MILADکپی
رزرو بلیط پرواز از هر نقطه ایران به مشهد با تخفیف ویژه ولادت امام رضا(ع)
رزرو بلیط هواپیما مشهد
MILADکپی
رزرو هتل با تخفیف 200 هزار تومانی ویژه ولادت امام رضا(ع)
رزرو هتل های مشهد
air
یکطرفه
رفت و برگشت
پرواز داخلی
پرواز خارجی
Calendar icon
Calendar icon
1 مسافر

بلیط هواپیما کاسپین

کاسپین یک شرکت هواپیمایی خصوصی است که از هواپیما‌های مدرن و امن تولید شرکت آمریکایی بوئینگ استفاده می‌کند و به بیش از ۲۰ مقصد داخلی و خارجی پرواز دارد. تبریز، دزفول، مشهد، اهواز، کرمانشاه، چابهار، زاهدان، کیش، بندرعباس و قشم جزو مقاصد داخلی این ایرلاین بوده مقصدهای خارجی آن شامل شهرهای استانبول، ازمیر، اسپارتا، اربیل، سلیمانیه، بغداد، نجف و دبی می‌شود. سایت‌ های تیکت بلیط هواپیما کاسپین را با ارزان‌ترین قیمت به شما مسافران عزیز ارائه می‌دهد؛ که برای خرید آن کافی است در صفحه رزرو، فیلتر ایرلاین‌ کاسپین را اعمال کنید تا بلیط مورد نظر نمایش داده شود. در ادامه با آموزش رزرو انواع بلیط هواپیما کاسپین در خدمت شما هستیم. 

قیمت بلیط هواپیما کاسپین

قیمت بلیط هواپیما کاسپین بستگی عواملی نظیر: مقصد، تاریخ پرواز، نوع کلاس و غیره دارد و ممکن است در طول سال تغییر کند. شما می‌توانید با اعمال فیلتر‌های قیمت در سایت ما، نسبت به بودجه خود محدوده قیمتی برای بلیط مورد نظرتان تعیین کنید و ارزانترین بلیط هواپیما را خریداری کنید.

بلیط چارتری هواپیمایی کاسپین

برای خرید بلیط چارتری هواپیمایی کاسپین صرفا کافی است ابتدا بر اساس اطلاعاتی نظیر مبدا، مقصد و تاریخ سفر پروازها را لیست کنید و سپس فیلتر ایرلاین را بر روی کاسپین و فیلتر نوع بلیط را بر روی چارتری تنظیم کنید تا بلیط‌های دلخواهتان نمایش داده شود. بلیط چارتری هواپیمایی کاسپین نوعی بلیط هواپیما است که توسط شرکت‌های مسافربری، تور اپراتور‌ها، سازمان‌ها و اشخاص خریداری شده و سپس به مشتریان فروخته می‌شود. بلیط چارتر معمولاً از قیمت پایین‌تر و شرایط لغو سخت‌گیرانه‌تری نسبت به بلیط عادی برخوردار است. 

بلیط سیستمی هواپیمایی کاسپین

اگر قصد خرید بلیط سیستمی هواپیمایی کاسپین را دارید می‌توانید در قسمت انتخاب نوع پرواز سایت ما گزینه پرواز سیستمی را فعال کنید تا از بین آن‌ها پرواز مورد نظر خود را پیدا کنید. برنامه زمانی و قیمت بلیط‌های سیستمی توسط شرکت‌های هواپیمایی مشخص می‌شود. برنامه زمانی این نوع بلیط همواره منظم و ثابت است و قیمت آن نیز در طول سال یکسان است. 

کلاس‌های پروازی هواپیمایی کاسپین

پرواز هواپیمایی کاسپین، در دو نوع کلاس اکونومی و بیزینس ارائه می‌شود که در ادامه خدماتی که در هریک ارائه می‌شوند را بررسی می‌کنیم.

