H100کپی
کد تخفیف 30 هزارتومان ویژه دهه اول محرم
رزرو بلیط هواپیما
tabestoonکپی
تخفیف 200 هزار تومانی ویژه هتل های 100% آنلاین
رزرو هتل

بلیط هواپیما آبادان تهران

مسافر

در صورتی که قصد رزرو بلیط هواپیما آبادان تهران را دارید، ‌های تیکت در دسترس شماست تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن، بلیط خود را دریافت کنید. برای رزرو بلیط هواپیما آبادان تهران، کافی است پس از مشخص نمودن مبدا و مقصد خود، تاریخ مورد نظرتان را برای پرواز در قسمت مشخص شده ثبت کرده و سپس با تکمیل اطلاعات هویتی و پرداخت هزینه به صورت آنلاین، ثبت نام خود را نهایی کنید. در صورت ایجاد هر گونه مشکل در فرایند خرید بلیط، می‌توانید از تیم پشتیبانی 24 ساعته سایت، کمک بگیرید. در ادامه به طور کامل به بررسی جزئیات این بلیط هوایی می‌پردازیم.

خرید بلیط هواپیما آبادان تهران

در صورتی که قصد خرید بلیط هواپیما آبادان تهران را دارید، طبق لیست زیر مراحل دریافت بلیط را طی کنید.

  • در مرحله اول، مبدا خود را روی آبادان و مقصدتان را روی شهر تهران ثبت کنید.
  • سپس تاریخ مدنظر خود را برای پرواز، در قسمت مشخص شده وارد کنید.
  • در صورتی که قصد دارید به صورت هم‌زمان، بلیط دو طرفه پرواز آبادان تهران را رزرو کنید، تنها باید تیکت گزینه بلیط دو طرفه را فعال نمایید. توجه کنید که وارد کردن تاریخ برگشت برای این پرواز ضروری است.
  • در ادامه بلیط خود را انتخاب کرده و در صفحه بعد به تکمیل اطلاعات هویتی خود بپردازید.
  • در مرحله آخر، وارد درگاه اینترنتی مربوطه شده و هزینه بلیط خود را به صورت آنلاین پرداخت کنید.

با انجام مراحل بالا، بلیط برای شما ثبت خواهد شد؛ در نهایت می‌توانید از بلیط خود پرینت گرفته و قبل از پرواز آن را با خود همراه داشته باشید.

قیمت بلیط هواپیما آبادان تهران

قیمت بلیط هواپیما آبادان تهران متفاوت بوده و به عوامل متفاوتی بستگی دارد. به عنوان مثال، قیمت این بلیط در بهمن ماه سال 1402، از نوع سیستمی و کلاس پروازی اکونومی به مبلغ 1 میلیون و 277 هزار تومان و کلاس پروازی بیزینسی، مبلغ 3 میلیون و 97 هزار تومان می‌باشد. هزینه این بلیط، به عواملی از جمله نوع بلیط، کلاس پروازی، ایرلاین انتخابی و بازه زمانی مسافرت شما بستگی دارد.

پرواز ارزان آبادان تهران

در رابطه با رزرو بلیط هواپیما ارزان آبادان تهران، چند را در پیش رو دارید. یکی از این راه‌ها، استفاده از فیلتر قیمت است. شما با اعمال قیمت مورد نظر روی بلیط خود، می‌توانید تمامی بلیط‌های در همان رنج قیمت را مشاهده کنید؛ همچنین می‌توانید از تقویم نرخی 30 روزه موجود در سایت بهره گرفته و تمامی بلیط‌های یک ماه آینده را بررسی کنید. علاوه بر راه‌های بالا، توجه داشته باشید رزرو بلیط لحظه آخری یا چارتری نیز در برخی مواقع، ممکن است هزینه بلیط شما را کاهش دهند. 

پرواز آبادان تهران لحظه آخری

در صورتی که قصد رزرو بلیط پرواز آبادان تهران لحظه آخری را دارید، کافی است در قسمت فیلتر‌ها، فیلتر چارتری را انتخاب کنید. سپس در بین تمامی بلیط‌ها، تیک بلیط لحظه اخری پرواز آبادان تهران را فعال نمایید. توجه داشته باشید این بلیط‌ها، در ساعات پایانی مانده به پرواز روی سایت قرار می‌گیرند و هزینه آن ممکن است افزایش یا کاهش داشته باشد.

