H100کپی
کد تخفیف 30 هزارتومان ویژه دهه اول محرم
رزرو بلیط هواپیما
tabestoonکپی
تخفیف 200 هزار تومانی ویژه هتل های 100% آنلاین
رزرو هتل

air
یکطرفه
رفت و برگشت
پرواز داخلی
پرواز خارجی
Calendar icon
Calendar icon
1 مسافر

بلیط هواپیما سلام ایر

شرکت هواپیمایی سلام ایر از ایرلاین‌های فعال در زمینه ارائه انواع بلیط‌های هواپیمایی در 18 کشور است، که بیشتر از 27 مقصد را پوشش می‌دهد، این شرکت هواپیمایی با نام عربی طیران السلام نیز شناخته می‌شود. این ایرلاین به کشور عمان تعلق دارد و فعالیت خود را از سال 2016 شروع کرده است. با این وجود که تقریبا ایرلاین جدیدی است، اما سفرهای زیادی دارد. در ایرلاین سلام ایر، بلیط‌های مختلفی در انواع کلاس پروازی با قیمتی مناسب ارائه می‌شود، سلام ایر از ایرلاین‌های ارزان قیمت است. 

شما می‌توانید بلیط‌های ارائه شده توسط این شرکت را در سایت های تیکت در کمترین زمان ممکن تهیه کنید، که در ادامه به طور کامل به آن می‌پردازیم. 

خرید بلیط هواپیما سلام ایر 

برای خرید بلیط هواپیما سلام ایر در سایت ما می‌توانید در زمان اعمال فیلتر، فیلتر شرکت هواپیمایی را روی ایرلاین سلام ایر تنظیم کنید. این اعمال فیلتر را می‌توانید قبل از نمایش بلیط‌ها یعنی در زمان ثبت تاریخ و مبدا و مقصد انجام دهید، یا پس از آنکه سایت بلیط‌ها را به شما نمایش داد، روی بلیط‌ها فیلتر شرکت هواپیمایی را اعمال کنید. علاوه بر شرکت هواپیمایی بر نوع بلیط، کلاس پروازی و قیمت نیز امکان اعمال فیلتر وجود دارد. پس از اعمال فیلتر و مشاهده بلیط‌های این شرکت می‌توانید بلیط خود را با وارد نمودن اطلاعات هویتی و پرداخت هزینه خریداری کنید. 

خرید بلیط چارتر هواپیما سلام ایر 

خرید بلیط چارتر هواپیما سلام ایر با اعمال فیلتر نوع بلیط روی گزینه چارتری در سایت های تیکت امکان پذیر است.  

کلاس های پروازی سلام ایر

شرکت هواپیمایی سلام ایر بلیط‌های خود را کلاس‌های مختلف پروازی با امکانات و قیمت متفاوت ارائه می‌کند؛ به طور کلی در این شرکت هواپیمایی 3 کلاس برای بلیط‌ها وجود دارد، کلاس فرندلی، فلکسی و لایت هر یک از این کلاس‌ها ویژگی‌های خاصی دارند، که در ادامه آن‌ها توضیح می‌دهیم. 

 کلاس فرندلی Friendly

در کلاس پروازی فرندلی امکان حمل بار دستی تا 7 کیلوگرم و بار کانتر تا 20 کیلوگرم وجود دارد. در کلاس فرندلی می‌توانید تاریخ بلیط را تعویض کنید. در این کلاس پروازی دو زیر شاخه به صورت زیر وجود دارد:

  • کلاس پروازی Friendly Value: در این کلاس پروازی شما علاوه بر 7 کیلوگرم بار دستی می‌توانید 30 کیلوگرم بار به کانتر تحویل دهید. 
  • کلاس پروازی Friendly Plus: میزان بار مجاز دستی در این کلاس پرواز همان 7 کیلوگرم است؛ اما میزان بار مجاز تحویلی به کانتر تا 40 کیلوگرم افزایش پیدا می‌کند. 

