MILADکپی
رزرو بلیط پرواز از هر نقطه ایران به مشهد با تخفیف ویژه ولادت امام رضا(ع)
رزرو بلیط هواپیما مشهد
MILADکپی
رزرو هتل با تخفیف 200 هزار تومانی ویژه ولادت امام رضا(ع)
رزرو هتل های مشهد
air
یکطرفه
رفت و برگشت
پرواز داخلی
پرواز خارجی
Calendar icon
Calendar icon
1 مسافر

بلیط هواپیما تابان

شرکت هواپیمایی تابان دارای پرواز‌های داخلی و خارجی به بیش از ۵۰ مقصد در ۲۰ کشور جهان است. برای پیدا کردن ارزان‌ترین بلیط هواپیما تابان می‌توانید با اعمال فیلتر‌های دلخواه مانند زمان پرواز، قیمت بلیط، نوع پرواز و غیره، بلیط مورد نظر خود را در وبسایت های تیکت پیدا کنید. در ادامه با قیمت بلیط این ایرلاین، شیوه خرید انواع بلیط و قوانین کنسلی آن بیش‌تر آشنا می‌شویم.

بلیط لحظه اخری تابان

بلیط لحظه آخری یکی از بهترین گزینه‌ها برای کسانی است که به دنبال بلیط دقیقه نودی به مقاصد داخلی و خارجی هستند. این بلیط‌ها همان بلیط‌های چارتری یا سیستمی هستند که توسط مشتری خریداری نشده یا در لحظات آخر کنسل شده‌اند و به همین دلیل در دسته بلیط لحظه اخری تابان قرار می‌گیرند. قیمت بلیط لحظه آخری تابان با توجه به میزان  تقاضای مسافران در آن زمان ممکن است بیش‌تر از قیمت اصی بیط یا کم‌تر از آن باشد. خرید این نوع از بلیط‌ها با  اعمال فیلتر نوع بلیط و ایرلاین در سایت های تیکت قابل خریداری است.

بلیط چارتری هواپیمایی تابان

برای خرید بلیط چارتری هواپیمایی تابان، کافی است در صفحه رزرو بلیط، فیلتر بلیط چارتر را انتخاب کنید تا لیست بلیط‌های موردنظرتان نمایش داده شوند. بلیط چارتری هواپیمایی تابان یکی از گزینه‌هایی است که می‌توانید برای سفر به مقاصد مختلف داخلی و خارجی انتخاب کنید. بلیط چارتری به این شکل است که تمامی بلیط‌ها توسط یک آژانس مسافرتی یا شخص خریداری می‌شود و سپس به مشتریان فروخته خواهد شد. 

قیمت بلیط هواپیما تابان چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما تابان بستگی به عوامل مختلفی دارد، که در ادامه به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم:

  • نوع پرواز: پرواز‌های چارتری معمولاً ارزان‌تر از پرواز‌های سیستمی هستند، زیرا در پرواز‌های چارتر، شخصی یا شرکتی تعداد صندلی‌های مشخصی را از شرکت هواپیمایی خریداری کرده و با قیمت دلخواه خود به فروش می‌رساند. البته لازم است بدانید در برخی از بازه‌های زمانی این قیمت بر اساس میزان عرضه و تقاضا می‌تواند بیشتر از بلیط سیستمی باشد. بلیط‌های سیستمی از نرخ مصوب پیروی می‌کنند.
  • زمان پرواز: قیمت بلیط هواپیما تابان در روز‌های مختلف هفته و سال متفاوت است. به طور کلی، قیمت بلیط در روز‌های پایان هفته، تعطیلات رسمی و فصول شلوغ برای سفر بالاتر است. برای خرید بلیط هواپیما ارزان، بهتر است روز‌های اواسط هفته، اوایل صبح یا نیمه شب را برای پرواز انتخاب کنید.
  • نحوه خرید: قیمت بلیط هواپیما تابان در سایت‌ های تیکت کمتر از قیمت بلیط در سایر سایت‌های فروش بلیط است؛ همچنین با خرید آنلاین، شما می‌توانید از تخفیفات جشنواره‌های ویژه استفاده کنید.

اگر هزینه بلیط هواپیما تابان برایتان مهم است، می‌توانید در قسمت فیلتر قیمت بلیط، محدوده قیمتی مشخص کنید و در حدود بودجه خود بلیط پیدا کنید؛ همچنین می‌توانید با استفاده از تقویم نرخی 30 روزه پروازها اطلاعات مناسبی در ارتباط با دیگر بلیط‌های در دسترستان پیدا کنید تا بهترین گزینه را خریداری نمایید.

انواع کلاس‌های پروازی تابان

انواع کلاس‌های پروازی تابان تنها شامل یک نوع کلاس پروازی است که همان کلاس اقتصادی یا (Economy Class) است. کلاس اکونومی، پروازی با مناسب‌ترین قیمت است که به مسافرین خدمات پایه‌ را ارائه می‌دهد. صندلی‌های کلاس اقتصادی، فضای کم‌تری را به مسافرین اختصاص می‌دهند و در این پروازها غذای ساده‌تری را سرو می‌کنند.

