H100کپی
کد تخفیف 30 هزارتومان ویژه دهه اول محرم
رزرو بلیط هواپیما
tabestoonکپی
تخفیف 200 هزار تومانی ویژه هتل های 100% آنلاین
رزرو هتل

air
یکطرفه
رفت و برگشت
پرواز داخلی
پرواز خارجی
Calendar icon
Calendar icon
1 مسافر

بلیط هواپیمایی اروان

های تیکت انواع بلیط هواپیمایی اروان را از نظر نوع بلیط، کلاس پروازی، مبدا و مقصد و غیره در با ارزان‌ترین قیمت نسبت به سایر سایت‌های مشابه در اختیار شما قرار می‌دهد. اگر در جریان خرید و بررسی بلیط هواپیما اروان سوال یا مشکلی برای شما پیش آمد، می‌توانید از طریق تماس تلفنی یا ارسال تیکت به پشتیبانی 24 ساعته سایت، به دنبال جواب یا راه حل باشید. 

معرفی هواپیمایی اروان

هواپیمایی اروان ایر، یکی از شرکت‌های هواپیمایی جدید ایران است که در بهمن ماه سال 1396 فعالیت خود را آغاز کرد. این شرکت هواپیمایی با شعار «پرواز آسان‌تر، راحت‌تر و ارزان‌تر» پا به عرصه صنعت هوانوردی کشور گذاشت. در حال حاضر این شرکت هواپیمایی با ناوگان هوایی بسیار محدود سهم زیادی از صنعت حمل و نقل هوایی کشور ندارد اما بر اساس مصاحبه‌های مدیرانش، می‌توان امیدوار بود که در آینده نه چندان دور، فعالیت‌های بیشتری از آن ببینیم.

ناوگان هوایی اروان

نام هواپیما

تعداد

بوئینگ ۷۳۷

1

هواپیما مِلکی

2

خرید بلیط هواپیمایی اروان 

اکر قصد خرید ارزانترین بلیط هواپیما را دارید، کافی است در ابتدا مبدا و مقصد خود را تعیین کنید، سپس اگر قصد خرید هم زمان بلیط برگشت را نیز دارید، گزینه بلیط رفت و برگشت را انتخاب نمایید. بعد از این اقدامات بازه زمانی سفر را در بخش مربوطه تعیین کنید تا تمامی بلیط‌های مرتبط برای شما نمایش داده شود. حال در این مرحله برای دسترسی به بلیط هواپیمایی اروان، با استفاده از فیلتر ایرلاین، هواپیمایی اروان را انتخاب کنید تا لیست بر اساس ایرلاین مرتب شود. 

با طی کردن مراحل بالا قادر خواهید بود انواع بلیط هواپیمایی اروان را مشاهده و سپس خریداری کنید. به غیر از موارد بالا استفاده از فیلترهایی نظیر: فیلتر قیمت، کلاس پروازی، نوع بلیط و غیره به شما کمک خواهد کرد تا بهترین بلیط را برای خود خریداری کنید.

سوالات متداول بلیط هواپیمایی اروان

چگونه بلیط چارتری هواپیما اروان را خریداری کنیم؟

برای خرید بلیط چارتری هواپیمایی اروان صرفا کافی است ابتدا بر اساس اطلاعاتی نظیر مبدا، مقصد و تاریخ سفر پروازها را لیست کنید و سپس فیلتر ایرلاین را بر روی اروان و فیلتر نوع بلیط را بر روی چارتری تنظیم کنید تا بلیط‌های دلخواهتان نمایش داده شود. 

آیا شرکت هواپیمایی اروان پرواز های خارجی انجام می دهد؟

میزان بار مجاز شرکت هواپیمایی اروان چه مقدار است؟