H100کپی
کد تخفیف 30 هزارتومان ویژه دهه اول محرم
رزرو بلیط هواپیما
tabestoonکپی
تخفیف 200 هزار تومانی ویژه هتل های 100% آنلاین
رزرو هتل

بلیط هواپیما زابل تهران

مسافر

شما در سایت‌ های تیکت می‌توانید به راحتی بلیط هواپیما زابل تهران را خریداری کنید. برای خرید این بلیط کافی است با مشخص کردن مبدا و مقصد و تاریخ دقیق سفرتان، به تمامی بلیط‌های عرضه شده در تاریخ مد نظر به راحتی دسترسی پیدا کنید. پس از انتخاب بلیط و تکمیل اطلاعات هویتی، با پرداخت هزینه بلیط، می‌توانید بلیط خود را با موفقیت ثبت کنید. به منظور رفاه حال شما تیم پشتیبانی ۲۴ ساعته سایت ‌های تیکت در هر لحظه آماده ارائه خدمات به شما مسافران عزیز است؛ چنانچه در طول سفر یا در هنگام تهیه اینترنتی بلیط با مشکل مواجه شدید می‌توانید با تماس تلفنی با مشاوران ما، از خدمات آن‌ها جهت رفع مشکل کمک‌های لازم را دریافت کنید.

قیمت بلیط هواپیما زابل تهران در بهمن ماه ۱۴۰۲، برای نوع سیستمی و کلاس پروازی اکونومی ۱ میلیون و ۴۷۴ هزار تومان تعیین شده است‌. این قیمت با توجه به شرایط مختلف می‌تواند دچار کاهش یا افزایش نیز شود.

خرید بلیط هواپیما زابل تهران

چنانچه قصد خرید بلیط هواپیما زابل تهران را دارید، باید مراحل زیر را با دقت و به ترتیب انجام دهید.

  1.  زابل را به عنوان مبدا و تهران به عنوان مقصد در فیلد تعیین شده وارد کنید.
  2.  تاریخ دقیق خود را برای مسافرت وارد کنید.
  3.  اگر قصر خرید بلیط دوطرفه هواپیما زابل تهران را دارید، در این قسمت تیک گزینه بلیط دو طرفه را نیز فعال کنید.
  4.  از بین بلیط‌های نمایش داده شده، ایده‌آل ترین بلیط را انتخاب کنید.
  5.  اطلاعات هویتی خود را همانند: نام، نام خانوادگی، کد ملی و موارد دیگر را صحیح و دقیق وارد کنید.
  6.  وارد درگاه بانکی شده و با استفاده از اطلاعات شخصی حساب بانکی، اقدام به واریز آنلاین هزینه بلیط هواپیما زابل تهران کنید.

با سپری کردن پروسه ذکر شده، لینکی حاوی بلیط خریداری شده در اختیار شما قرار می‌گیرید. می‌توانید با تهیه پرینت از آن، بلیط را جهت جلوگیری از مشکلات احتمالی همراه خود در فرودگاه داشته باشید.

قیمت بلیط هواپیما زابل تهران

قیمت مشخص شده برای بلیط هواپیما زابل تهران در بهمن ماه ۱۴۰۲ برای نوع سیستمی با کلاس پروازی اکونومی ۱ میلیون ۴۸۴ هزار تومان است. قیمت بلیط وابسته به فاکتور‌های بسیاری از جمله کلاس پروازی، نوع بلیط، شرکت هواپیمایی، طول پرواز، ایرلاین، فصل پرواز و موارد دیگری تعیین می‌شود.

پرواز ارزان زابل تهران

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما ارزان در مسیر زابل تهران بازه زمان‌هایی است که تعداد مسافرت‌ها در این مسیر کاهش پیدا می‌کند. در زمان‌هایی همانند: اواسط هفته، شروع فصل‌های سرد سال، ماه مبارک رمضان، روز‌های غیر مناسبتی و غیره تعداد مسافران کم شده و قیمت بلیط کاهش پیدا می‌کند. علاوه بر بازه زمانی، شما با مشخص کردن بازه قیمت در فیلتر قیمت نیز به لیستی از بلیط‌ها با بودجه مشخص شده دسترسی پیدا خواهید کرد و به راحتی می‌توانید بلیطی مناسب با بودجه خود را پیدا کنید. همچنین با بهره گرفتن از تقویم نرخی 30 روزه، تمامی بلیط های یک ماه آینده در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

پرواز زابل تهران لحظه آخری

بلیط‌های لحظه آخری در بین بلیط‌های چارتری قابل مشاهده هستند؛ از این رو برای بازدید از لیست کامل بلیط‌ لحظه آخری هواپیما زابل تهران فیلتر را روی چارتر گذاشته و با جست و جو به لیست کامل بلیط‌های لحظه آخری دسترسی پیدا کنید. بلیط‌های لحظه آخری که اغلب اوقات در ساعت‌های نزدیک به پرواز روی سایت گذاشته می‌شوند و قیمت ارزان‌تر یا گران‌تری با توجه به شرایط خاص برایشان تعیین می‌شود.

