MILADکپی
رزرو بلیط پرواز از هر نقطه ایران به مشهد با تخفیف ویژه ولادت امام رضا(ع)
رزرو بلیط هواپیما مشهد
MILADکپی
رزرو هتل با تخفیف 200 هزار تومانی ویژه ولادت امام رضا(ع)
رزرو هتل های مشهد
air
یکطرفه
رفت و برگشت
پرواز داخلی
پرواز خارجی
Calendar icon
Calendar icon
1 مسافر

بلیط هواپیما فلای بغداد

برای دریافت بلیط هواپیما فلای بغداد در‌ های تیکت، می‌توانید بعد از وارد کردن مبدأ و مقصد خود و تاریخ پرواز، روی گزینه جست و جو کلیک کرده تا تمامی بلیط‌های موجود برای شما نمایش داده شود. سپس فیلتر ایرلاین را روی فلای بغداد تنظیم کرده و در نهایت بلیط مورد نظر خود را رزرو کنید. به عنوان مثال، قیمت یکی از بلیط‌های یک طرفه این ایرلاین (تهران_استانبول) در آذر ماه سال 1402 برابر با 3 میلیون و 395 هزار تومان است که می‌توانید آن را از‌ های تیکت خریداری کنید. در ادامه این مطلب، به بررسی کامل این ایرلاین از جمله خرید بلیط، قیمت آن، انواع پرواز‌ها، کلاس‌های پروازی، میزان بار مجاز و غیره خواهیم پرداخت.

خرید بلیط هواپیما فلای بغداد

اگر قصد خرید بلیط هواپیما فلای بغداد را دارید، با انجام دادن مراحل زیر، می‌توانید خرید خود را تکمیل کنید.

 • در مرحله اول، مبدأ و مقصد خود را به همراه تاریخ سفر، در فیلد مشخص شده وارد کنید.
 • پس از آن، فیلتر نوع ایرلاین را روی فلای بغداد تنظیم کنید تا لیست تمامی بلیط‌های موجود برای شما نمایش داده شود.
 • در این قسمت می‌توانید علاوه بر فیلتر ایرلاین، سایر فیلتر‌ها را مانند: فیلتر قیمت و نوع بلیط با توجه به ملاک‌های خود، تنظیم کنید.
 • در این مرحله، بلیط مورد تأیید خود را انتخاب کنید.
 • پس از انتخاب بلیط، اطلاعات هویتی خود و سایر مسافران را به درستی وارد نمایید.
 • در مرحله آخر، از طریق درگاه اینترنتی هزینه بلیط را به صورت آنلاین پرداخت کنید تا لینک دانلود بلیط در اختیار شما قرار گیرد.
 • با پشت سر گذاشتن مراحل قبل، خرید بلیط هواپیما فلای بغداد به اتمام رسیده است.

همچنین، با مراجعه به تقویم نرخی 30 روزه موجود در‌ های تیکت، می‌توانید تمامی بلیط‌های موجود در 30 روز آینده را مشاهده کرده و با توجه به بودجه خود، ارزان‌ترین نوع بلیط را از فلای بغداد تهیه کنید.

خرید بلیط هواپیما تهران بغداد

اگر قصد خرید بلیط هواپیما تهران بغداد را از ‌ های تیکت دارید، شهر مبدأ را تهران و مقصد را شهر بغداد انتخاب کنید. شما با اعمال برخی فیلتر‌ها مانند فیلتر قیمت، ایرلاین، نوع بلیط و کلاس پروازی می‌توانید فرایند خرید را سریع‌تر انجام دهید. همچنین در رابطه با این موضوع در نظر داشته باشید، فرودگاه مبدأ و مقصد شما به ترتیب باید روی فرودگاه بین‌المللی امام خمینی و فرودگاه بغداد تنظیم شده است. برای خرید بلیط هواپیما تهران بغداد از فلای بغداد کافی است بعد از انتخاب مبدا و مقصد، با استفاده از فیلتر ایرلاین، فلای بغداد را انتخاب کنید.

خرید بلیط هواپیما مشهد بغداد

برای خرید بلیط هواپیما مشهد بغداد، باید مبدأ خود را شهر مشهد و مکان مقصد را بغداد انتخاب نمایید. همچنین برای این سفر فرودگاه، فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی نژاد و مقصد فرودگاه بین‌المللی بغداد است. برای دست یابی به بلیط هواپیما مشهد بغداد از ایرلاین فلای بغداد، کافی است مانند مورد قبلی با استفاده از فیلتر ایرلاین، این شرکت هواپیمایی را انتخاب کنید.

قیمت بلیط هواپیما فلای بغداد

قیمت بلیط هواپیما فلای بغداد با توجه به مبدأ و مقصد انتخابی شما، تاریخ سفر، نوع بلیط و غیره می‌تواند متغیر باشد. به عنوان مثال قیمت بلیط یک طرفه تهران استانبول در آذر و دی ماه سال 1402، در رنج قیمتی 3 میلیون تومان تا 6 میلیون تومان، اعلام شده است. این تفاوت قیمت، با توجه به کلاس پروازی انتخابی شما (اکونومی، بیزینسی و فرست کلاس) تغییر خواهد کرد.

