MILADکپی
رزرو بلیط پرواز از هر نقطه ایران به مشهد با تخفیف ویژه ولادت امام رضا(ع)
رزرو بلیط هواپیما مشهد
MILADکپی
رزرو هتل با تخفیف 200 هزار تومانی ویژه ولادت امام رضا(ع)
رزرو هتل های مشهد
air
یکطرفه
رفت و برگشت
پرواز داخلی
پرواز خارجی
Calendar icon
Calendar icon
1 مسافر

بلیط هواپیما کرمان

اولین اقدام برای سفر آسان هوایی به کرمان، تهیه بلیط هواپیما است. در سایت های تیکت انواعی از بلیط هواپیما کرمان همچون بلیط سیستمی و چارتری وجود دارد. این سایت دارای تمامی خدمات مرتبط به بلیط اعم از خرید، کنسلی، مقایسه و... است. تیم پشتیبانی در تمام ساعات شبانه روز آماده پاسخگویی به شما است، از این رو می‌توانید بلیط خود را در راحت‌ترین حالت ممکن و در کمترین زمان تهیه یا کنسل کنید. برای بررسی بیشتر شرایط بررسی و خرید بلیط هواپیما کرمان با ما همراه باشید.

قیمت بلیط هواپیما به کرمان

قیمت بلیط هواپیما کرمان بر اساس پارامترهای متغیری تعیین می‌گردد، در طی تعیین قیمت بلیط موارد زیادی بر اساس شرایط به صورت مستقیم یا غیر مستقیم بر قیمت بلیط هواپیما کرمان تاثیر می‌گذارند. فاصله شهر مبدا تا کرمان بر قیمت هر نوع بلیط هواپیما کرمان تاثیر گذار است، قیمت بلیط‌های سیستمی، لحظه آخری و چارتری نیز با یکدیگر متفاوت هستند. قیمت بلیط‌های چارتری کرمان توسط مجموعه یا شخص چارتر کننده و میزان عرضه و تقاضا تعیین می‌شود، این قیمت بر اساس شرایط مختلف متغیر است. قیمت بلیط‌های سیستمی کرمان تقریبا در طول سال ثابت هست و توسط شرکت هواپیمایی (ایرلاین) تعیین می‌گردد، بلیط‌های لحظه آخری نیز نسبت به شرایط در همان زمان مشخص می‌شوند. در سایت های تیکت فیلترهای زیادی برای قیمت بلیط وجود دارد و شما به راحتی می‌توانید تمامی قیمت‌ها را با یکدیگر مقایسه کنید، برای مثال فیلتر قیمت یکی از این قابلیت‌ها است، حتی امکان مشاهده قیمت تا 30 روز آینده در بخش تقویم پروازهای سایت های تیکت نیز وجود دارد. 

ارزانترین بلیط هواپیما کرمان

برای تهیه ارزان‌ترین بلیط هواپیما کرمان باید در بخش قیمت سایت های تیکت فیلترهای لازمه را استفاده کنید، تا بتوانید ارزان‌ترین بلیط کرمان را پیدا کنید. به احتمال زیاد ارزان‌ترین بلیط هواپیما کرمان را بتوانید در بین بلیط‍‌های چارتری و لحظه آخری در سایت ما پیدا کنید، به طور کلی قیمت‌های سایت های تیکت کاملا مناسب و معقول هستند و نسبت به سایر سایت‌های مشابه قطعا ارزان‌تر اند. برای دسترسی به ارزانترین بلیط هواپیما کرمان بازه قیمتی را تعیین کنید یا با استفاده از تقویم پروازی سایت، قیمت‌ها را در 30 روز آینده بررسی کنید تا بهترین و به صرفه‌ترین بلیط را در پایان خرید کنید.

خرید بلیط هواپیما کرمان از های تیکت

خرید بلیط هواپیما کرمان از های تیکت خریدی بسیار آسان و مقرون به صرفه است. شما در خرید از این سایت با تنوع بالایی رو به رو هستید و در انتخاب نوع بلیط و قیمت آن محدودیتی ندارید. علاوه بر خرید آسان و بدون محدودیت در سایت های تیکت، شما در کنسل کردن بلیط نیز راحت هستید. با ارسال تیکت به تیم پشتیبانی یا تماس تلفنی می‌توانید بلیط هواپیما کرمان خود را کنسل نمایید. توجه داشته باشید کنسلی بلیط در صورتی است که قابلیت کنسل کردن برای آن وجود داشته باشد، برخی از بلیط‌ها به ویژه بلیط‌های چارتری کرمان قابلیت کنسل کردن ندارند. بهتر است قبل از خرید بلیط هواپیما کرمان، قوانین آن را به طور کاملا متناسب با ایرلاین مربوطه مطالعه کنید. 

سفر هوایی به کرمان با چه ایرلاین هایی انجام می شود؟

در مسیر هوایی کرمان تعداد زیادی از ایرلاین‌های معروف و محبوب مشغول به فعالیت هستند. هر یک از ایرلاین‌ها فعال در مسیر کرمان دارای قیمت، قوانین و ویژگی‌های خاصی هستند. در سایت های تیکت تمامی ایرلاین‌ها به همراه پارامترهای مربوطه برای مسافرین کرمان شرح داده شده‌اند. ایرلاین زاگرس، ایرلاین ماهان، ایران ایر و ایرلاین کاسپین از مهم‌ترین ایرلاین‌ها در مسیر کرمان- تهران هستند. 

اطلاعات فرودگاه کرمان

فرودگاه کرمان در در انتهای بلوار جمهوری کرمان قرار گرفته است و تا مرکز شهر به اندازه 12 کیلومتر فاصله دارد. فرودگاه کرمان دارای 3 ترمینال است که برای پروازهای خارجی، داخلی و حجاج مورد استفاده قرار می‌گیرند.

 

سوالات متداول بلیط هواپیما کرمان

در چه بازه‌ای از زمان می‌توان بلیط کرمان را با کمترین قیمت تهیه کرد؟

در فصول سرد که میزان تقاضا برای سفر به کرمان کم می‌شود، قیمت بلیط هواپیما کرمان کاهش پیدا می‌کند. 

میزان بار مجازی که می‌توان در سفر به کرمان همراه داشت، چقدر است؟