H100کپی
کد تخفیف 30 هزارتومان ویژه دهه اول محرم
رزرو بلیط هواپیما
tabestoonکپی
تخفیف 200 هزار تومانی ویژه هتل های 100% آنلاین
رزرو هتل

air
یکطرفه
رفت و برگشت
پرواز داخلی
پرواز خارجی
Calendar icon
Calendar icon
1 مسافر

بلیط هواپیما عمان

در سایت‌ های تیکت خرید ارزان‌ترین بلیط هواپیما عمان ایر نیز امکان‌پذیر بوده و نیاز است پس از تعیین تاریخ سفرتان در قسمت فیلتر‌ها، فیلتر ایرلاین را پیدا کرده و گزینه عمان ایر را انتخاب کنید.

شرکت هواپیمایی عمان در شهر مسقط کشور عمان، در سال 1993 تأسیس شد و در حال حاضر این شرکت هواپیمایی در 27 کشور به 50 شهر پرواز دارد که بیشترین آن به کشور هند با 11 مقصد اختصاص یافته و در کشور ایران به شهر تهران و مشهد نیز پرواز دارد. دفتر مرکزی عمان ایر در شهر مسقط واقع شده است و همچنین قطب اصلی آن فرودگاه بین‌المللی مسقط و دومین قطبش فرودگاه صلاله است که هر دو در کشور عمان هستند.

خرید بلیط هواپیما عمان

خرید بلیط‌های ارائه شده توسط عمان ایر در سایت های تیکت پروسه‌ای آسان دارد. برای تهیه بلیط هواپیما عمان ایر تنها کاری که باید انجام دهید این است که مراحل زیر را با دقت پیش ببرید.

  • ابتدا برای خرید بلیط هواپیما عمان کافی است از میان فیلتر‌های موجود در سایت، فیلتر ایرلاین را پیدا کرده و گزینه عمان ایر را انتخاب کنید.
  • در ادامه مبدا و مقصد را وارد کنید.
  • تاریخ مد نظرتان را در فیلد مشخص شده وارد کنید.
  • اگر قصد تهیه بلیط رفت و برگشت به صورت همزمان را دارید، نیاز است گزینه سفر یکطرفه را به دو طرفه(رفت و برگشت) تغییر دهید.
  • در ادامه از میان بلیط‌های لیست شده، مناسب‌ترین بلیط را انتخاب کنید.
  • سپس اطلاعات مسافر یا مسافران را در کادر‌های مشخص شده وارد کنید.
  • در آخرین مرحله نیاز است هزینه بلیط هواپیما عمان ایر را به صورت اینترنتی پرداخت کنید.
  • پس از تایید نهایی پرداخت، لینک دانلود بلیط برایتان ارسال می‌شود.

مسافران عزیز، شما می‌توانید با استفاده از قابلیت تقویم نرخی 30 روزه، تمامی بلیط‌های عرضه شده توسط ایرلاین عمان ایر را طی 30 روز آینده چک کنید تا بتوانید بهترین و ارزان‌ترین بلیط را خریداری کنید.

کلاس‌های پرواز عمان ایر

بلیط هواپیما عمان ایر در دو کلاس اکونومی و بیزینس به فروش می‌رسد که در ادامه به صورت جداگانه به نکات کلاس‌های پرواز عمان ایر می‌پردازیم:

  1. کلاس پروازی اکونومی: فضا کابین برای مسافران در این نوع کلاس پروازی در مقایسه با سایر ایرلاین‌ها نسبتاً فضا بازتری در نظر گرفته شده است. همچنین مسافران می‌توانند علاوه بر خدمات کترینگ مجهز ایرلاین عمان، از نوشیدنی‌ها موجود در هواپیما نیز بنوشند. برای سرگرمی مسافران در کلاس پروازی اکونومی تلویزیون‌هایی در کابین طراحی شده که می‌توانند نشست و برخواست هواپیما و همچنین مسیر سفرشان را به صورت زنده تماشا کنند.
  2. کلاس پروازی بیزینس: کابین‌های کلاس بیزینس بلیط هواپیما عمان ایر طوری طراحی شده که امکان تنظیم صندلی برای مسافران فراهم باشد. مهمانداران به جز دوره‌های استاندارد مهمانداری، دوره‌هایی ویژه برای ارائه خدمات تجاری گذرانده‌اند. همچنین مسافران می‌توانند در کنار نوشیدنی‌های موجود، غذایشان را از میان منو غذا‌های ایرانی و بین‌المللی انتخاب کنند. مسافران این امکان را دارند که در تلویزین‌های نصب شده در کابین، جدا از تماشا سفرشان، برنامه‌های آموزشی و کلیپ‌های طنز را مشاهده کنند.

بار مجاز هواپیمایی عمان

میزان بار مجاز برای بلیط هواپیما عمان ایر به کلاس پروازی نیز بستگی دارد، ولی اگر بخواهیم به طور دقیقت‌تر به این موضوع بپردازیم باید بدانید که میزان بار مجاز هواپیمایی عمان به شرح زیر است:

نوع پرواز

کلاس اکونومی

کلاس بیزینس

پرواز‌های داخلی

20 کیلوگرم

30 کیلوگرم

پرواز‌های خارجی

30 کیلوگرم

40 کیلوگرم

بار دستی مجاز عمان ایر

طبق قوانین بار دستی مجاز عمان ایر، مسافران کلاس پروازی اکونومی می‌توانند یک بار دستی تا وزن 7 کیلوگرم و نیز مسافران کلاس بیزینس دو بار دستی که در مجموع 14 کیلوگرم باشند را همراه خود به کابین هواپیما ببرند. همچنین باید دقت داشته باشید که ابعاد بار دستی مجاز بلیط هواپیما عمان ایر نباید از 1 متر و 15 سانتی‌متر بیشتر باشد.

ناوگان هوایی عمان ایر

هواپیمایی عمان ایر در ناوگان هوایی خود هم اکنون 51 فروند هواپیما از امبرائر، بوئینگ و ایرباس دارا است. همچنین 32 فروند از جمله بوئینگ 737، بوئینگ 787 و امبرائر E-175 را در دست سفارش دارد.

اطلاعات هواپیمایی عمان ایر

اطلاعات تکمیلی ایرلاین عمان ایر به شرح زیر است:

کد یاتا

WY

سال تاسیس

1993

ایستگاه اصلی

مسقط پایتخت کشور عمان

سایت اصلی هواپیمایی عمان ایر

www.omanair.com