جریمه کنسلی بلیط هواپیما تابان

برای کنسل کردن بلیط هواپیما تابان، باید به شرایط و جریمه‌های آن که در ادامه توضیح می‌دهیم توجه کنید. بلیط هواپیما تابان دارای دو نوع‌شناسه نرخی است که جریمه کنسلی بلیط هواپیما تابان برای هر کدام از آن‌ها متفاوت است.

شناسه پرواز

۱۲ ظهر ۳ روز پیش

۱۲ ظهر روز قبل

تا ۳ ساعت قبل

۳ ساعت تا ۳۰ دقیقه قبل

۳۰ دقیقه قبل

Y-T-R-V-Z-L-M-A-I-P-F-C-K-D-N

۲۰ درصد

۳۰ درصد

۴۰ درصد

۵۰ درصد

۵۰ درصد

B-W-J-S-O-Q-E-U-H-X-G

۱۰۰ درصد

۱۰۰ درصد

۱۰۰ درصد

۱۰۰ درصد

۱۰۰ درصد

توجه داشته باشید که جریمه کنسلی بلیط هواپیما تابان ممکن است به دلایل مختلف مانند تغییرات نظام نرخ‌گذاری، فصول مختلف سال، عید و مناسبت‌های مذهبی و غیره متفاوت باشد. لذا قبل از خرید بلیط، شرایط و جرایم کنسل را با دقت مطالعه کنید و در صورت داشتن هر گونه سوال در این رابطه از طریق ارسال تیکت از بخش حساب کاربری یا تماس با پشتیبانی های تیکت، پیگیر سوالات خود شوید.

بار مجاز هواپیمایی تابان

بار مجاز هواپیمایی تابان بستگی به نوع پرواز و مقصد شما دارد. به طور کلی، در پرواز‌های داخلی، تا 20 کیلوگرم و در پرواز‌های خارجی، تا 30 کیلوگرم بار را می‌توانید با خود حمل کنید؛ همچنین علاوه بر این موارد می‌توانید حداکثر 5 کیلوگرم بار دستی به همراه خود داخل کابین ببرید.

جریمه میزان اضافه بار و قوانین مربوط به آن در شرکت هواپیمایی تابان

 در صورت داشتن اضافه بار نیز، شما باید جریمه پرداخت کنید، جریمه اضافه بار به ازای هر کیلوگرم، ۱.۵ درصد نرخ تمام بهای بلیط در همان مسیر است.  همراه داشتن برخی از اقلام و مایعات نیز ممنوع هستند و نمی‌توانید به عنوان بار آن‌ها را حمل کنید. به عنوان مثال: کبریت و مواد آتش‌زا، فندک، چاقو و اشیاء تیز، اسپری، ژل و غیره. لطفاً قبل از سفر، لیست کامل اقلام و مایعات ممنوعه را از سایت هواپیمایی تابان مطالعه کنید یا از طریق پشتیبانی سایت های تیکت آن‌ها را جویا شوید.

ناوگان هواپیمایی تابان

ناوگان هواپیمایی تابان شامل ۷ فروند هواپیما است که در مسیر‌های داخلی و خارجی پرواز می‌کنند. این هواپیما‌ها عبارتند از:

نام

تعداد

ظرفیت

سرعت

McDonnell Douglas MD-88

۵

۱۶۵

۹۲۵km/h

BOEING 737-400

۱

۱۶۸

۸۹۰km/h

Airbus 310

۱

۳۰۰

۹۵۴km/h

کیفیت هواپیمایی تابان چطور است؟

کیفیت هواپیمایی تابان در طول سال‌های فعالیت خود با افزایش و ارتقاء ناوگان و سرویس‌دهی متناسب با انتظارات مسافران به سطح مطلوبی دست یافته است. هواپیمایی تابان پرواز‌های متعددی را به مقصد‌های داخلی و خارجی از جمله بغداد، نجف، کابل، دوشنبه، رامسر و مسقط انجام می‌دهد؛ همچنین در طول پرواز، سرویس مناسب و خدمات غذایی در اختیار مسافرین قرار می‌گیرد. پرواز‌های شرکت هواپیمایی تابان نیز معمولاً سر وقت و بدون تأخیر انجام می‌شوند.

اطلاعات پرواز هواپیمایی تابان

برای ارتباط با هواپیمایی تابان، برخی از اطلاعات پرواز هواپیمایی تابان را در اختیار شما می‌گذاریم:

آدرس : تهران - تقاطع اتوبان باکری و بلوار ناصر حجازی (فردوس غرب) - پلاک 505

کدپستی : 1483713519

مرکز تماس : 4854-021

پشتیبانی : 40441214-021

ایمیل : info@taban.aero

پیگیری بار : commercial@taban.aero

سوالات متداول بلیط هواپیما تابان

چگونه می توان بلیط هواپیما تابان را خریداری کرد؟

برای خرید بلیط هواپیما تابان، کافی است ابتدا مبدا، مقصد و تاریخ سفر خود را در فیلد های مشخص شده وارد کنید. سپس با استفاده از فیلتر شرکت هواپیمایی، هواپیمایی تابان را انتخاب کنید تا بلیط های عرضه شده از جانب این شرکت به شما نمایش داده شود.

آیا هواپیمایی تابان پرواز های بین المللی هم دارد؟

قوانین استرداد بلیط هواپیما تابان به چه صورت است؟

میزان بار مجاز در پرواز های تابان ایر چقدر است؟