MILADکپی
رزرو بلیط پرواز از هر نقطه ایران به مشهد با تخفیف ویژه ولادت امام رضا(ع)
رزرو بلیط هواپیما مشهد
MILADکپی
رزرو هتل با تخفیف 200 هزار تومانی ویژه ولادت امام رضا(ع)
رزرو هتل های مشهد
air
یکطرفه
رفت و برگشت
پرواز داخلی
پرواز خارجی
Calendar icon
Calendar icon
1 مسافر

بلیط هواپیما فلای پرشیا

خرید انواع بلیط هواپیما فلای پرشیا در سایت های تیکت با ارزان‌ترین قیمت یکی از مزیت‌های خرید بلیط هواپیما از سایت ما است. با استفاده از فیلترهای مختلف نظیر فیلتر قیمت، نوع پرواز، کلاس پروازی و غیره می‌توانید به راحتی بلیط ایده آل خود را پیدا کنید. در جریان خرید بلیط هواپیما فلای پرشیا در صورت وجود هر گونه سوال یا ابهام تیم پشتیبانی های تیکت به صورت 24 ساعته همراه شما است تا نیازتان را برطرف کند، برای ارتباط با تیم پشتیبانی دو روش تماس تلفنی و ارسال تیکت از بخش حساب کاربری در دسترس شما قرار دارد.

خرید بلیط هواپیما فلای پرشیا

خرید بلیط هواپیما فلای پرشیا از سایت ما روند بسیار ساده‌ای دارد. برای شروع مواردی نظیر: مبدا، مقصد و تاریخ پرواز را تعیین کنید؛ سپس اگر قصد خرید بلیط رفت و برگشتی دارید، گزینه مربوطه را نیز کلیک کرده و تاریخ برگشت را نیز تعیین کنید. با انتخاب کلیک " جستجو " تمامی پروازهای مرتبط برای شما نمایش داده خواهد شد. حال برای خرید بلیط هواپیما فلای پرشیا فیلترهای مختلفی در دسترس شما قرار دارد که استفاده از آن‌ها سرعت خرید بهتر را افزایش خواهد داد. برای خرید بلیط‌های ایرلاین فلای پرشیا، از فیلتر ایرلاین کمک بگیرید و آن را روی فلای پرشیا تنظیم کنید.

همچنین برای محدود کردن بازه قیمتی بلیط هواپیما فلای پرشیا، از فیلتر قیمت بهره ببرید و یا اگر قصد خرید بلیط چارتری دارید، از بخش فیلتر نوع بلیط، گزینه چارتری را انتخاب نمایید. 

به غیر از تمامی موارد بالا تقویم نرخی 30 روزه نیز در اختیار شما است تا تمامی پروازهای 30 روز آینده مرتبط با نیازتان را بررسی کرده و بین آن‌ها بهترین گزینه را خریدرای کنید، این تقویم نرخی شامل اطلاعات کامل پرواز و قیمت آن‌ها است.

خرید بلیط چارتری هواپیما فلای پرشیا

بلیط چارتر نوعی بلیط است که توسط یک آژانس مسافرتی یا یک شرکت خاص از شرکت هواپیمایی خریداری می شود و به مشتریان با قیمت‌های مختلف فروخته می‌شود. برای خرید بلیط چارتری هواپیما فلای پرشیا صرفا کافی است تا در زمان بررسی انواع بلیط‌ها با استفاده از فیلتر نوع بلیط، چارتری ار انتخاب کنید تا تمامی موارد مرتبط لیست شوند. قیمت بلیط چارتری هواپیما فلای پرشیا دارای نرخ مصوبی نیست و به مواردی نظیر: کلاس پروازی، میزان عرضه و تقاضا، نوع بلیط و غیره اشاره دارد.

 

خرید بلیط سیستمی هواپیما فلای پرشیا 

بلیط سیستمی بلیط هایی هستند که مستقیماً از خود ایرلاین خریداری می‌شود و کلیه مسائل مربوط به پرواز از جمله نرخ، ظرفیت و زمانبندی پرواز توسط خود شرکت هواپیمایی مدیریت می‌شود. بلیط سیستمی معمولاً قیمتی ثابت و بر اساس نرخ مصوب دولتی دارد. برای دست یابی به بلیط‌های سیستمی هواپیما فلای پرشیا، فیلتر نوع بلیط را روی گزینه بلیط سیستمی تنظیم کنید.

