H100کپی
کد تخفیف 30 هزارتومان ویژه دهه اول محرم
رزرو بلیط هواپیما
tabestoonکپی
تخفیف 200 هزار تومانی ویژه هتل های 100% آنلاین
رزرو هتل

air
یکطرفه
رفت و برگشت
پرواز داخلی
پرواز خارجی
Calendar icon
Calendar icon
1 مسافر

بلیط هواپیما العراقیه

یکی از قدیمی‌ترین شرکت‌های هواپیمایی در خاورمیانه شرکت هواپیمایی العراقیه هست. این ایرلاین فعالیت خود را از سال 1945 به عنوان ایرلاین ملی عراق شروع کرد. این شرکت هواپیمایی با نام عراق ایرویز نیز شناخته می‌شود و قطب اصلی آن، فرودگاه بغداد هست. عموما این شرکت در بازه زمانی اربعین، پرفروش‌ترین ایرلاین برای پروازهای خارجی می‌شود. شما می‌توانید بلیط‌های ارائه شده توسط شرکت هواپیمایی العراقیه را در سایت های تیکت خریداری کنید، در ادامه به توضیحات بیشتری در رابطه با این ایرلاین می‌پردازیم.

خرید بلیط هواپیما العراقیه

خرید بلیط هواپیما العراقیه را در سایت ما با اعمال فیلتر می‌توانید در کمترین زمان ممکن انجام دهید، برای این فرایند باید فیلتر شرکت هواپیمایی را روی ایرلاین العراقیه تنظیم کنید و سپس پروسه خرید را با وارد نمودن تاریخ سفر، مبدا و مقصد، ثبت اطلاعات هویتی و پرداخت هزینه انجام دهید. 

قیمت بلیط هواپیما العراقیه

قیمت بلیط هواپیما العراقیه به پارامترهای مختلفی اعم از فاصله مبدا و مقصد، تاریخ سفر، کلاس پروازی و غیره بستگی دارد. در سایت ما می‌توانید بر قیمت بلیط‌های این ایرلاین فیلتر اعمال کنید و بلیط را در نزدیک‌ترین قیمت به تعرفه مدنظرتان خریداری کنید. علاوه بر فیلتر، در سایت های تیکت تقویم نرخی 30 روزه وجود دارد، که با کمک آن می‌توانید بلیط‌های ارائه شده توسط ایرلاین العراقیه را تا 30 روزه آینده در مبدا و مقصد مورد نظرتان مشاهده و خریداری کنید. 

کلاس پروازی هواپیمایی العراقیه

شرکت هواپیمایی العراقیه دارای سه کلاس پروازی است. کلاس‌های پروازی بیزینسی، اکونومی از کلاس‌های پروازی این ایرلاین هستند. در ادامه به شرح ویژگی‌های هر کلاس پروازی هواپیمایی العراقیه می‌پردازیم. 

کلاس پروازی بیزینس

کلاس پروازی بیزینس فقط برای مسیرها و هواپیماهای منتخب ایرلاین العراقیه وجود دارد. صندلی‌های هواپیما برای این کلاس پروازی بزرگ‌تر از صندلی‌های کلاس اکونومی هستند و نسبت به یکدیگر فاصله بیشتری دارند. صندلی‌ها در کلاس پروازی بیزینس از نوع تخت شو هستند. از دیگر خدمات این کلاس پروازی در شرکت هواپیمایی العراقیه باید به اولویت حمل چمدان و پذیرش، افزایش میزان بار مجاز، پذیرایی برای میان وعده و سوار و پیاده شده از هواپیما پیش از مسافرین اکونومی اشاره کنیم.

کلاس پروازی اکونومی

خدمات ارائه شده در کلاس پروازی اکونومی شرکت هواپیمایی العراقیه کاملا معمولی است. صندلی‌های این کلاس پروازی چرمی هستند و پشتی‌های سرپوشیده دارند. در این کلاس پروازی اگر هواپیما بوئینگ باشد، صندلی‌ها مجهز به مانیتور پشتی با هدفون هستند. پذیرایی در کلاس پروازی اکونومی یک وعده متناسب با زمان سفر است. 

ناوگان پروازی هواپیمایی العراقیه

اطلاعات ناوگان پروازی هواپیمایی العراقیه به شرح زیر است: 

نام ناوگان

تعداد

ایرباس A220-300

2

ایرباس A320-200

3

ایرباس A321-200

2

ایرباس A330-200

1

بوئینگ 800-737

14

بوئینگ MAX 8 737

فعال نیست.

بوئینگ 400-747

2

بوئینگ 200 LR-777

1

بوئینگ 8-787

فعال نیست.

بمبادئر CRJ-900LR

6

میزان بار مجاز هواپیمایی العراقیه

میزان بار مجاز هواپیمایی العراقیه در کابین پروازی برای همه کلاس‌های پروازی 10 کیلوگرم است، که باید در چمدان یا ساکی با ابعاد کمتر از 43*28*23 باشد. میزان بار مجاز برای بخش کانتر برای کلاس پروازی اکونومی 25 کیلوگرم و برای پرواز بیزینس 35 کیلوگرم است.

شرایط استرداد بلیط هواپیما العراقیه

شرایط استرداد بلیط هواپیما العراقیه به این صورت است که اگر هفت روز از زمان لغو بلیط تا پرواز زمان باشد، شما هزینه کامل پرداختی خود را دریافت می‌کنید، در زمان‌های دیگر شما موظف به پرداخت هزینه به عنوان جریمه هستید، که این جریمه متناسب با نوع بلیط، کلاس پروازی و زمان کاملا متفاوت است. 

در سایت های تیکت می‌توانید با ارسال تیکت به تیم پشتیبانی 24 ساعته از بخش کاربری بلیط هواپیما از شرکت العراقیه را کنسل کنید. به جز سایت، با استفاده از تماس تلفنی با تیم پشتیبانی نیز می‌توانید استرداد بلیط خریداری شده از این شرکت هواپیمایی را انجام دهید.