پرواز چارتری فلای بغداد 

برای خرید بلیط چارتری فلای بغداد، کافی است بعد از تعیین مبدا و مقصد، فیلتر نوع بلیط را روی گزینه چارتری تنظیم کرده و در فیلتر ایرلاین، فلای بغداد را انتخاب کنید و سپس بین موارد نمایش داده شده بلیط مناسب خود را رزرو کنید. مهم‌ترین نکته‌ای که در رابطه با خرید بلیط چارتری فلای بغداد باید در نظر بگیرید این است که این نوع از بلیط‌ها، توسط شرکت‌های چارتر‌کننده مدیریت شده و به همین ترتیب قوانین و شرایط مخصوص به خود را دارند. به عنوان مثال، قیمت بلیط پرواز‌های چارتری برای هر رده سنی یکسان بوده و تفاوتی ندارد. علاوه بر آن، ممکن است قابلیت کنسلی نداشته باشد. به همین دلیل، قبل از انتخاب و رزرو بلیط‌های چارتری فلای بغداد، قوانین آن را به خوبی مطالعه فرمایید. 

بلیط ارزان فلای بغداد

اگر میزان بودجه مورد نظرتان محدود است و به دنبال بلیط ارزان فلای بغداد هستید، بهره گرفتن از راه‌های زیر می‌تواند تا حدودی، برای شما مفید باشد.

 1. می‌توانید از انواع بلیط‌های چارتری استفاده کنید.
 2. بهره گرفتن از بلیط‌های لحظه آخری نیز، ممکن است هزینه کمتری نسبت به بلیط‌های عادی داشته باشد.
 3. استفاده از تقویم نرخی 30 روزه که به شما تمامی بلیط‌های یک ماه آینده را نشان می‌دهد.
 4. اعمال فیلتر قیمت روی بلیط نیز می‌تواند قیمت بلیط هواپیما را کاهش دهد.

البته توجه داشته باشید که همواره قیمت بلیط چارتری و لحظه آخری این ایرلاین از بلیط سیستمی‌اش ارزان‌تر نیست.

کلاس‌های پروازی فلای بغداد

در حالت کلی، این ایرلاین، دارای 2 کلاس پروازی بیزینس و اکونومی بوده که به ترتیب کلاس بیزینس، بالاترین کلاس پروازی با خدمات ویژه و کلاس اکونومی در رده دوم با خدماتی متوسط در اختیار مسافران است. در بخش بعد به طور جزئی به بررسی این کلاس‌ها می‌پردازیم.

کلاس اکونومی فلای بغداد 

اکونومی، کلاس پروازی پایه فلای بغداد است و خدمات استانداردی را به مسافران خود ارائه می‌دهد. این خدمات شامل صندلی‌های راحت، فضای کافی برای پا، غذا و نوشیدنی‌های متنوع و سایر امکانات رفاهی است. قیمت این کلاس پروازی با توجه به مبدأ و مقصد شما متغیر بوده و می‌توان گفت هزینه آن از 3 میلیون تومان، شروع خواهد شد. در نظر داشته باشید که میزان بار مجاز برای کلاس اکونومی فلای بغداد تنها 25 کیلوگرم است.

کلاس بیزینس فلای بغداد 

در رابطه با این کلاس هواپیما فلای بغداد می‌توان گفت، بالا‌ترین کلاس پروازی این شرکت، از نوع بیزینس است و خدمات ویژه‌ای را به مسافران خود ارائه می‌دهد. به عنوان مثال، صندلی‌های تخت‌خواب‌ تاشو، غذا و نوشیدنی‌های متنوع و انتخابی، سرویس پذیرایی اختصاصی و سایر امکانات رفاهی مانند کفش مخصوص پرواز، بالشت سفر و غیره از جمله خدمات این کلاس پروازی فلای بغداد می‌باشند. قیمت کلاس پروازی بیزینس در شرکت هواپیمایی فلای بغداد، بسته به مسیر پرواز و زمان سفر متفاوت است. به طور کلی، قیمت این کلاس پروازی از کلاس اکونومی گران‌تر است. همچنین میزان بار مجاز کلاس بیزینس در هواپیمای فلای بغداد حداکثر 40 کیلوگرم است.

بار مجاز هواپیمایی فلای بغداد

قبل از پرواز به این نکته توجه داشته باشید در صورتی که کلاس پروازی شما از نوع اکونومی بوده شما مجاز به حمل بار 25 کیلوگرم خواهید بود؛ اما اگر کلاس پروازی خود را از نوع بیزینسی انتخاب کرده باشید، می‌توانید تا حداکثر 40 کیلوگرم بار پذیرش شده را با خود حمل نمایید. توجه کنید که برای حمل بار اضافه، باید هزینه‌ای را به عنوان جریمه بپردازید. به طور کلی جریمه اضافه بار به میزان یک درصد از هزینه کل بلیط است.

ناوگان هوایی فلای بغداد

ناوگان‌های هوایی فلای بغداد به شرح زیر است:

نوع ناوگان

تعداد فروند

ایرباس A320-200

2 فروند

هواپیمای Bombardier CRJ200

1 فروند

هواپیمای بوئینگ 737-400

2 فروند

 

اطلاعات هواپیمایی فلای بغداد

در رابطه با اطلاعات هواپیمایی فلای بغداد، موارد زیر به ثبت رسیده است:

 • آدرس دفتر: عراق، شهر بغداد 
 • شماره تماس: 02188883700_009647700111111
 • وب‌سایت: https://www.flybaghdad.net/en/
 • سال تأسیس: 15 ژوئیه 2014