MILADکپی
رزرو بلیط پرواز از هر نقطه ایران به مشهد با تخفیف ویژه ولادت امام رضا(ع)
رزرو بلیط هواپیما مشهد
MILADکپی
رزرو هتل با تخفیف 200 هزار تومانی ویژه ولادت امام رضا(ع)
رزرو هتل های مشهد
air
یکطرفه
رفت و برگشت
پرواز داخلی
پرواز خارجی
Calendar icon
Calendar icon
1 مسافر

بلیط هواپیما چابهار

شرکت هواپیمایی چابهار مالک 19 فروند هواپیما ملکی است؛ که 13 فروند از آن‌ها هواپیمای فوکر 100 و 6 فروند از آن‌ها هواپیمای مک دانل داگلاس (MD-80) هستند. از مهم‌ترین مقاصد داخلی این ایرلاین می‌توان به شهرهای اصفهان، مشهد، چابهار، زاهدان، تهران، کیش اهواز، شیراز و یزد اشاره کرد. مقاصد خارجی آن نیز کشورهای عمان و امارات هستند. برای رزرو بلیط از ایرلاین چابهار در وبسایت‌ های تیکت، باید مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و تعداد مسافران را وارد کنید و پس از جست و جو، در صفحه رزرو بلیط هواپیما، فیلتر ایرلاین چابهار را اعمال کنید تا بلیط‌های مربوط به این ایرلاین به شما نمایش داده شوند. در ادامه با این ایرلاین، شیوه خرید بلیط چارتری و پرواز سیستمی در کلاس‌های مختلف آشنا می‌شویم.

قیمت بلیط هواپیما چابهار

تفاوت قیمتی بلیط هواپیما چابهار به عوامل مختلفی از قبیل نوع بلیط چارتری یا سیستمی، کلاس پروازی، مبدا و مقصد، زمان سفر بستگی دارد. معمولا قیمت بلیط سیستمی هواپیما چابهار در هر مسیر ثابت است؛ اما بلیط چارتری نوسان قیمت دارد. شما می‌توانید در صفحه رزرو بلیط، در وبسایت های‌تیکت، قیمت بروز آن در هر ساعت از شبانه‌روز را مشاهده کنید.

خرید بلیط هواپیما چابهار

شما می‌توانید برای خرید سریع، آسان و مطمئن بلیط هواپیما چابهار به سایت های تیکت مراجعه کنید. 

  1. در صفحه نخست مبدا، مقصد تاریخ پرواز و تعداد مسافران را وارد کنید.
  2. گزینه جست و جو را کلیک کنید تا وارد صفحه رزرو بلیط شوید.
  3.  از فیلترهای کنار صفحه، ایرلاین چابهار را انتخاب کنید تا لیست و ساعت پروازی هواپیما چابهار نمایش داده شود.
  4. بلیط مورد نظر را انتخاب کنید و روی  دکمه انتخاب بلیط کلیک کنید.
  5. در صفحه‌ای که نمایش داده می‌شود؛ اطلاعات خواسته شده از جمله نام و نام خانوادگی، آدرس، ایمیل، شماره تلفن و غیره را وارد کنید.
  6. روی دکمه ادامه کلیک کنید تا به صفحه پرداخت منتقل شوید. 
  7. پس از پرداخت، اطلاعات بلیط رزرو شده به شما نمایش داده می‌شود.

خرید بلیط هواپیما چابهار اکونومی یا بیزینس

پرواز‌های ایرلاین چابهار، همه از نوع اکونومی کلاس هستند. اگر به دنبال خرید بلیط بیزینس هستید، آن را از ایرلاین چابهار نخرید؛ زیرا هواپیما چابهار کلاس بیزینس ارائه نمی‌دهد. شما می‌توانید در وبسایت های تیکت، در قسمت رزرو بلیط، فیلتر نوع بلیط بیزینس را اعمال کنید تا ایرلاین‌ها و بلیط‌هایی که کلاس بیزینس را ارائه می‌دهند، نمایش داده شوند.

بلیط چارتر هواپیمایی چابهار

برای خرید بلیط چارتری کافی است که مراحل اولیه رزرو بلیط را طی کرده و وارد صفحه رزرو شوید. در این صفحه، در سمت راست فیلتر بلیط‌های چارتری را اعمال کنید تا بلیط پروازهای چارتری ارائه شده نمایش داده شوند. 

