H100کپی
کد تخفیف 30 هزارتومان ویژه دهه اول محرم
رزرو بلیط هواپیما
tabestoonکپی
تخفیف 200 هزار تومانی ویژه هتل های 100% آنلاین
رزرو هتل

air
یکطرفه
رفت و برگشت
پرواز داخلی
پرواز خارجی
Calendar icon
Calendar icon
1 مسافر

بلیط هواپیما کارون

بلیط هواپیما کارون

برای تهیه بلیط هواپیما کارون کافی است تا در سایت های تیکت پس از تعیین مبدا، مقصد و همچنین بازه سفر، با استفاده از فیلتر ایرلاین، شرکت هواپیما کارون را انتخاب کنید تا تمامی بلیط‌های این شرکت برای شما نمایش داده شود. خرید ارزانترین بلیط هواپیما از طریق سایت های تیکت ممکن است، زیرا های تیکت تمامی بلیط‌های خود را با کمترین قیمت نسبت به سایر سایت‌های مشابه در اختیار کاربران قرار می‌دهد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با بلیط هواپیما کارون با ما همراه باشید.

قیمت بلیط هواپیما کارون

قیمت بلیط هواپیما کارون متاثر از عوامل مختلفی است که به صورت کلی عبارت‌ اند از: تاریخ سفر، نوع پرواز، کلاس پروازی، مبدا و مقصد و غیره. توجه داشته باشید که ایرلاین کارون بلیط‌های چارتری و لحظه آخری نیز دارد که این بلیط‌ها دارای قیمت مصوبی نیستند و بر اساس میزان عرضه و تقاضا قیمت گذاری می‌شوند.

قیمت بلیط لحظه آخری هواپیمایی کارون 

قیمت بلیط لحظه آخری همانطور که گفته شد متاثر از بازه زمانی پرواز و میزان عرضه و تقاضا برای خرید بلیط لحظه آخری هواپیمایی کارون است. برای دسترسی به این نوع از بلیط ایرلاین هواپیما کارون کافی است، فیلتر نوع بلیط را بر روی گزینه چارتری تنظیم کنید تا لیستی شامل پروازهای چارتری برای شما نمایش داده شود و بین آن‌ها با بررسی دقیق‌تر به دنبال موارد لحظه آخری باشید. در واقع این نوع از بلیط‌ها، همان بلیط‌های فروخته نشده‌ای هستند که شرکت هواپیمایی کارون یا چارتر کننده آن‌ها را در لحظات آخر پرواز، در اختیار مسافران قرار می‌دهند.

خرید بلیط هواپیمایی کارون از ‌های تیکت

برای خرید بلیط هواپیمایی کارون از ‌های تیکت کافی است مراحل زیر را با دقت کافی طی کنید:

 • ابتدا مبدا و مقصد خود را تعیین کنید.
 • سپس بازه سفر را مشخص کنید.
 • اگر قصد سفر به صورت رفت و برگشت دارید، نیز این گزینه را انتخاب کنید و سپس اطلاعات مرتبط با آن را در فرم مانند تاریخ برگشت تکمیل کنید.
 • قدم بعدی کلیک بر کلید جستجو است.
 • بعد از تکمیل بخش‌های بالا می‌توانید با استفاده از فیلترهای سایت مانند فیلتر ایرلاین، قیمت، نوع پرواز، کلاس پروازی و غیره موارد مرتبط با نیاز خود را در لیست مشاهده کنید.
 • بعد از بررسی بلیط‌ها گزینه مورد نظر را انتخاب کرده و سپس اطلاعات مرتبط با مسافر یا مسافران را در صفحه جدید ثبت کنید.
 • بعد از تایید اطلاعات وارد صفحه پرداخت خواهید شد و باید به صورت آنلاین پرداخت را انجام دهید.
 • بعد از نهایی شدن مراحل پرداخت، اطلاعات بلیط از طرف سایت در دسترس شما قرار می‌گیرد.

پیشنهاد می‌کنیم بلیط‌ها را به صورت فیزیکی و پیرینت شده نیز در روز سفر همراه خود داشته باشید.