کلاس اکونومی

کلاس اکونومی نسبت به کلاس بیزینس دارای صندلی‌های تنگ‌تر و فضای کم‌تری برای نشستن است. در این کلاس، به مسافران غذا و نوشیدنی تخصیص داده می‌شود؛ همچنین، در بعضی از پرواز‌ها، سرویس سرگرمی نظیر فیلم و موسیقی برای کلاس اکونومی نیز وجود دارد. اگر قصد خرید بلیط کلاس اکونومی هواپیمایی کاسپین را دارید، با استفاده از فیلترهای ایرلاین و نوع بلیط تمامی، پروازهای این چنینی را برای خود لیست کنید. برای این اقدام کافی است در ابتدا مبدا و مقصد خود را تعیین کرده و بازه سفرتان را نیز مشخص کنید؛ سپس در لسیت تمامی بلیط‌های مرتبط را مشاهده خواهید کرد.

کلاس بیزینس

کلاس بیزینس نسبت به کلاس اکونومی دارای صندلی‌های راحت‌تر و جادارتر بوده و فضای بیش‌تری برای نشستن دارد. در این کلاس، مسافران علاوه بر غذا و نوشیدنی رایگان، خدمات اختصاصی با چند وعده غذا و نوشیدنی با کیفیت بالاتر و منو انتخابی دریافت می‌کنند. همچنین، سرویس سرگرمی با صفحه نمایش لمسی و هدست فعال در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد. برای خرید بلیط کلاس بیزینس هواپیمایی کاسپین صرفا کافی است بعد از تعیین بازه سفر و مبدا و مقصد، با استفاده از فیلتر نام ایرلاین و نوع بلیط، شرکت هواپیمایی کاسپین را انتخاب و نوع بلیط را بیزینسی تعیین کنید. 

شرایط حمل بار هواپیمایی کاسپین 

شرایط حمل بار هواپیمایی کاسپین به این صورت است که بار و توشه مسافران باید در قالب چمدان یا کوله‌پشتی باشد و نباید شامل اجسام نامناسب یا غیرقابل حمل باشد. همچنین بار و توشه نباید دارای برچسب‌های غیرمرتبط باشد.

میزان بار مجاز هواپیمایی کاسپین ۲۰ کیلوگرم برای مسافران پرواز‌های داخلی و ۳۰ کیلوگرم برای مسافران پرواز‌های خارجی است. اگر بار شما بیش از این مقدار می‌باشد، هزینه آن برای پرواز‌های داخلی و خارجی به ازای هر کیلوگرم اضافه بار برابر یک درصد هزینه بلیط است؛ همچنین هر مسافر می‌تواند حداکثر ۴ کیلوگرم بار را نیز با خود به درون کابین هواپیما ببرد؛ البته توجه داشته باشید، مجموع ابعاد آن از ۱۱۵ سانتی‌متر تجاوز نکند.

از به همراه داشتن کالا‌ها و اشیاء زیر در وسایل خود هنگام سوار شدن در هواپیما خودداری کنید:

  • مواد اسیدی
  • کالا‌های ممنوع‌الحمل مانند اسلحه
  • اشیا نوک‌تیز
  • مواد غذایی یخ‌زده
  • مواد قابل‌انفجار و قابل آتش گرفتن
  • مواد چسبناک

حمل حیوان با هواپیمایی کاسپین

امکان حمل حیوان با هواپیمایی کاسپین وجود ندارد؛ بنابراین اگر قصد دارید با حیوان خانگی خود سفر کنید، نباید بلیط هواپیما کاسپین را خریداری کنید و باید از شرکت‌های هواپیمایی دیگر که این سرویس را ارائه می‌دهند، استفاده کنید.

