MILADکپی
رزرو بلیط پرواز از هر نقطه ایران به مشهد با تخفیف ویژه ولادت امام رضا(ع)
رزرو بلیط هواپیما مشهد
MILADکپی
رزرو هتل با تخفیف 200 هزار تومانی ویژه ولادت امام رضا(ع)
رزرو هتل های مشهد
air
یکطرفه
رفت و برگشت
پرواز داخلی
پرواز خارجی
Calendar icon
Calendar icon
1 مسافر

بلیط هواپیمایی آسمان

شما در سایت های تیکت می‌توانید با اعمال فیلتر برای ایرلاین، بلیط‌های ویژه ایرلاین آسمان را مشاهده کنید و به مقایسه آن‌ها از نظر نوع، قوانین، قیمت و... بپردازید. تنوع زیادی در پروازهای آسمان وجود دارد، شما می‌توانید این تنوع را در سایت ما مشاهده کنید. در ادامه تمامی موارد لازمه در رابطه با این ایرلاین در اختیار شما قرار می‌گیرد، تا در پروسه تهیه ارزانترین بلیط هواپیما قرار بگیرید.. 

خرید بلیط هواپیمایی آسمان از های تیکت

خرید بلیط هواپیمایی آسمان از مجموعه های تیکت پروسه‌ای سریع و آسان دارد، شما در طی این مراحل می‌توانید با اعمال فیلترهای مختلف بهترین بلیط را از نظر نوع و قیمت خریداری کنید. تیم پشتیبانی های تیکت به طور مداوم و 24 ساعته آماده ارائه خدمات به شما است. اگر سوال یا ابهامی در طی فرآیند خرید بلیط داشتید، کافی است در قسمت ارسال تیکت حساب کاربری با تیم پشتیبانی در ارتباط باشید یا با کمک راه‌های ارتباطی موجود با تیم پشتیبانی تماس حاصل فرمایید. 

خرید اینترنتی بلیط هواپیمایی آسمان

در خرید اینترنتی بلیط هواپیمایی آسمان شما بسیار در زمان خود صرفه جویی کرده‌اید، زیرا در پروسه آنلاین تمامی بلیط‌های موجود را به همراه تمامی نکات مربوطه در سایت های تیکت می‌توانید مشاهده کنید و دیگر نیازی به جابه‌جایی فیزیکی نیست. امکان مقایسه بلیط‌های مجموعه آسمان در سایت ما وجود دارد. به گونه‌ای شما کاملا بر طبق سلیقه خود اقدام به خرید بلیط می‌کنید، این فرآیند زمانی زیادی از شما نخواهد گرفت و کاملا ایمن است.

قیمت بلیط هواپیمایی آسمان

قیمت بلیط هواپیما آسمان بر اساس پارامترهای زیادی تعیین می‌شود، این موارد در قیمت بلیط هواپیمایی آسمان به طور مستقیم یا حتی غیر مستقیم تاثیر خواهند داشت. قیمت بلیط‌ پروازهای آسمان طبق موارد ذکر شده در ادامه تعیین می‌گردد که به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت:

  • نوع بلیط: به طور کلی بلیط‌ها در انواع چارتری و سیستمی در شرکت هواپیمایی آسمان موجود هستند، بلیط‌های سیستمی که عموما قیمت ثابتی دارند و توسط خود شرکت آسمان فروخته می‌شوند؛ اما بلیط‌های چارتری قیمتی متفاوت دارند و در لحظه تغییرات بر روی آن‌ها اعمال می‌گردد و توسط چارتر کننده به فروش می‌رسند. 
  • مبدا و مقصد: عامل مهم در تعیین قیمت بلیط هواپیما آسمان، مبدا و مقصد است، اینکه مبدا و مقصد در داخل کشور باشند یا خیر و اینکه چقدر با یکدیگر فاصله دارند در تعیین قیمت حائز اهمیت است. 
  • کلاس پروازی: پارامتر بعدی در قیمت گذاری بلیط هواپیما در مجموعه آسمان، کلاس پروازی است، کلاس‌های پروازی که در این مجموعه موجود هستند، در ادامه به طور کامل شرح داده خواهند شد. 
  • زمان سفر: بر اساس موقعیت زمانی، قیمت بلیط‌ها در شرکت هواپیمایی آسمان تغییر می‌کند. 

