MILADکپی
رزرو بلیط پرواز از هر نقطه ایران به مشهد با تخفیف ویژه ولادت امام رضا(ع)
رزرو بلیط هواپیما مشهد
MILADکپی
رزرو هتل با تخفیف 200 هزار تومانی ویژه ولادت امام رضا(ع)
رزرو هتل های مشهد
air
یکطرفه
رفت و برگشت
پرواز داخلی
پرواز خارجی
Calendar icon
Calendar icon
1 مسافر

بلیط هواپیما پویا ایر

بلیط هواپیما پویا ایر در انواع مختلف از نظر نوع بلیط و کلاس پرواز و غیره با ارزان‌ترین قیمت در سایت های تیکت برای شما ارائه می‌شود. اگر در جریان خرید بلیط هواپیما پویا ایر سوال یا ابهامی داشتید، می‌توانید از طریق ارسال تیکت از بخش حساب کاربری یا تماس تلفنی با پشتیبانی سایت پیگیر سوالات خود شوید، لازم است بدانید پشتیبانی های تیکت به صورت 24 ساعته است. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با بلیط هواپیما پویا ایر با ما همراه باشید.

خرید بلیط هواپیمایی پویا ایر اینترنتی

خرید بلیط هواپیما پویا ایر به صورت آنلاین در سایت های تیکت علاوه بر آسان بودن دارای آپشن‌های زیادی نیز است. شما در سایت ما می‌توانید با اعمال فیلتر قیمت، بلیط را با مناسب‌ترین تعرفه خریداری کنید. 

 1. برای خرید بلیط هواپیما پویا ایر در سایت های تیکت در ابتدا باید مبدا و مقصد و یک طرفه یا دو طرفه بودن بلیط خود را انتخاب کنید. در قدم دوم خرید لازم است که با اعمال فیلتر ایرلاین، به طور ویژه شرکت هواپیمایی پویا ایر را انتخاب کنید و سپس با کلیک بر روی گزینه جستجو، اجازه دهید تا سایت بلیط‌های موجود را به شما نمایش دهد. پس از نمایش بلیط‌های موجود، گزینه‌ای با عنوان تقویم 30 روزه نیز به شما نمایش داده می‌شود. در تقویم نرخی 30 روزه، بلیط‌های موجود این ایرلاین برای مبدا و مقصد ذکر شده تا سی روزه آینده به همراه قیمت و سایر موارد مربوطه نمایش داده می‌شود. 
 2. در این مرحله می‌توانید از بین بلیط‌های موجود در بازه انتخابی یا بلیط‌های 30 روزه آینده اقدام به انتخاب بلیط خود کنید. پس از انتخاب بلیط مورد نظر، باید تمامی قوانین ذکر شده را به طور دقیق مطالعه کرده تا با مشکلی مواجه نشوید، با تایید قوانین شما وارد صفحه، ثبت اطلاعات مسافر می‌شوید در این صفحه به طور دقیقه اطلاع خواسته شده را وارد کنید. گام بعدی خرید، پرداخت است. قبل از شروع فرآیند خرید، مجددا نوع بلیط انتخابی، مبدا و مقصد، قیمت و اطلاعات هویتی وارد شده را مطالعه کنید تا در صورت خطا پیش از پرداخت مشکل را بر طرف کنید. 
 3. بعد از اینکه از صحت اطلاعات وارد شده اطمینان پیدا کردید، پرداخت را به صورت آنلاین انجام دهید. پس از اتمام فرآیند خرید و پرداخت کامل، سایت، لینک دانلود بلیط را با شما به اشتراک می‌گذارد. برای جلوگیری از مشکل در حین پرواز، توصیه ما به شما این است، که بلیط خود را دانلود و سپس پرینت بگیرید و در زمان پرواز با خود به همراه داشته باشید. 

