به ایرلاین و کلاس پروازی بلیط شما بستگی دارد ولی به طور کلی برای کلاس پروازی اکونومی بین 15 تا 25 کیلوگرم تعیین شده است.

اطلاعات فرودگاه بندر عباس

اطلاعات ترمینال‌های فرودگاه بندر عباس به شرح زیر است:

  • ترمینال 1: برای پروازهای داخلی به مقصد مشهد، تهران، اصفهان، شیراز، تبریز، یزد، رشت، آبادان، کرمانشاه، اهواز، چابهار، ساری، کیش و سیری (یکی از جزایر هرمز ) در نظر گرفته شده.
  • ترمینال 2: مختص پروازهای خارجی به مقصد دبی، مدینه و مسقط است.

اطلاعات دسترسی به فرودگاه بندر عباس:

فاصله تا مرکز شهرحدوداً 5.8 کیلومتر
آدرس فرودگاهبندر عباس، نواب صفوی، نواب صفوی 1، بلوار امام خمینی، بلوار 15 خرداد، فرودگاه بین المللی بندر عباس
تلفن تماس33665827-8 و 199

سوالات متداول بلیط هواپیما اردبیل بندر عباس

قیمت بلیط پرواز اردبیل تهران و تهران بندر عباس چقدر است؟

هزینه پرواز اردبیل تهران 1 میلیون و 24 هزار تومان و تهران بندر عباس 2 میلیون و 107 هزار تومان تعیین شده است.

روش استرداد بلیط هواپیما اردبیل بندر عباس در های تیکت چگونه است؟

پرواز اردبیل بندر عباس چقدر زمان می‌برد؟