خرید بلیط سیستمی هواپیما کارون 

برای خرید بلیط سیستمی هواپیما کارون کافی است بعد از نمایش بلیط‌های مرتبط با مبدا و مقصدتان در بازه تعیین شده، با استفاده از فیلتر ایرلاین، شرکت کارون را انتخاب کرده و سپس نوع بلیط را نیز بلیط هواپیما سیستمی انتخاب کنید تا به راحتی با لیستی از بلیط‌ها که این ویژگی‌ها را دارند روبرو شوید و بین آن‌ها بهترین گزینه را خریداری کنید.

خرید بلیط چارتری هواپیما کارون 

نوعی دیگر از بلیط‌های موجود در شرکت هواپیمایی کارون، بلیط‌های چارتری است؛ این نوع از بلیط‌ها در واقع توسط شرکت‌های مسافربری یا برخی از اشخاص خریداری شده و سپس در دسترس مسافران قرار خواهد گرفت. برای خرید بلیط چارتری هواپیما کارون بعد از نمایش  بلیط‌ها با استفاده از فیلتر نوع بلیط، چارتری را انتخاب کنید تا لیست بر اساس نیازتان به روز شود و صرفا شاهد بلیط چارتری هواپیما کارون باشید.

قیمت بلیط چارتری هواپیما کارون بر اساس بازه تاریخ سفر و میزان عرضه و تقاضا تعیین می‌شود. در سایت های تیکت می‌توانید ارزان‌ترین بلیط چارتر هواپیما کارون را با استفاده از فیلتر بازه قیمت برای خود بیابید.

کلاس‌های پروازی هواپیمایی کارون

در نظر داشته باشید که شرکت هواپیمایی کارون، تنها دارای یک نوع کلاس پروازی بوده که آن هم کلاس پروازی اکونومی است. این نوع کلاس، دارای صندلی‌های کوچک‌تری نسبت به کلاس‌های دیگر هست. برخی دیگر از خدمات رفاهی که در کلاس اکونومی برای مسافران در نظر گرفته می‌شود عبارت است از: ارائه غذا(غذا انتخابی نیست)، نوشیدنی محدود و غیره. در برخی از پروازها وسایل سرگرمی مانند تلویزیون یا هندزفری برای گوش دادن موسیقی نیز در اختیار مسافران قرار می‌گیرد.

استعلام بلیط هواپیما کارون

برای استعلام بلیط هواپیما کارون به سایت این شرکت مراجعه کنید و در بخش استعلام بلیط با ارائه اطلاعاتی مانند کد ملی و شماره بلیط، پیگیر وضعیت بلیط خود شوید. پشتیبانی سایت های تیکت نیز به صورت 24 ساعته از طریق تماس تلفنی یا ارسال تیکت از بخش حساب کاربری در دسترس‌تان است تا اگر در جریان استعلام بلیط هواپیما کارون سوالی دارید، شما را راهنمایی کند.

کنسلی بلیط هواپیما کارون 

برای کنسلی بلیط هواپیما کارون دو روش در دسترس دارید، اول اینکه از طریق تماس تلفنی با پشتیبانی سایت در ارتباط باشید یا اینکه از طریق حساب کاربری برای کنسلی بلیط هواپیما کارون درخواستی ارسال کنید؛ البته لازم است بدانید تمامی بلیط‌های این شرکت هواپیمایی دارای قابلیت کنسلی نیست و از این رو بهتر است در زمان خرید بلیط بررسی دقیقی بر قوانین کنسلی آن داشته باشید.

قوانین استرداد بلیط هواپیما کارون 

در رابطه با قوانین استرداد بلیط هواپیما کارون اطلاعات جدول زیر در دسترس شما قرار می‌گیرد.