روش خرید بلیط هواپیما آسمان در قیمت آن تاثیر دارد. در سایت های تیکت بلیط‌های این مجموعه با مناسب‌ترین قیمت در اختیار شما قرار می‌گیرند. علاوه بر این موضوع، فیلترهای زیادی برای قیمت وجود دارد، که بر اساس آن‌ها می‌توانید مناسب‌ترین بلیط را طبق قیمت برای خود تهیه کنید. 

بلیط چارتر هواپیمایی آسمان

قبل از پرداختن به بلیط چارتر هواپیمای آسمان بهتر است، ابتدا در رابطه با چیستی بلیط چارتر بدانید. بلیط‌های چارتری تعدادی از صندلی‌های مشخص هستند، که توسط یک آژانس هواپیمایی یا یک شخص کرایه می‌شوند، این نوع از بلیط‌ها پس از کرایه شدن بر اساس شرایط تعیین قیمت می‌شوند. پس از اینکه تعیین قیمت صورت گرفت بلیط‌ها برای فروش به نمایش گذاشته می‌شوند، بلیط‌های چارتر شده عموما قابلیت کنسل کردن ندارند و برای تمام سنین دارای یک قیمت هستند. در سایت های تیکت قوانین تمام بلیط‌های پروازهای آسمان به طور کامل شرح داده شده است. 

بلیط سیستمی هواپیمایی آسمان

بلیط سیستمی هواپیمایی آسمان کاملا زیر نظر خود ایرلاین آسمان تعیین قیمت می‌شود و به فروش می‌رسد. بلیط‌های سیستمی در این مجموعه قیمت کمتری برای کودکان دارند و کنسل کردن آن‌ها آسان و بدون دردسر است. این نوع از بلیط‌ها همیشه در دسترس هستند و می‌توانید آن‌ها به راحتی خریداری کنید. در سایت ما کافی است در قسمت نوع بلیط در ایرلاین آسمان، فیلتر بلیط سیستمی را انتخاب کنید. 

بلیط لحظه آخری هواپیمایی آسمان

بلیط لحظه آخری شرکت هواپیمایی آسمان دارای قیمت مناسب و تقریبا ارزانی است، شما می‌توانید در صورت لزوم و موجودن بودن اقدام به خرید بلیط دقیقه 90 این شرکت هواپیمایی کنید. برای این فرآیند تنها کافی است در سایت های تیکت فیلتر مربوط به این ویژگی را اعمال کنید و سپس با خواندن شرایط اقدام به خرید کنید. 

کلاس های پروازی هواپیمایی آسمان

در حال حاضر کلاس پروازی اکونومی و بیزینسی در مجموعه هواپیمایی آسمان موجود است؛ کلاس اکونومی مجموعه آسمان صرفه اقتصادی زیادی دارد. در این نوع از کلاس پروازی خدمات خوبی نظیر: نوشیدنی رایگان و میان وعده رایگان برای مشتریان ارائه می‌شود، اما برای کلاس بیزینس مواردی نظیر: وعده غذایی انتخابی، نوشیدنی انتخابی، صندلی‌های بزرگ‌تر و تاشو، حمل بار بیشتر و... جزو ویژگی‌های این کلاس هستند. با این حال لازم است بدانید هزینه بلیط در نوع کلاس‌های بیزینس بیشتر از کلاس‌های اکونومی است. 

استعلام بلیط هواپیمایی آسمان با کد ملی

استعلام بلیط هواپیمایی آسمان با کد ملی به این گونه است که با همراه داشتن کد ملی خود می‌توانید اطلاعات بلیط را دریافت کنید. این اطلاعات شامل ساعت پرواز، شماره پرواز، شماره ترمینال و... است. روش استعلام بلیط هواپیمایی آسمان با کد ملی به این گونه است که با مراجعه به سایت ایرلاین آسمان می‌توانید با استفاده از کد پیگیری که بعد از خرید بلیط دریافت کرده‌اید، بلیط‌تان را استعلام کنید.

کنسلی بلیط هواپیمایی آسمان

بلیط‌های هواپیما در سایت های تیکت بر اساس نوع و قوانین مربوطه امکان کنسلی دارند، برای مثال عموما بلیط‌های چارتری قابلیت کنسل کردن را ندارند. اگر بلیط از نوع سیستمی تهیه کرده‌اید، می‌توانید به راحتی در سایت های تیکت بلیط خود را کنسل کنید. شما در سایت ما با مراجعه به پنل کاربری خود و ارسال تیکت به تیم پشتیبانی می‌توانید اقدام به لغو بلیط رزرو خود کنید. به جز کنسل کردن از این طریق، می‌توانید با تیم پشتیبانی تماس بگیرید و درخواست کنسلی بلیط خود را اعلام کنید، با توجه به زمان کنسل کردن و نوع بلیط، شما موظف به پرداخت هزینه‌‌ای به عنوان جریمه هستید.