خرید بلیط چارتری هواپیما پویا ایر

بلیط‌های چارتری هواپیما پویا ایر نوعی از بلیط‌ها هستند که توسط شرکت یا فرد خاصی خریداری شده‌اند و برای مسافرین به فروش گذاشته می‌شوند. برای خرید بلیط چارتر هواپیما پویا ایر لازم است در زمان خرید فیلتر نوع بلیط را در چارتری انتخاب کنید. بلیط‌های چارتری قوانین خاصی دارند که در سایت های تیکت در زمان خرید به طور کامل شرح داده می‌شوند. قیمت بلیط چارتری هواپیما پویا ایر، وابسته به شرایط و میزان عرضه و تقاضا متغیر خواهد بود.

خرید بلیط سیستمی هواپیمایی پویا ایر

بلیط‌ هواپیما سیستمی کاملا زیر نظر، شرکت هواپیمایی پویا ایر به فروش گذاشته می‌شوند، این نوع بلیط قیمت ثابت و مشخصی دارد. خرید بلیط سیستمی هواپیمایی پویا ایر در سایت های تیکت با ارزان‌ترین قیمت نسبت به سایر سایت‌های مشابه در اختیار شماست. برای خرید بلیط سیستمی هواپیمایی پویا ایر فیلتر نوع بلیط را، روی گزینه سیستمی تنظیم کنید تا لیستی مرتبط برای شما نمایش داده شود.

قیمت بلیط هواپیما پویا ایر

به طور کلی قیمت بلیط هواپیما پویا ایر طبق پارامترهای زیر مشخص می‌شود:

 • مبدا و مقصد: فاصله مبدا و مقصد در تعیین قیمت بلیط هواپیما پویا ایر تاثیر گذار است. برای مثال فواصل طولانی‌تر و به ویژه خارجی قیمت بالاتری دارند. 
 • نوع بلیط: بلیط‌های سیستمی و بلیط چارتر نسبت به یکدیگر قیمت متفاوتی دارند، نوعی دیگر از بلیط‌ها که در زیر مجموعه بلیط‌های چارتری قرار داد، بلیط لحظه آخری است، هر یک از این بلیط‌های دارای قیمت متفاوتی هستند. قیمت بلیط چارتری به واسطه شرایط مختلفی تعیین می‌شود و بازه مشخصی ندارد؛ اما بلیط سیستمی بر اسا
 • کلاس پروازی: قیمت بلیط در کلاس‌های پروازی مختلف کاملا متفاوت است، این تفاوت نشات گرفته از خدمات و امکانات ارائه شده در کلاس پروازی است. 

سه مورد گفته شده، از مهم‌ترین عوامل تعیین قیمت برای بلیط هواپیما پویا ایر هستند؛ ولی موارد دیگری همچون بازه زمانی سفر نیز بر قیمت بلیط هواپیما پویا ایر تاثیر خواهند گذاشت. همانطور که می‌دانید در بازه تعطیلات و مناسب‌های خاص، قیمت بلیط‌ها عموما افزایش می‌یابد؛ اما نیاز نیست نگران باشید، حتی در بازه‌های این چنین نیز قیمت بلیط هواپیما در سایت های تیکت از سایر سایت‌ها ارزان‌تر و اقتصادی‌تر است.

بلیط هواپیمایی پویا ایر ارزان 

اگر به دنبال بلیط هواپیمایی پویا ایر ارزان هستید، سایت های تیکت بهترین گزینه برای خرید بلیط ارزان است. در سایت ما فیلترهای متنوعی برای قیمت وجود دارد که می‌توانید با اعمال آن‌ها ارزانترین بلیط هواپیما را خریداری کنید. بلیط ارزان عموما شامل بلیط‌های لحظه آخری و چارتری می‌شود. با استفاده از تقویم نرخی 30 روزه نیز می‌توانید تمامی پروازهای هواپیمایی پویا ایر را مشاهده کنید و بین آن‌ها مناسب‌ترین گزینه را خریداری نمایید.

کلاس‌های پروازی هواپیمایی پویا ایر

شرکت هواپیمایی پویا ایر دارای 2 کلاس پروازی است، کلاس‌های پروازی این مجموعه شامل اکونومی و بیزینس می‌شود.