شناسه نرخی

از زمان خرید تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز

از 12 ظهر 3 روز قبل تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز

از 12 ظهر یک روز قبل تا 3 ساعت قبل از پرواز

از 3 ساعت پیش از پرواز تا زمان پرواز و No-Show

B-E-H-K-L-M-N-Q-R-S-U-V-W-Y-BB-EB-HB-KB-LB-MB-NB-RB-UB-VB-WB-YB-BD-ED-HD-KD-LD-ND-QD-RD-UD-VD-WD-YD-BE-EE-HE-KE-LE-ME-NE-QE-RE-SE-UE-VE-AA-AB-AC-AD-AE

30%

30%

%50

%70

WE-YE-BF-EF-HF-KF-LF-MF-NF-QF-RF-SF-UF-VF-WF-YF-BH-E- KH-LH-MH-NH-QH-RH-SH-UH-VH-WH-YH-BM

%50

%50

%50

%70

EM-HM-KM-LM-MM-QM-RM-SM-VM-WM-YM-BN-EN-LN-MN-NN-VN-WN-YN-BO

%100

%100

%100

%100

میزان بار مجاز پرواز‌های کارون

میزان بار مجاز در این پرواز‌ها تنها 20 کیلو گرم تعین شده و غیر از آن می‌توانید 5 کیلو گرم ساک دستی همراه خود داخل کابین داشته باشید، یعنی جمعا هر فرد می‌تواند 25 کیلوگرم بار داشته باشد. در صورتی که می‌خواهید بار بیشتری با خود حمل کنید، باید مبلغی را به عنوان جریمه پرداخت کنید.

هزینه اضافه بار هواپیما کارون 

به ازای هر یک کیلوگرم، باید به مبلغ یک درصد قیمت بلیط هواپیما در همان مسیر جریمه بپردازید.

حمل حیوانات خانگی در هواپیما کارون 

بنابر اطلاعیه ایرلاین کارون، در نظر داشته باشید حمل هرگونه حیوان زنده در تمامی پرواز‌های داخلی ممنوع اعلام شده است.

خدمات هواپیما کارون به مسافران

شرکت هواپیمایی کارون، دارای کارنامه‌ای درخشان است و تا کنون هیچ گونه سانحه هوایی در فعالیت آن ثبت نشده است. ایرلاین کارون، رضایت مشتریان خود را در اولویت اصلی قرار داده و با ارائه خدماتی همچون استفاده از پرسنل مجرب، هواپیما‌های ایمن و مجهز، بهترین سرویس دهی در طول پرواز و موارد دیگر، سعی دارد تجربه‌ای عالی در طول سفر برای شما رقم بزند. رعایت این نکات، سبب شده که این ایرلاین نه تنها در ایران، بلکه در کل خاورمیانه، یکی از شرکت‌های هوایی ایمن، شناخته شده است.

معرفی کامل ناوگان هواپیمایی کارون

نام هواپیما

تعداد

ظرفیت

بوئینگ 737

 

130

فوکر 100

5

100

فوکر 50

5

50

اطلاعات تکمیلی هواپیمایی کارون

 • سال تأسیس: این شرکت هواپیمایی در سال 1305 تأسیس شده است.
 • تعداد مقاصد پروازی: این شرکت هواپیمایی دارای 20 مقصد پرواز داخلی و 2 مقصد خارجی است.
 • فرودگاه‌های قطب: فرودگاه‌های قطب کارون، عبارت‌اند از: اهواز، آبادان، جزیره سیری، اصفهان، لامرد، جزیره کیش، مشهد، آغاجاری، شیراز، شهرکرد، تهران، یزد، بندر ماهشهر، تبریز، خارک، ساری، اردبیل، بندر عسلویه، لاوان، رشت.

سوالات متداول بلیط هواپیما کارون

آیا هواپیمایی کارون پرواز های بین المللی هم دارد؟

شرکت هواپیمایی کارون، علاوه بر پرواز های داخلی پرواز های بین المللی به اکثر نقاط جهان دارد.

قوانین استرداد بلیط هواپیما کارون به چه صورت است؟

میزان بار مجاز در پرواز های کارون ایر چقدر است؟

چگونه می توان بلیط هواپیما کارون را خریداری کرد؟