برخی از شرکت‌های هواپیمایی که در ایران فعال هستند و اجازه حمل حیوانات خانگی را دارند، عبارتند از: آتا، آسمان، ماهان، تابان، وارش و زاگرس. البته باید توجه داشت که هر شرکت هواپیمایی شرایط و هزینه‌ای مخصوص خود را برای حمل حیوانات خانگی دارد. بعضی از شرکت‌ها فقط اجازه می‌دهند که حیوانات خانگی را به صورت غیر همراه یا کارگو حمل کنید. بعضی دیگر فقط سگ و گربه را قبول می‌کنند. بعضی دیگر نحوه محاسبه هزینه را براساس وزن چمدان چکین تعیین می‌کنند. به همین دلیل بهتر است در هنگام 

شرایط استرداد بلیط هواپیمایی کاسپین

شرایط استرداد بلیط هواپیمایی کاسپین بستگی به کلاس نرخی بلیط دارد. شرایط استرداد بلیط هواپیما کاسپین به شرح زیر است:

شناسه نرخی

تا 12 ظهر روز قبل

تا 4 ساعت قبل پرواز

از 4 ساعت قبل پرواز به بعد

W-WF-WB-N-NF-NB-X-S-SF-H-HF-P-PF-PB-R-RF-RB-RH-RD-RE-JD-JH-JB-JF-J-Z-ZF-ZB-ZH-ZD-Q-QF-QB-QH-QD

30%

50%

70%

M

30%

50%

70%

K KF L LF LB LH

30%

50%

70%

V A F U D IF IB IH IE I

30%

50%

70%

ناوگان هواپیمایی کاسپین

ناوگان هواپیمایی کاسپین اکنون دارای ۱۰ فروند هواپیما می‌باشد. این شرکت قطب اصلی خود را در فرودگاه مهرآباد تهران دارد و به مقصد‌های داخلی و خارجی پرواز می‌کند. ناوگان فعلی این شرکت شامل هواپیما‌های زیر است:

 

نام

تعداد

ظرفیت

بوئینگ ۴۰۰-۷۳۷

۳

۱۳۰ تا ۱۷۰

بوئینگ ۵۰۰-۷۳۷

۱

۱۳۰ تا ۱۷۰

بوئینگ ۱۰۰-۷۴۷

۱

۱۳۰ تا ۱۷۰

بوئینگ ۲۰۰-۷۴۷

۱

۱۳۰ تا ۱۷۰

مک دانگل داگلاس MD ۸۲

۱

۱۶۵ تا ۱۷۰

مک دانگل داگلاس MD ۸۳

۳

۱۶۵ تا ۱۷۰

 

اطلاعات ضروری هواپیمایی کاسپین

هواپیمایی کاسپین، یکی از شرکت‌های هواپیمایی خصوصی ایران است که در سال ۱۳۷۲ با همکاری نیروی هوایی ارتش تأسیس شد. این شرکت به‌عنوان یکی از پیشروان حمل و نقل هوایی در کشور، با داشتن ناوگان هوایی متنوع و مدرن، خدمات متعدد و با کیفیت را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. هواپیمایی کاسپین، در حال حاضر به ۱۹ مقصد داخلی و ۷ مقصد خارجی پرواز دارد. 

  • کد هواپیمایی کاسپین: C14640
  • آدرس هواپیمایی کاسپین : جاده مخصوص کرج تهرانسر بلوار گل‌ها پایین‌تر از کلانتری ۱۵۰ کوچه هواپیمایی کاسپین
  • سایت شرکت هواپیمایی کاسپین: caspianairlines.com
  • شماره تلفن روابط عمومی: ۴۸۰۶۳۱۱۴-۱۳۸

سوالات متداول بلیط هواپیما کاسپین

چگونه بلیط چارتری هواپیما کاسپین را خریداری کنیم؟

برای خرید بلیط چارتری هواپیمایی کاسپین صرفا کافی است ابتدا بر اساس اطلاعاتی نظیر مبدا، مقصد و تاریخ سفر پروازها را لیست کنید و سپس فیلتر ایرلاین را بر روی کاسپین و فیلتر نوع بلیط را بر روی چارتری تنظیم کنید تا بلیط‌های دلخواهتان نمایش داده شود. 

آیا شرکت هواپیمایی کاسپین پرواز های خارجی انجام می دهد؟

میزان بار مجاز شرکت هواپیمایی کاسپین چه مقدار است؟