H100کپی
کد تخفیف 30 هزارتومان ویژه دهه اول محرم
رزرو بلیط هواپیما
tabestoonکپی
تخفیف 200 هزار تومانی ویژه هتل های 100% آنلاین
رزرو هتل

air
یکطرفه
رفت و برگشت
پرواز داخلی
پرواز خارجی
Calendar icon
Calendar icon
1 مسافر

بلیط هواپیما سپهران

سپهران از جمله ایرلاین‌های ارائه دهنده پروازهای داخلی است و مقاصد آن شهر‌های تهران، مشهد، کیش، شیراز، اصفهان، چابهار، اهواز، زاهدان و غیره هستند. ایرلاین سپهران، در سال 1390 برای شروع کار خود مجوز‌های لازم را گرفت؛ اما فعالیت رسمی خود را در سال 1395 آغاز کرد. این شرکت هواپیمایی نماینده استان فارس است و در اکباتان تهران دفتر دارد. در سایت‌ های تیکت می‌توانید با اعمال فیلتر ایرلاین و انتخاب سپهران اقدام به خرید بلیط از شرکت هواپیمایی سپهران کنید. بلیط‌های این مجموعه در سایت ما با کمترین قیمت ممکن برای مشتریان ارائه می‌شوند. در ادامه اطلاعات لازم این ایرلاین از جمله شیوه خرید، کنسلی، خدمات، امکانات و غیره را بررسی می‌کنیم.

خرید بلیط هواپیما سپهران

برای خرید بلیط هواپیما سپهران، در سایت ‌های تیکت ابتدا باید پرواز‌های داخلی را انتخاب نمایید و یک طرفه یا دو طرفه بودن بلیط خود را تعیین کنید. سپس مبدا و مقصد سفر خود را به همراه زمان سفر مشخص کنید. بعد از اتمام این مراحل با استفاده از فیلتر ایرلاین، شرکت سپهران را انتخاب کنید تا سایت، بلیط‌های موجود در انواع بلیط هواپیما سیستمی و بلیط هواپیما چارتر به شما نمایش دهد. 

پس از بررسی‌های لازم، بلیط خود را از بین بلیط‌های نمایش داده شده انتخاب کنید یا با مراجعه به تقویم سی روزه سایت ما، تمامی بلیط‌ها را تا سی روز آینده مشاهده و بین آن‌ها بهترین گزینه را انتخاب کنید. 

کلاس‌های پروازی هواپیمایی سپهران

شرکت هواپیمایی سپهران فقط یک نوع کلاس پروازی اکونومی دارد؛ اما این کلاس پروازی خود دارای دو نوع صندلی است. صندلی‌های عادی و کامفورت، در کلاس پروازی اکونومی سپهران موجود هستند. ارائه خدمات در این دو نوع صندلی مشابه است، تنها تفاوت، میزان فضای صندلی‌ها هست. صندلی‌های کامفورت طبعا فضای بازتر و بیشتری دارند و بسیار برای افراد با جثه بزرگ یا قد بلند مناسب هستند. 

بار مجاز هواپیمایی سپهران

میزان بار مجاز در شرکت‌های هواپیمایی مختلف، به نوع کلاس پروازی، قوانین ایرلاین و مواردی از این قبیل مربوط است؛ اما از آنجایی که مجموعه سپهران تنها یک نوع کلاس پروازی دارد، میزان دقیق بار برای این پرواز مشخص است. میزان بار مجاز برای ایرلاین سپهران در قسمت بار 20 کیلوگرم و برای قسمت کابین 7 کیلوگرم است. شما مجاز هستید که یک کیف کوچک با ابعاد کمتر از 115 سانتی‌متر به همراه داشته باشید. میزان بار اعلام شده برای همه سنین یکسان نیست و برای کودکان زیر دو سال تنها 10 کیلوگرم است. 

