H100کپی
کد تخفیف 30 هزارتومان ویژه دهه اول محرم
رزرو بلیط هواپیما
tabestoonکپی
تخفیف 200 هزار تومانی ویژه هتل های 100% آنلاین
رزرو هتل

air
Calendar icon

بلیط اتوبوس اصفهان

بلیط اتوبوس اصفهان یکی از بلیط‌های با تقاضای بالا در سفر‌های داخلی است. برای خرید بلیط اتوبوس اصفهان می‌توانید از سایت های تیکت استفاده کنید. سایت ما به شما امکان بررسی مقایسه قیمت، زمان و شرکت‌های اتوبوسرانی مختلف را می‌دهند. همچنین می‌توانید بلیط خود را به صورت آنلاین رزرو و هزینه آن را پرداخت کنید.

خرید بلیط اتوبوس اصفهان

آسان و سریع بودن خرید بلیط اتوبوس اصفهان دغدغه همه‌ی مسافران است. شما با خرید آنلاین بلیط اتوبوس از سایت ما از هدر رفتن زمان خود در پایانه مبدأ نیز جلوگیری خواهید کرد. برای رزرو آنلاین از سایت های تیکت بلیط اتوبوس اصفهان کافی است در ابتدا شهر مبدأ و تاریخ سفر خود را مشخص کنید. سپس لیستی از بلیط‌های موجود را مشاهده خواهید کرد و می‌توانید براساس زمان، قیمت، نوع بلیط و شرکت اتوبوسرانی بلیط خود را انتخاب کنید. در مرحله آخر نیز وارد مرحله تکمیل مشخصات و پس از پرداخت هزینه بلیط رسید بلیط آنلاینی که رزرو کرده‌اید برای شما ارسال می‌شود.

بلیط اتوبوس اصفهان معمولی و vip

بلیط اتوبوس معمولی معمولاً ارزان‌تر از بلیط اتوبوس vip است، اما امکانات و راحتی کمتری دارد. بلیط اتوبوس vip از شرکت‌های معتبر مسافربری با صندلی‌های بزرگ و تخت شو، مانیتور، اینترنت و پذیرایی ارائه می‌شود. برای خرید بلیط اتوبوس اصفهان معمولی و vip می‌توانید از سایت های تیکت استفاده کنید تا از تخفیف‌ها و پشتیبانی ۲۴ ساعته نیز بهره‌مند شوید.

شرکت‌های اتوبوسرانی مسافربری اصفهان در ترمینال‌های مختلفی مانند کاوه، صفه، جی و ترمینال زاینده‌رود فعالیت می‌کنند و انواع اتوبوس‌های مدرن و راحت را در اختیار مسافران قرار می‌دهند. برخی از شرکت‌های معروف اتوبوسرانی مسافربری اصفهان شامل سیروسفر، ایران پیما، تک سفر، رویال سفر، همسفر، ایمن سفر، آسیا سفر و آریا سفر است.  بلیط این شرکت‌ها از طریق وب سایت های تیکت قابل خریداری است. همچنین این شرکت‌ها با رعایت استاندارد‌های بهداشتی و ایمنی، سعی در ارائه خدمات با کیفیت و مطمئن به مسافران دارند.

ترمینال‌های مسافربری اصفهان

در هر اصفهان 4 ترمینال مسافربری قرار دارد که با توجه به مبدا، توقف شما در هر کدام از پایانه های زیر مشخص می شود. هنگام رزرو بلیط اتوبوس اصفهان در سایت های تیکت، ترمینال مقصد قابل مشاهده است.

  • آدرس ترمینال کاوه: اصفهان، آزادان، بلوار کاوه بعد از پل چمران
  • آدرس ترمینال صفه: اصفهان،بزرگراه اصفهان شهرضا
  • آدرس ترمینال جی: اصفهان، بلوار جی غربی، خیابان همدانیان
  • آدرسی ترمینال زاینده‌رود: اصفهان، خیابان سهروردی

سوالات متداول بلیط اتوبوس اصفهان

چه شرکت‌های اتوبوسرانی برای مسیر اصفهان وجود دارند؟

از جمله شرکت‌های اتوبوسرانی در مسیر اصفهان می‌توان به سیروسفر، ایران پیما، تک سفر، رویال سفر، همسفر، ایمن سفر، بی تا، آسیا سفر و آریا سفر اشاره کرد.

چگونه می‌توان بلیط اتوبوس اصفهان را به صورت آنلاین خریداری کرد؟

چند دقیقه قبل از حرکت اتوبوس اصفهان، باید در ترمینال حضور داشته باشیم؟