پرواز چارتر زابل به تهران

برای دسترسی به بلیط چارتر هواپیما زابل تهران باید فیلتر را روی چارتری تنظیم کنیم. با جست و جو بین بلیط‌ها، کلیه بلیط‌های چارتری پرواز هوایی این مسیر برای شما نمایش داده می‌شود و شما به راحتی می‌توانید بلیط دلخواه خود را خریداری کنید. شرکت‌های چارتری یک سری قوانین و مقررات مخصوص به خود را دارند. به همین علت هنگام خرید باید اطلاعات پرواز را با دقت مطالعه کرد.

برنامه پرواز‌های زابل تهران

برای رفاه حال مسافران بلیط هواپیما زابل تهران در تمامی روز‌های هفته موجود بوده و افراد هر زمانی که اراده کنند، می‌توانند برای خرید آنلاین بلیط اقدامات لازم را انجام دهند. پرواز هوایی بین دو شهر زابل و تهران حدوداً ۲ ساعت زمان خواهد برد؛ زیرا فاصله هوایی بین دو شهر زابل و تهران فاصله‌ای نسبتاً طولانی برابر با ۱۰۷۷ کیلومتر است.

مسافران در همه پرواز‌های هوایی می‌توانند مقدار بار مجاز همراه خود داشته باشند؛ اما میزان این بار با توجه به کلاس پروازی بلیط مشخص می‌شود؛ به صورتی که مسافران برای پرواز‌های کلاس اکونومی ۲۰ کیلوگرم و برای پرواز‌های کلاس بیزینسی تا ۳۰ کیلوگرم مجاز به حمل بار هستند. در صورت داشتن اضافه بار، شامل جریمه اضافه بار خواهید شد.

اطلاعات فرودگاه زابل 

با توجه به شرایط آب و هوایی خشک و نامساعد در شهر زابل، در این ترمینال تنها پرواز‌های داخلی صورت می‌گیرد؛ از این جهت فرودگاه زابل تنها دارای ۱ فرودگاه برای پرواز‌های داخلی است. فاصله فرودگاه زابل تا مرکز شهر حدوداً ۱۰ کیلومتر بوده به نحوی که شما این مسافت را می‌توانید در 15 دقیقه با وسیله نقلیه شخصی طی کنید.

آدرس فرودگاه زابل: استان سیستان و بلوچستان، زابل، بنجار، جاده هیرمند، فرودگاه زابل.

اطلاعات فرودگاه تهران

فرودگاه تهران دارای 6 ترمینال مجزا می‌باشد که هر کدام از آن ها مختص به پرواز های داخلی، بین المللی، حج هستند. این فرودگاه در فاصله 7 کیلومتری مرکز شهر قرار گرفته است.

آدرس فرودگاه بین‌المللی مهرآباد تهران: تهران، میدان آزادی، کیلومتر 1 اتوبان لشگری، دوربرگردان فرودگاه، خیابان فرودگاه، فرودگاه بین المللی مهرآباد.

کنسلی بلیط هواپیما زابل تهران

کنسلی بلیط هواپیما زابل به تهران مستلزم ثبت درخواست استرداد بلیط است. شما برای ثبت درخواست کنسلی بلیط دو راه پیش رو دارید.

  • تماس تلفنی: تیم پشتیبانی ۲۴ ساعته، در تمامی ساعات شبانه روز آماده خدمت‌رسانی به مسافران است، شما می‌توانید با تماس با آن‌ها، درخواست لغو بلیط خود با ثبت برسانید.
  • ۲. مراجعه به سایت: راه دیگر برای ثبت درخواست، مراجعه به سایت‌های تیکت و ورود به صفحه شخصی خود است. با ورود به بخش حساب کاربری و ارسال تیکت جهت لغو سفر، درخواست شما ثبت خواهد شد.

با ثبت درخواست مبنی بر استرداد بلیط با یکی از روش‌های گفته شده؛ بررسی‌های لازم صورت گرفته و نتیجه آن در اسرع وقت به اطلاع شما خواهد رسید.

سوالات متداول بلیط هواپیما زابل تهران

جریمه کنسلی بلیط هواپیما زابل تهران چه قدر است؟

جریمه استرداد بلیط با در نظر گرفتن فاکتور‌هایی از جمله مدت زمان سفر، بازه زمانی، ایرلاین، کلاس پروازی و غیره تعیین می‌شود.

فاصله هوایی پرواز زابل تهران چه قدر است؟

جریمه اضافه بار در سفر هوایی زابل تهران چه قدر است؟

قیمت بلیط هواپیما زابل تهران چه قدر است؟

سفر زابل تهران با هواپیما چند ساعت طول می‌کشد؟