شرایط کنسلی بلیط هواپیما سپهران

برای کنسل نمودن بلیط، باید به صفحه حساب کاربری‌تان در سایت‌های تیکت مراجعه کنید و با ارسال تیکت به تیم پشتیبانی فرآیند کنسلی بلیط را تکمیل کنید. همچنین با شماره گیری 05134042 می‌توانید از پشتیبانی بخواهید که بلیط رزرو شده شما را کنسل کند. میزان جریمه برای کنسل کردن بلیط این ایرلاین به صورت زیر است.

 

شناسه نرخی

72 ساعت قبل پرواز

72 تا 48 ساعت قبل از پرواز

48 تا 24 ساعت قبل از پرواز

24 ساعت تا 12 ساعت قبل پرواز

No Show / No Go

P-PV-L-V-V-L-T-Q-E-O-S-H-A-M-B-R-I-J-K-Z-D-Y

30%

50%

70%

85%

85%

خدمات هواپیمایی سپهران

از خدمات مهم ایرلاین سپهران باید به قابلیت حمل حیوانات خانگی، انتخاب صندلی، خرید اضافه بار، درخواست ویلچر و غیره اشاره کنیم. برای بررسی شرایط دقیق حمل حیوانات خانگی با ایرلاین سپهران می‌توانید در زمان تهیه بلیط در سایت ما از بخش اطلاعات بلیط مطالعه کنید یا از تیم پشتیبانی سایت که به صورت 24 ساعت آماده خدمات‌رسانی به شما هستند، سوال بپرسید. 

نحوه انتخاب صندلی هواپیما سپهران

نحوه کلی انتخاب صندلی در ایرلاین سپهران به این صورت است که، ابتدا وارد سایت شرکت سپهران می‌شوید، پس از آن اطلاعات خواسته شده را وارد کرده و گزینه انتخاب صندلی را انتخاب کنید و در پایان در صفحه باز شده، صندلی مورد نظر خود را انتخاب کنید. قوانین انتخاب صندلی در این ایرلاین عبارت است از:

  • کودکان، افراد مسن، بیماران خاص، خانم‌های باردار و معلولین جسمی  حرکتی نمی‌توانند صندلی‌های ردیف EXIT را رزرو کنند.
  •  صندلی کودک باید حتماً در کنار صندلی بزرگسال انتخاب شود. 
  • اگر خانواده‌ای با دو فرزند زیر دو سال هستید، باید یک فرزند به همراه پدر در یک ردیف و فرزند دیگر به همراه مادر در یک ردیف دیگر صندلی داشته باشند.
  •  در سه ساعت قبل از پرواز، امکان انتخاب صندلی به صورت آنلاین وجود ندارد و باید به کانتر صدور کارت پرواز برای انتخاب صندلی مراجعه کنید. 

پذیرایی در هواپیما سپهران

پذیرایی در این ایرلاین به صورت صبحانه سرد، میان وعده، نهار و شام سرد است. به دلیل این که تمامی پرواز‌های سپهران داخلی هستند و زمان طولانی ندارند، پذیرایی با غذا‌های سرد صورت می‌گیرد. 

ناوگان هواپیمایی سپهران

ناوگان هواپیمایی سپهران متشکل از 5 هواپیما به صورت زیر است:

نام هواپیما

ظرفیت

تعداد موجود در ایرلاین

هواپیما بوئینگ

737 نفر

4

هواپیما دورنیر

35 نفر

1

سوالات متداول بلیط هواپیما سپهران

آیا هواپیمایی سپهران پرواز های بین المللی هم دارد؟

شرکت هواپیمایی سپهران، علاوه بر پرواز های داخلی پرواز های بین المللی به اکثر نقاط جهان دارد.

قوانین استرداد بلیط هواپیما سپهران به چه صورت است؟

میزان بار مجاز در پرواز های سپهران ایر چقدر است؟

چگونه می توان بلیط هواپیما سپهران را خریداری کرد؟