قوانین استرداد بلیط هواپیمایی آسمان

شرکت هواپیمایی آسمان برای استرداد بلیط هواپیما، قوانین متفاوتی را برای کلاس‌های پروازی مختلف در نظر گرفته است. این قوانین به شرح زیر است:

  • کلاس‌های پروازی U، W، R، X، V، M، Q، N، Y، S و O:

از زمان صدور تا 30 دقیقه قبل پرواز: 20 درصد هزینه کسر و مابقی آن عودت می‌گردد.

از 30 دقیقه قبل پرواز به بعد: 40 درصد هزینه کسر و مابقی آن عودت می‌گردد.

  • کلاس‌های پروازی D، I، Z و A:

از زمان صدور تا 30 دقیقه قبل پرواز: 15 درصد هزینه کسر و مابقی آن عودت می‌گردد.

از 30 دقیقه قبل پرواز به بعد: 30 درصد هزینه کسر و مابقی آن عودت می‌گردد.

  • کلاس‌های پروازی H، K و B:

از زمان صدور تا 30 دقیقه قبل پرواز: 30 درصد هزینه کسر و مابقی آن عودت می‌گردد.

از 30 دقیقه قبل پرواز به بعد: 60 درصد هزینه کسر و مابقی آن عودت می‌گردد.

بلیط هواپیمایی آسمان بنیاد شهید

بلیط هواپیمایی آسمان بنیاد شهید برای خانواده‌های ایثارگر یا شهید در نظر گرفته شده است و به اندازه میزان جانبازی یا شهادت فرد تخفیفاتی شامل  خریدشان از ایرلاین آسمان می‌شود. برای مثال اگر درصد جانبازی زیر 25 درصد باشد هیچ تخفیفی ندارد اما اگر درصد جانبازی بین 25 الی 75 درصد باشد، هزینه بلیط به صورت نیم بها حساب خواهد شد. 

خرید بلیط هواپیمایی آسمان برای خانواده شهدا

خرید بلیط هواپیمایی آسمان برای خانواده شهدا در سایت های تیکت نیز در دسترس است و می‌توانند از تخفیفات ویژه‌ای در این رابطه بهره مند شوند، بر اساس توافقنامه‌ای که ایرلاین آسمان با بنیاد شهید دارد، تمامی افراد تحت پوشش این سازمان با توجه به شرایط خاصی که در بخش قبلی به آن اشاره داشتیم، می‌توانند تخفیف 50 درصدی در زمان خرید بلیط هواپیمایی آسمان برای خانواده شهدا دریافت کنند.

میزان بار مجاز هواپیمایی آسمان

بار مجاز در هواپیمایی آسمان در ابتدا به نوع بلیط شما و کلاس پروازی بستگی دارد، بار مجاز در کلاس اکونومی برای پروازهای داخلی آسمان در داخل کابین به ازای هر مسافر 5 کیلوگرم است. این مقدار برای سفرهای خارجی 6 کیلوگرم هست، البته لازم است بدانید مقدار دقیق بار مجاز در بخش توضیحات بلیط شما قرار داده شده است. میزان بار مجاز برای تحویل به کانتر در پرواز داخلی 20 کیلوگرم و در پرواز خارجی 30 کیلوگرم است.

هزینه اضافه بار آسمان

هزینه جریمه اضافه بار نیز مشابه با سایر موارد مرتبط به پروازهای هواپیمایی آسمان متفاوت است، به طور کلی در مجموعه آسمان به ازای هر کیلوگرم بار اضافه باید یک درصد از قیمت بلیط خود را پرداخت کنید. هزینه دقیقه جریمه اضافه بار در پروازهای آسمان در زمان تهیه بلیط از سایت های تیکت به شما نمایش داده می‌شود. 