بلیط هواپیما پویا کلاس اکونومی

در این کلاس پروازی امکانات و خدماتی معمولی نظیر ارائه مواد غذایی غیر انتخابی، نوشیدنی‌های محدود، صندلی‌های کوچک‌تر و غیره در اختیار مسافران قرار می‌گیرد. قیمت بلیط‌های هواپیما پویا اکونومی ارزا‌ن‌تر از کلاس بیزینسی است. برای خرید بلیط د ر کلاس اکونومی باید در زمان اعمال فیلتر، کلاس پرواز را اکونومی اعمال کنید. 

بلیط هواپیما پویا کلاس بیزینس

کلاس پروازی پویا بیزینس امکانات بسیار خوبی برای مسافرین ارائه می‌دهد، این امکانات شامل: صندلی بزرگتر و راحت‌تر، منو انتخابی برای وعده‌های غذایی، نوشیدنی انتخابی و بی‌نهایت و غیره است. این کلاس پروازی برای سفرهای طولانی بسیار مناسب است.

استعلام بلیط هواپیما پویا ایر با کد ملی

برای استعلام بلیط هواپیما پویا باید به سایت شرکت هواپیمایی پویا ایر مراجعه کنید و در قسمت اعتبار سنجی بلیط فرآیند استعلام را انجام دهید. برای استعلام بلیط هواپیمایی پویا تنها کد ملی کافی نیست و احتیاج به شماره پیگیری یا کد رزرو که در زمان خرید به شما اعلام شده است دارید تا بتوانید نسبت به استعلام بلیط اقدام نمایید. 

شیوه استرداد بلیط هواپیمایی پویا ایر

روش کنسل کردن بلیط هواپیمایی پویا وابسته به نوع بلیط و کلاس پروازی کاملا متفاوت است. در زمان خرید قوانین کنسلی بلیط برای هر نوع بلیطی در سایت های تیکت برای شما شرح داده می‌شود. اگر بلیط شما قابلیت استرداد داشته باشد، اولین روش استرداد بلیط هواپیما، از طریق تماس تلفنی با تیم پشتیبانی است، روش دیگر که می‌توانید برای استرداد بلیط  از آن استفاده کنید، وارد شدن به قسمت پروفایل و ارسال تیکت به پشتیبانی سایت است. 

جریمه کنسلی بلیط هواپیما پویا ایر

پس از کنسل کردن بلیط، هزینه جریمه از پرداختی شما کم می‌شود و مابقی هزینه به شما عودت داده خواهد شد. میزان جریمه کاملا به بازه لغو و موارد گفته شده در ابتدا بستگی دارد. تعرفه کلی برای جریمه در هواپیمایی پویا ایر به صورت زیر است:

شناسه نرخی

تا ساعت 12 ظهر 3 روز قبل

تا ساعت 12 یک روز قبل

تا 4 ساعت قبل از پرواز

تا 30 دقیقه قبل از پرواز

کلاس‌های Y W V S

20%

30% 

50%

60%

کلاس‌های U R X

25%

40%

60%

70%

کلاس‌های Q N M

30%

50%

70%

80%


 

میزان بار مجاز هواپیمایی پویا ایر

میزان بار مجاز هواپیمایی پویا ایر به ازای هر مسافر فقط 20 کیلوگرم است، این مقدار برای تمامی پروازها در هر نوع کلاس پروازی یکسان بوده و نوع بلیط و کلاس پروازی تغییری در مقدار بار مجاز ایجاد نمی‌کند. میزان بار دستی مجاز در داخل کابین تنها 5 کیلوگرم است، توجه داشته باشید که این بار تنها باید دارای ابعاد حداکثر 115 سانتی متر باشد. میزان بار داخل کابین علاوه بر بار مجاز هر مسافر است.

جریمه اضافه بار پویا

در هواپیمایی پویا ایر به ازای هر یک کیلوگرم بار اضافه باید یک درصد از قیمت بلیط را پرداخت نمایید. چنانچه احتمال می‌دهید، که بار شما بیش از 20 کیلوگرم است، حتما 30 دقیقه زودتر به فرودگاه بروید، تا بتوانید بدون عجله فرآیند پرداخت جریمه بار را انجام دهید. 