قیمت بلیط هواپیما فلای پرشیا

قیمت بلیط هواپیما فلای پرشیا بستگی به مبدا، مقصد، تاریخ، کلاس پروازی و غیره دارد. طبیعتاً هرچه فاصله بین مبدأ و مقصد بیشتر باشد قیمت بلیط نیز افزایش می‌یابد. کلاس های پروازی مختلف نیز قیمت خاص خود را دارند. به طور مثال قیمت کلاس پروازی اکونومی و بیزینس با توجه به امکاناتی که ارائه می‌دهند نسبت به یکدیگر متفاوت خواهد بود. های تیکت ارزانترین بلیط هواپیما شرکت هواپیمایی فلای پرشیا را نسبت به سایر سایت‌های مشابه در اختیار شما قرار می‌دهد.

کلاس های پروازی هواپیمایی فلای پرشیا

در حال حاضر هواپیمایی فلای پرشیا تنها دارای یک نوع کلاس پروازی اکونومی می‌باشد. کلاس پروازی اکونومی دارای صندلی‌های نسبتا راحت و فضای تقریبا کوچک برای پاها است، همچنین در این کلاس پروازی، مسافران می‌توانند از خدمات پذیرایی و سرگرمی محدودی بهره مند شوند. 

پذیرش آنلاین هواپیمایی فلای پرشیا

پذیرش آنلاین هواپیمایی فلای پرشیا یک سرویس مفید است که به مسافران امکان می‌دهد بلیط هواپیما را از طریق اینترنت خریداری کنند. شما مسافرین محترم می‌توانید با وارد کردن مشخصات سفر خود، از جمله مبدأ، مقصد، تاریخ و تعداد مسافران، بلیط هواپیما را در سایت ما جستجو، انتخاب و رزرو کنید. سپس می‌توانید با استفاده از روش‌های پرداخت آنلاین، هزینه بلیط را پرداخت کرده و کد رهگیری بلیط را دریافت کنید.

بلیط اکونومی هواپیما فلای پرشیا

بلیط اکونومی هواپیما فلای پرشیا یکی از گزینه‌های مناسب برای مسافرانی است که به دنبال سفری ارزان و نسبتا راحت هستند. برای دست یابی به بلیط اکونومی هواپیما فلای پرشیا پس از وارد کردن اطلاعات پرواز نظیر مبدا، مقصد، تاریخ پرواز و غیره از فیلتر کلاس پروازی استفاده کنید و آن را روی نوع اکونومی قرار دهید. پروازهای این نوع از بلیط از نظر قیمتی عمدتا ارزان‌تر از سایر بلیط‌ها نظیر بیزینسی است و از این رو خدمات کمتری نیز به مسافران ارائه می‌شود.

استعلام بلیط هواپیما فلای پرشیا

برای استعلام بلیط هواپیما فلای پرشیا می‌توانید از سایت خود ایرلاین فلای پرشیا استفاده کنید و با ارائه اطلاعاتی نظیر کد ملی، شماره بلیط و غیره بلیط خود را استعلام کنید. به غیر از این روش پشتیبانی سایت های تیکت نیز در دسترس شما است تا برای اتمام فرایند استعلام گیری به شما کمک کند.

استرداد بلیط هواپیما فلای پرشیا

در صورت خرید بلیط هواپیما فلای پرشیا از های تیکت، قادر خواهید بود تا بلیط را اگر شرایط کنسلی داشته باشد، لغو کنید. برای این کار، باید به حساب کاربری خود در های تیکت وارد شوید و به صورت تیکت درخواست کنسلی بلیط را ثبت کنید. اگر به حساب کاربری دسترسی ندارید، قادر خواهید بود کنسلی بلیط‌تان را از طریق تماس تلفنی با پشتیبانی در میان بگذارید. شرایط استرداد بلیط هواپیما فلای پرشیا بستگی به نوع بلیط، زمان ابطال و مقصد پرواز دارد. به طور کلی، بلیط‌های اکونومی فلای پرشیا قابل استرداد هستند، اما در صورت کنسلی جریمه‌ای به دنبال دارند. که در ادامه به میزان جریمه به صورت دقیق تر می‌پردازیم.

جریمه کنسلی بلیط هواپیما فلای پرشیا

شناسه نرخیتا ۱۲ ظهر سه روز قبلتا ۱۲ ظهر دو روز قبلتا ۱۲ ظهر روز قبلتا ۴ ساعت قبل پروازاز ۴ ساعت قبل پرواز
همه کلاس ها۳۰٪۶۰٪۷۰٪۷۵٪۸۵٪

میزان بار مجاز پروازهای فلای پرشیا

میزان بار مجاز پروازهای فلای پرشیا برای هر مسافر بستگی به مقصد پرواز دارد. برای پروازهای داخلی، میزان بار مجاز برای هر نفر ۲۰ کیلوگرم است، اما برای پروازهای خارجی، میزان بار مجاز برای هر نفر ۳۰ کیلوگرم است. همچنین، هر مسافر می‌تواند تا ۵ کیلوگرم بار دستی را علاوه بر میزان بار مجاز قبلی به داخل کابین هواپیما ببرد. برای نوزادان زیر دو سال، میزان بار مجاز ۱۰ کیلوگرم است و لازم است بدانید اگر مسافر بار اضافه داشته باشد، باید به ازای هر کیلوگرم اضافه، یک درصد از مبلغ بلیط را به عنوان جریمه پرداخت کند.

