H100کپی
کد تخفیف 30 هزارتومان ویژه دهه اول محرم
رزرو بلیط هواپیما
tabestoonکپی
تخفیف 200 هزار تومانی ویژه هتل های 100% آنلاین
رزرو هتل

بلیط هواپیما آبادان مشهد

مسافر

برای دریافت بلیط هواپیما آبادان مشهد، تنها کافی است پس از مشخص کردن مبدأ و مقصد خودتان و اعمال تاریخ مورد نظر برای پرواز، بلیط خود را انتخاب کرده و سپس به پر کردن مشخصات خود بپردازید. در انتها وارد درگاه اینترنتی شده و هزینه بلیط را به صورت اینترنتی پرداخت نمایید. در نظر داشته باشید بلیط‌های این پرواز در زمستان سال 1402، از 2 میلیون و 500 هزار تومان شروع شده و حداکثر تا 3 میلیون تومان خواهد بود. 

شما می‌توانید از طریق سایت وارد تقویم نرخی 30 روزه شده و مناسب‌ترین بلیط پرواز را برای خود خریداری کنید. همچنین جهت رزرو سریع‌تر، می‌توانید انواع فیلتر‌ها را مانند فیلتر قیمت، نوع بلیط، کلاس پروازی و ایرلاین را روی بلیط خود اعمال کنید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره این پرواز، تا انتها با ما همراه باشید. 

خرید پرواز آبادان مشهد

برای خرید پرواز آبادان مشهد، به ترتیب مراحل زیر را طی کنید:

  1. در ابتدا مبدا و مقصد خود را روی شهرهای آبادان و مشهد قرار دهید.
  2. سپس تاریخ دقیق پروازتان را در قسمت مشخص شده اعمال کنید.
  3. در صورتی که قصد خرید بلیط دو طرفه این پرواز را دارید، می‌توانید هم‌زمان تیک گزینه بلیط دو طرفه را فعال کنید.
  4. پس از انتخاب بلیط ایده‌آل خود، وارد صفحه بعد شده و اطلاعات هویتی خواسته شده را به درستی وارد کنید.
  5. در نهایت از طریق درگاه اینترنتی مشخص شده، هزینه بلیط خود را به صورت آنلاین بپردازید.

در صورت داشتن هر گونه سؤال یا ابهامی در فرایند خرید بلیط، می‌توانید با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید. همچنین در حین دریافت بلیط می‌توانید فیلتر‌های مختلفی از جمله فیلتر قیمت، نوع بلیط، ایرلاین و کلاس پروازی را روی بلیط خود اعمال نمایید. 

قیمت بلیط پرواز آبادان مشهد

قیمت بلیط پرواز آبادان مشهد در زمستان سال 1402 متفاوت بوده و قیمت ثابتی ندارد. شما می‌توانید بلیط‌های سیستمی با کلاس پروازی اکونومی را در بازه قیمتی 2 میلیون و 500 هزار تومان تا 3 میلیون تومان، خریداری کنید. عواملی مانند کلاس پروازی انتخابی، نوع ایرلاین، بازه زمانی سفر و غیره، روی قیمت نهایی این بلیط، تأثیر خواهند داشت. 

بلیط لحظه آخری آبادان مشهد

بلیط‌های لحظه آخری آبادان مشهد، از آن دسته بلیط‌هایی هستند که در ساعات پایانی مانده به پرواز، در دسترس شما قرار می‌گیرند. برای دریافت این نوع از بلیط، کافی است فیلتر نوع بلیط را روی گزینه چارتر قرار داده و سپس در بین سایر گزینه‌ها، بلیط لحظه آخری را انتخاب کنید. 

بلیط هواپیما آبادان مشهد چارتر 

اگر قصد دارید بلیط هواپیما آبادان مشهد چارتر را رزرو کنید، در بین فیلتر‌ها، فیلتر نوع بلیط را انتخاب کرده و سپس آن را روی بلیط چارتر، تنظیم کنید. سپس سایر مراحل خرید را انجام دهید تا بلیط برای شما ثبت شود. توجه کنید بلیط‌های چارتری، تحت شرکت‌های مخصوص مدیریت شده و به همین دلیل ممکن است قوانین مخصوص به خود را داشته باشد؛ بنابراین قبل از ثبت نهایی بلیط، اطلاعات پرواز را به خوبی مورد بررسی قرار دهید. 

اطلاعات پرواز آبادان مشهد

دو شهر آبادان و مشهد 1245 کیلومتر از همدیگر فاصله دارند که با هواپیما، تقریباً 2 ساعت طول خواهد کشید. در رابطه با سایر اطلاعات پرواز آبادان مشهد می‌توان گفت، میزان باری که می‌توانید در حین پرواز با خود حمل کنید به کلاس پروازی شما بستگی دارد. میزان بار مجاز برای کلاس پروازی اکونومی حداکثر 20 کیلوگرم و برای کلاس پروازی بیزینسی، 30 کیلوگرم خواهد بود. 

اطلاعات فرودگاه آبادان

فرودگاه بین‌المللی آبادان، دارای یک ترمینال است که کلیه پرواز‌های آن از همین ترمینال انجام می‌گیرد؛ همچنین در نظر داشته باشید این فرودگاه در فاصله 3 کیلومتری مرکز شهر آبادان قرار گرفته است. 

آدرس فرودگاه بین‌المللی آبادان: آبادان، بلوار طالقانی، میدان فرودگاه، بلوار شهید کاید خورده، خیابان فرودگاه، فرودگاه بین‌المللی آبادان. 

اطلاعات فرودگاه مشهد

فرودگاه بین‌المللی شهر مشهد، تعداد 3 ترمینال مجزا از هم دارد که هر کدام از این ترمینال‌ها به پرواز‌های داخلی، بین‌المللی و حج اختصاص دارند. همچنین از مرکز شهر تا این فرودگاه، حدود 8 کیلومتر فاصله است که تقریباً به 15 دقیقه زمان نیاز دارد. 

آدرس فرودگاه بین‌المللی مشهد: مشهد، شهید سلیمانی، بلوار صابر، بلوار جمهوری اسلامی، شهدا حافظان آسمان، فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی نژاد. 

سوالات متداول بلیط هواپیما آبادان مشهد

چگونه می‌توانیم بلیط هواپیما ارزان آبادان مشهد را از های تیکت خریداری کنیم؟

شما با بهره گرفتن از تقویم نرخی 30 روزه موجود در سایت، اعمال فیلتر قیمت روی بلیط هواپیما آبادان مشهد، می‌توانید بلیط ارزان‌تری را از ‌های تیکت خریداری کنید. البته در نظر داشته باشید‌های تیکت، همیشه بلیط‌های ارزانی را نسبت به سایر مجموعه‌های مشابه در اختیار شما قرار خواهد داد. 

در صورتی که بخواهیم بلیط هواپیما آبادان مشهد خود را لغو کنیم، چه اقداماتی لازم است؟

میزان حمل بار مجاز در پرواز هواپیما آبادان مشهد چقدر است؟

مدت زمان پرواز آبادان مشهد، چقدر است؟