با فروش بلیط‌ها به صورت چارتری، آژانس چارتر کننده قیمت گذاری بلیط را انجام می‌دهد. اگر تقاضا زیاد باشد، قیمت بلیط گران‌تر و اگر تقاضا کم باشد قیمت بلیط چارتری کمتر می‌شود. باید توجه داشته باشید که هزینه جریمه کنسلی بلیط چارتر هواپیما چابهار مشخص نیست و کاملا وابسته به آژانس چارتر کننده است. شما میتوانید ارزان ترین بلیط هواپیما در سایت های تیکت مشاهده و خریداری کنید.

رزرو صندلی هواپیمایی چابهار

رزرو صندلی هواپیمایی چابهار صرفا هنگام گرفتن کارت پرواز و در فرودگاه امکان پذیر بوده و رزرو به صورت آنلاین ممکن نیست. اگر می‌خواهید در پروازهای داخلی، صندلی خود را به‌طور آنلاین انتخاب کنید، باید بلیط خود را از ایرلاین‌های سپهران و ایران تور بخرید. بهتر است که افراد سنگین وزن کنار راهرو، والدین همراه فرزندان کنار پنجره، برای افراد قد بلند صندلی‌های کنار راهرو، ردیف دوم و افرادی که می‌خواهند وسایل الکتریکی خود را شارژ کنند در صندلی‌های ردیف وسط بنشینند. 

پیگیری رزرو بلیط هواپیمایی چابهار

پس از رزرو بلیط، می‌توانید استعلام بلیط هواپیما چابهار با کد ملی را انجام دهید. برای انجام این کار مراحل زیر را طی کنید.

  1. به وبسایت اصلی ایرلاین ارائه دهنده بلیط مراجعه کنید.
  2. اطلاعات خواسته شده از جمله شماره ملی، شماره استعلام، تاریخ پرواز و غیره را وارد کنید.

 لازم به‌ذکر است که تنها برای استعلام گرفتن از بلیط‌های سیستمی می‌توانید به این روش اقدام کنید و برای استعلام گرفتن بلیط چارتری، باید با پشتیبانی سایت های تیکت ارتباط برقرار کنید. بعد از خرید بلیط خود تا زمان اتمام سفر، تیم پشتیبانی های تیکت همراه شماست. شما میتوانید پیگیری خرید و یا استرداد آن را از طریق پنل کاربری خود بصورت آنلاین انجام دهید.

قوانین کنسلی بلیط هواپیمایی چابهار

برای کنسل کردن بلیط هواپیما چابهار، در صورتی که بلیط خود را از وبسایت های تیکت خریداری کرده‌اید؛ کافی است وارد پنل کاربری خود شده و روی گزینه استرداد بلیط کلیک کنید. حالا در صفحه‌ای که باز می‌شود می‌توانید افرادی که می‌خواهید بلیط آن‌ها لغو شود را انتخاب کرده و پس از مشاهده میزان جریمه روی ارسال کنسلی را کلیک کنید. در صورتی که بلیط از نوع چارتری باشد، با ارسال تیکت به پشتیبانی و یا با شماره گیری ، بلیط خود را لغو کنید. 

میزان بار مجاز هواپیمایی چابهار

در پروازهای چابهار، میزان بار مجاز برای هر نفر بزرگسال 20 کیلوگرم و برای هر مسافر نوزاد 10 کیلوگرم می‌باشد. همچنین در پروازهای چابهار ایر خارجی میزان بار مجاز برای هر نفر نوزاد و بزرگسال، 30 کیلوگرم خواهد بود.

هزینه اضافه بار چابهار 

هزینه اضافه‌بار برای همه شرکت‌های هواپیمایی به یک روش محاسبه می‌شود. هزینه اضافه‌بار برای هر کیلو اضافه معادل 1 درصد از هزینه کل بلیط است. برای مثال اگر شما 3 کیلوگرم اضافه بار داشته باشید، باید علاوه بر هزینه بلیط، هزینه‌ای معادل 3 درصد از هزینه کل بلیط را باید بپردازید. 

ناوگان هواپیمایی چابهار

ناوگان هواپیماییی چابهار در گذشته هواپیماهای اجاره‌ای گوناگونی داشت؛ اما در حال حاضر تنها دارای دو نوع هواپیما به شرح زیر است.

 

نام

تعداد

ظرفیت

سرعت

مک‌دانل داگلاس ام‌دی-80

6

165، 167، 170

925 km/h

فوکر 100

13

109 نفر

816 km/h

سوالات متداول بلیط هواپیما چابهار

آیا ایرلاین چابهار، به کشورهای خارجی سفر دارد؟

 خیر. ایرلاین چابهار  تنها دارای  پروازهای داخلی است. 

آیا ایرلاین چابهار بلیط‌های کلاس بیزینس را نیز ارائه می‌دهد؟

میزان بار مجاز در پروازهای چابهار چقدر است؟