پرواز چارتر آبادان به تهران

یکی دیگر از انواع بلیط‌ها که در‌ های تیکت ارائه می‌شود، پرواز چارتر آبادان به تهران است. برای رزرو این نوع بلیط، کافی است فیلتر چارتری را روی بلیط خود تنظیم کنید. این بلیط‌ها معمولا تحت شرکت‌های چارتر‌کننده مدیریت می‌شوند و به همین دلیل، قوانین مخصوصی را دارند. توصیه می‌کنیم قبل از رزرو این بلیط هواپیما چارتر، تمامی اطلاعات مربوط به پرواز را مطالعه کنید.

برنامه پرواز‌ های آبادان تهران

در رابطه با اطلاعات پرواز آبادان تهران می‌توان گفت این پرواز در تمامی روز‌های هفته انجام شده و شما می‌توانید آن را در ‌های تیکت، رزرو کنید. دو شهر آبادان و تهران، از نظر هوایی 656 کیلومتر از همدیگر فاصله دارند که طول مدت پرواز به طور متوسط 1 ساعت و 20 دقیقه خواهد بود. در رابطه با میزان بار مجاز در نظر داشته باشید، در صورتی که کلاس پروازی شما اکونومی باشد، می‌توانید تا حداکثر 20 کیلوگرم بار و در صورت رزرو کلاس پرواز بیزینسی، حمل 30 کیلوگرم بار برای شما مجاز خواهد بود. در رابطه با سایر اطلاعات پرواز آبادان تهران می‌توانید با تیم پشتیبانی 24 ساعته‌ های تیکت، در ارتباط باشید.

اطلاعات فرودگاه آبادان

به فرودگاه آبادان تنها 1 ترمینال اختصاص داده شده است که تمامی پرواز‌های آن، از طریق این ترمینال انجام می‌شود. همچنین این فرودگاه به فاصله ۱۰ کیلومتر تا مرکز شهر قرار گرفته است.

آدرس فرودگاه آبادان: آبادان، بلوار طالقانی، میدان فرودگاه، بلوار شهید کاید خورده، خیابان فرودگاه، فرودگاه بین‌المللی آبادان.

اطلاعات فرودگاه تهران

به فرودگاه بین‌المللی مهرآباد شهر تهران 6 ترمینال تعبیه شده است که در این فرودگاه ترمینال 1 و 2 به پرواز‌های داخلی، ترمینال 4 به پرواز‌های خروجی و ترمینال شماره 6 به ورود مسافرین پرواز‌های داخلی اختصاص دارد. 

آدرس فرودگاه مهرآباد تهران: تهران، میدان آزادی، کیلومتر ۱ اتوبان لشکری، دوربرگردان فرودگاه، خیابان فرودگاه، فرودگاه بین‌المللی مهرآباد.

کنسلی بلیط هواپیما آبادان تهران

در صورتی که قصد کنسلی بلیط هواپیما آبادان تهران را دارید، می‌توانید از راه‌های زیر استفاده کنید.

  1. کنسلی بلیط از طریق سایت: شما می‌توانید در سایت، وارد حساب کاربری خود شده و با ارسال تیکت، اقدام به لغو بلیط پرواز آبادان تهران کنید.
  2. تماس با کارشناسان سایت: در این روش شما می‌توانید از طریق تماس تلفنی، با تیم پشتیبانی 24 ساعته‌ های تیکت، ارتباط گرفته و سپس در خواست استرداد بلیط خود را ثبت نمایید.

در نهایت تمامی بررسی‌های لازم در این رابطه انجام شده و در صورت امکان، بلیط برای شما لغو و هزینه آن برگشت خواهد خورد. 

سوالات متداول بلیط هواپیما آبادان تهران

شرایط حمل اضافه بار برای پرواز آبادان تهران، چگونه است؟

در صورتی که می‌خواهید باری را به صورت اضافه با خود در سفر حمل کنید، باید در نظر داشته باشید قیمت بلیط به ازای هر 1 کیلوگرم بار، به میزان 1 درصد از هزینه نهایی بلیط آبادان تهران، افزایش خواهد داشت.

چگونه می‌توانیم بلیط لحظه آخری آبادان تهران را رزرو کنیم؟

چگونه می‌توان بلیط سفر خود را در پرواز آبادان تهران به صورت دو طرفه رزرو کرد؟

چگونه می‌توان بلیط ارزان هواپیما آبادان تهران را از‌ های تیکت، خریداری کرد؟