حمل حیوانات خانگی با پروازهای پویا ایر

بر اساس قوانین این شرکت هواپیمایی حمل حیوانات خانگی در کابین هواپیما کاملا ممنوع است. حمل حیوانات خانگی را تنها به طور کارگو و با رعایت تمامی قوانین مرتبط اعم از سلامتی کامل حیوان، وزن و غیره می‌توان انجام داد.

خدمات مشتریان هواپیما پویا ایر

باتوجه به این موضوع که شرکت هواپیمایی پویا ایر در ابتدا تنها به دلیل حمل بار تاسیس شده است در این زمینه خدمات خوبی به مسافرین ارائه می‌دهد، خدمات باربری این مجموعه تا 50 تن بار را امکان جابجایی دارد.  این شرکت علاوه بر حمل بار در خدمات مسافربری نیز زبانزد است؛ هواپیماهای این مجموعه دارای ظرفیت 52 نفری هستند و امکان جابه جایی بار تا 10 تن را دارند. دیگر خدمت ارائه شده از سمت این شرکت، ایر تاکسی و بیزینس جت است.

هواپیمایی پویا ایر چگونه از مشتریان خود پذیرایی می‌کند؟

این شرکت هواپیمایی وابسته به کلاس پروازی از مسافرین خود پذیرایی می‌کند. پذیرایی به صورت کلی شامل ارائه وعده‌های غذایی اصلی، میان وعده، نوشیدنی، وسایل رفاهی در پروازهای طولانی و غیره است. در هر کلاس پروازی کمیت و کیفیت ارائه خدمات متغیر است.

معرفی کاملا ناوگان هوایی پویا ایر

این شرکت در زمینه حمل بارهای سنگین و مهم فعالیت‌های زیادی از ابتدا فعالیت خود داشته است. شرکت هواپیمایی پویا پس از چندین سال فعالیت در زمینه حمل بار، برخی از هواپیماهای خود را به مسافربری تغییر کاربری داد و در کنار جابه جایی بار در زمینه مسافربری نیز شروع به فعالیت کرد. ایر تاکسی این شرکت هواپیمایی در سال 1396 در اختیار عموم قرار گرفت.

شرکت هواپیمایی ماهان در حال حاضر دارای ناوگان‌‌ هوایی زیر است:

نام

تعداد

کاربری

هاربین 12-Y

1 فروند

چند منظوره

ایلوشن ایل 76 

3 فروند

باربری

بمباردیه چلنجر 600

1  فروند

جت تجاری

امبرائر 140 ERJ

2 فروند

مسافربری

آنتونوف 72 An

3 فروند

باربری

 

 

 

 

 

 

 

اطلاعات تکمیلی هواپیمایی پویا

ایرلاین پویا در سال 2012 این نام را به خود اختصاص داد و در ابتدا با نام پارس ایر کارگو و یاس ایر شناخته می‌شد. هدف اصلی احداث این ایرلاین جابه جایی بارهای سنگین در مسیرهای زیاد است. این شرکت هواپیمایی مسئولیت حمل انواع بار، انواع کالاها و حیوانات زنده را در 5 قاره دارد؛ ایرلاین پویا در زمینه جابه جایی مسافرین نیز فعالیت می‌کند.

 • کد یاتا: Z4
 • کد ایکائو: PYA
 • سال تاسیس: 1387
 • تعداد مقاصد پروازی: 6 مقصد داخلی، تهران، یزد، مشهد، بندرعباس، شیراز، گرگان و مقاصد خارجی.
 • فرودگاه‌های قطب: فرودگاه مهرآباد تهران، شهید هاشمی نژاد مشهد، امام خمینی تهران، شهید دستغیب شیراز.

سوالات متداول بلیط هواپیما پویا ایر

شرایط حمل حیوانات خانگی در شرکت هواپیمایی پویا چگونه است؟

امکان حمل حیوانات خانگی در کابین هواپیماهای این شرکت وجود ندارد. 

قیمت بلیط هواپیما پویا ایر بر اساس چه پارامترهایی تعیین می‌شود؟

جریمه اضافه بار در پروازهای پویا ایر به ازای هر یک کیلوگرم چقدر است؟

میزان جریمه کنسلی بلیط هواپیما پویا ایر چقدر است؟