کیفیت هواپیمایی فلای پرشیا

کیفیت هواپیمایی فلای پرشیا از جنبه های مختلفی می تواند ارزیابی شود. یکی از این جنبه ها امنیت پرواز است. هواپیمایی فلای پرشیا با استفاده از هواپیماهای بوئینگ 737 که از جدیدترین و پیشرفته ترین هواپیماهای جهان هستند، امنیت بالایی را برای مسافران خود فراهم می کند. این شرکت هواپیمایی همچنین دارای مجوزهای لازم از سازمان هواپیمایی کشوری و بین المللی برای انجام پروازهای داخلی و خارجی است. هواپیمایی فلای پرشیا با ارائه خدمات پذیرایی و سرگرمی در کلاس پروازی اکونومی، سعی در افزایش رضایت‌مندی مسافران خود دارد. این شرکت هواپیمایی نیز با توجه به نیازهای مختلف مسافران، خدماتی مانند پذیرش آنلاین، پذیرایی با کیفیت و غیره را ارائه می دهد.

خدمات هواپیمایی فلای پرشیا برای انواع مسافران

مسافران می‌توانند از سرو غذاهای گرم در دو نوع ایرانی و فرنگی، نوشیدنی‌های سرد و گرم، آب معدنی، شیرینی و میوه در کلاس پروازی اکونومی لذت ببرند. برای سرگرم شدن در هواپیما شما می‌توانید از تلویزیون‌های فردی که در پشت صندلی‌ها نصب شده‌اند، استفاده کنید. این تلویزیون‌ها دارای برنامه‌های متنوعی مانند فیلم، سریال، موسیقی، بازی و غیره هستند. همچنین، مجله‌های مختلفی مانند مجله سفر و گردشگری نیز در دسترس مسافران قرار دارند.

شما مسافرین محترم می‌توانید در هنگام خرید بلیط، بیمه مسافرتی را نیز تهیه کنید. بیمه مسافرتی شامل پوشش‌هایی مانند مرگ و میر، بیماری و حوادث، از دست دادن یا خراب شدن بار، تأخیر یا لغو پرواز و غیره می‌شود. قیمت بیمه مسافرتی بستگی به مدت سفر، مقصد و سن مسافر دارد.

یکی دیگر از خدمات هواپیمایی فلای پرشیا، ارائه خدمات ویژه به افراد کم توان است، برای مثال مسافران نابینا یا کم توان از طریق پرسنل پرواز با رعایت احترام به خوبی ساپورت خواهند شد تا در طی کل مسیر احساس خوبی داشته باشند. ارائه خدماتی نظیر: تحویل ویلچر به مسافر، حمل بار داخل کابین مسافر و غیره برخی از خدمات هواپیمایی فلای پرشیا برای افراد کم توان است.

تاسیس هواپیمایی فلای پرشیا

هواپیمایی فلای پرشیا یکی از جدیدترین شرکت‌های هواپیمایی خصوصی ایران است که در سال ۱۳۹۶ با دریافت موافقت شورای عالی هوانوردی به مرکزیت شهر شیراز تاسیس شد. این شرکت با هدف کاهش ترافیک هوایی در استان فارس و ارائه خدمات پروازی با کیفیت و قیمت مناسب به مسافران، اقدام به جابه‌جایی هموطنان عزیزمان می‌کند.

هواپیمایی فلای پرشیا پس از اخذ گواهینامه عملیات پروازی (AOC) از سازمان هواپیمای کشوری در سال ۱۳۹۷، فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کرد. 

اطلاعات تکمیلی هواپیمایی فلای پرشیا 

سال تاسیس: ۱۳۹۸

تعداد مقاصد پروازی: ۳

فرودگاه‌های قطب: فرودگاه شیراز

سوالات متداول بلیط هواپیما فلای پرشیا

آیا هواپیمایی فلای پرشیا پرواز های بین المللی هم دارد؟

شرکت هواپیمایی فلای پرشیا، علاوه بر پرواز های داخلی پرواز های بین المللی به اکثر نقاط جهان دارد.

قوانین استرداد بلیط هواپیما فلای پرشیا به چه صورت است؟

میزان بار مجاز در پرواز های فلای پرشیا ایر چقدر است؟

چگونه می توان بلیط هواپیما فلای پرشیا را خریداری کرد؟