پیگیری بار هواپیمایی آسمان

اگر‌ احتمال می‌دهید که ممکن است از نظر بار با مشکل روبه رو شوید حتما از چند ساعت قبل برای فرآیند بارکشی در فرودگاه حاضر شوید. شما از مسئولین پرواز و مربوطه می‌توانید برای مسئله بار سوال کنید. برای پیگیری بهتره این مسئله می‌توانید از تیم پشتیبانی سایت ما کمک بگیرید.

هواپیمایی آسمان فرودگاه مهرآباد

فرودگاه مهرآباد دارای 4 ترمینال است که هر کدام برای موردی خاص استفاده می‌شوند. ترمینال یک برای خروج مسافران پروازهای داخلی، ترمینال 2 برای ورود و خروج  مسافران پروازهای داخلی، ترمینال 4 برای خروج مسافران پروازهای داخلی و ترمینال 6 برای ورود مسافران پروازهای داخلی است. ترمینال های شرکت هواپیمایی آسمان در فرودگاه مهرآباد شامل ترمینال 4 و 6 می‌شود.

خدمات پذیرایی هواپیمایی آسمان

مجموعه آسمان برای مسافرین خدمات زیادی در حین سفر ارائه می‌دهد، این خدمات نسبت به زمان و نوع بلیط متفاوت هستند و شامل مواردی نظیر: پذیرایی با ناهار، شام، عصرانه و... می‌شوند.

آشنایی با شرکت هواپیمایی آسمان

ایرلاین آسمان از ایرلاین‌های معروف در ایران است، این شرکت هواپیمایی ناوگان‌های مختلفی دارد و هر کدام ویژگی‌های خاص خود را دارند. در ادامه ناوگان‌ها شرح داده می‌شوند، به طور کلی این مجموعه دارای 3 ناوگان است.

ناوگان هواپیمایی آسمان

در زیر اطلاعات مهم در رابطه با ناوگان‌های شرکت هواپیمایی آسمان برای راحتی شما شرح داده می‌شود.

هواپیما

تعداد

ظرفیت

ایرباس ای 320

6 فروند

144 اکونومی

ایرباس ای 340

1 فروند

171 اکونومی

بوئینگ 737

4 فروند

128 اکونومی

ای آر تی 72

4 فروند

81-76 اکونومی

فوکر 100

8 فروند

100-110 اکونومی

هواپیمایی آسمان پرواز داخلی

شرکت هواپیمایی آسمان در داخل کشور در مسیرهای زیادی فعالیت دارد، این مجموعه از تهران به 34 شهر پرواز دارد و به طور کلی پروازهای داخلی این مجموعه 37 عدد است. از مسیر‌های این مجموعه باید از تهران تا به شهرهایی همچون سبزوار، طبس، بندرعباس، ایلام، کیش، لار، رامسر و... اشاره کنیم.

هواپیمایی آسمان پرواز خارجی

علاوه بر پروازهای داخلی، شرکت هواپیمایی آسمان ارائه دهنده سفرهای خارجی است. این مجموعه از تهران به مقصد ۱۳ شهر خارجی پرواز دارد و از شیراز تنها به مسقط دارای پرواز است.

تاریخچه ایرلاین آسمان            

شرکت هواپیمایی آسمان فعالیت خود را از سال 1359 شروع کرد، این شرکت با ترکیب چهار شرکت هواپیمایی با اسامی پارسی ایر، هور آسمان، ایر سرویس و ایر تاکسی وارد این عرصه شد. در ابتدا این مجموعه تنها پروازهای داخلی به مناطق محروم داشت، سپس با پیشرفت و کسب رضایت مردم به شهرت زیادی دست یافت و در سال 1381 مجموعه هواپیمایی آسمان به سازمان بازنشستگی واگذار شد. در سال‌های ابتدایی این مجموعه همچنان از هواپیماهای کوچک برای مسافربری استفاده می‌کرد، اما بعد از اینکه زیر نظر سازمان بازنشستگی فعالیت خود را آغاز کرد، هواپیماهای جدیدی به ناوگان آن اضافه شد. 

سوالات متداول بلیط هواپیمایی آسمان

آیا حمل حیوان خانگی در پروازهای آسمان مجاز است؟

بله؛ حمل حیوان در این مجموعه، در باربری انجام می‌شود. 

آیا بلیط چارتری آسمان قابلیت کنسل کردن دارند؟

شرایط خرید ارزان‌ترین بلیط پرواز آسمان چیست؟

برای افراد کم توان، شرکت آسمان خدمات خاصی را ارائه می‌کند؟