در این کلاس تغییر ساعت پرواز همراه با 15 درصد جریمه است و جریمه کنسلی و تغییر ساعت در 24 ساعت قبل از ساعت پرواز، برابر با کل هزینه پرداختی هست. 

کلاس فلکسی Flexi

در کلاس پروازی فلکسی شما تا 7 کیلوگرم بار را می‌توانید به صورت دستی با خود حمل کنید و این میزان برای بار بخش کانتر 20 کیلوگرم است. در این کلاس پروازی شما می‌توانید بلیط خود را کنسل کنید یا تغییر تاریخ دهید، برای کنسل کردن بلیط در کلاس پروازی فلکسی اگر 24 ساعت قبل از پرواز اقدام کنید، جریمه مشمول حال شما نمی‌شود؛ اما از 24 ساعت تا 12 ساعت پیش از پرواز باید 15 درصد جریمه پرداخت کنید. اگر تا پرواز شما کمتر از 12 ساعت زمان باقی مانده باشد و بلیط خود را استرداد کنید، کلیه هزینه پرداختی به عنوان جریمه در نظر گرفته می‌شود.

 کلاس پرواز Light

در کلاس پروازی لایت تنها باری که مسافرین مجاز به حمل آن هستند، 7 کیلوگرم بار دستی است. در این کلاس پروازی امکان حمل چمدان، تغییر ساعت پرواز، کنسلی و غیره وجود ندارد، چنانچه مسافرین مجبور به حمل چمدان باشند، باید هزینه اضافه‌تری را پرداخت کنند. 

ناوگان هواپیمای سلام ایر 

شرکت هواپیمایی سلام ایر دارای ناوگان‌های هواپیمایی متعددی است، این ناوگان‌ها تعداد و فعالیت مختلفی دارند، که عبارتند از:

نام ناوگان

تعداد

Airbus A320-200

3

Airbus A320 neo

4

Airbus A321 neo

در حاضر فعال نیست.

بار مجاز هواپیما سلام ایر 

بار مجاز هواپیما سلام ایر کاملا به کلاس پروازی بستگی دارد و بر اساس آن تعیین می‌شود، همینطور که می‌دانید این شرکت هواپیمایی دارای 3 کلاس اصلی برای پرواز است که در یک مورد آن امکان حمل بار فقط به صورت دستی وجود دارد و در دو مورد دیگر که کلاس پروازی فرندلی و فلکسی هستند، میزان بار مجاز برابر با 20 کیلوگرم است. کلاس پروازی فرندلی دارای دو زیر شاخه Value و Plus است، که در آن‌ها به ترتیب شما مجاز به حمل بار 30 و 40 کیلوگرم هستید. 

میزان بار دستی مجاز  سلام ایر

میزان بار دستی مجاز سلام ایر بر اساس کلاس پروازی تعیین می‌شود، این میزان برای هر سه کلاس پروازی در این شرکت هواپیمایی برابر با 7 کیلوگرم است. 

هزینه اضافه بار پرواز سلام ایر 

هزینه اضافه بار پرواز سلام ایر به ازای هر کیلوگرم تقریبا برابر با 5 ریال عمان است. 

قوانین کنسلی بلیط هواپیما سلام ایر

قوانین کنسلی بلیط هواپیما سلام ایر وابسته به کلاس پروازی و زمان باقی مانده تا زمان پرواز متغیر است. شما در سایت های تیکت می‌توانید با تماس با تیم پشتیبانی 24 ساعته، بلیط خود را کنسل کنید یا اینکه در بخش کاربری با ارسال تیکت به تیم پشتیبانی استرداد بلیط خود را انجام دهید. 

سوالات متداول بلیط هواپیما سلام ایر

چگونه می‌توان بلیط هواپیما شرکت سلام ایر را ارزان‌تر خرید؟

شما می‌توانید به تقویم نرخی موجود در سایت مراجعه کنید، در تقویم نرخی بلیط‌های این شرکت هواپیمایی در مقصد و مبدا مورد نظرتان تا 30 روز آینده قابل مشاهده و خریداری هستند. در این تقویم می‌توانید بلیط‌های ارزان‌تر بیابید.