H100کپی
کد تخفیف 30 هزارتومان ویژه دهه اول محرم
رزرو بلیط هواپیما
tabestoonکپی
تخفیف 200 هزار تومانی ویژه هتل های 100% آنلاین
رزرو هتل

بلیط هواپیما تهران ایلام

مسافر

بلیط هواپیما تهران ایلام را در سایت های تیکت با طی کردن به ترتیب مراحل خرید می‌توانید در کمترین زمان ممکن خریداری کنید. برای خرید بلیط هواپیما تهران به ایلام باید در ابتدا مبدا و مقصد و تاریخ سفر را وارد نمایید و سپس به انتخاب بلیط، وارد کردن اطلاعات هویتی و پرداخت هزینه بپردازید. 

قیمت بلیط هواپیما تهران ایلام در دو ماه پایانی سال 1402 و دو ماه ابتدایی سال 1403 برای بلیط‍‌های اکونومی 920 هزار تومان است. سایت های تیکت تیم پشتیبانی متخصص دارد که به صورت 24 ساعته شما را در زمینه خرید بلیط هواپیما و موارد مرتبط به آن در مسیر تهران ایلام راهنمایی می‌کنند؛ بنابراین از طریق ارسال تیکت در سایت یا تماس تلفنی می‌توانید با این تیم در ارتباط باشید. 

خرید بلیط هواپیما تهران ایلام

برای خرید بلیط هواپیما تهران ایلام لازم است که مراحل گفته شده در ادامه را به ترتیب و با دقت کامل انجام دهید:

  • تهران را به عنوان مبدا و ایلام را به عنوان مقصد وارد کنید. 
  • تاریخ مد نظر برای سفر را در فضای مشخص شده برای زمان پرواز وارد نمایید. 
  • گزینه جستجو را بزنید و به سایت اجازه دهید تا تمامی بلیط‌های تهران ایلام را به شما نمایش دهد. 
  • از بین بلیط‌های نمایش داده شده، گزینه مورد نظرتان را انتخاب نمایید. اگر گزینه‌های روبه‌رو مطابق با شرایط سفر شما نیستند باید به تقویم نرخی 30 روزه مراجعه کنید. این تقویم متشکل از تمامی بلیط‌های 30 روز آینده در مسیر تهران ایلام است. 
  • صفحه اطلاعات هویتی را کامل کنید. در این صفحه باید تمامی اطلاعات مسافر را به صورت دقیق ثبت نمایید، هرگونه مغایرت در اطلاعات ثبت شده با اطلاعات هویتی در زمان پرواز مشکل ایجاد خواهد کرد. 
  • درگاه آنلاین برای پرداخت هزینه بلیط تهران ایلام است. در این درگاه باید مطابق با اطلاعات حساب بانکی‌تان فرایند پرداخت را انجام دهید. 

پروسه خرید بلیط تهران ایلام به اتمام رسید. در این مرحله لینک دانلود بلیط هواپیما در مسیر تهران به ایلام در اختیار شما قرار می‌گیرد، می‌توانید بلیط را دانلود و سپس پرینت بگیرید و در طی پرواز به همراه داشته باشید. 

قیمت بلیط هواپیما تهران ایلام

قیمت بلیط هواپیما تهران ایلام برای ماه‌های پایانی زمستان سال 1402 با کلاس اکونومی، 920 هزار تومان است. قیمت بلیط هواپیما برای هر مبدا و مقصد در ابتدا به میزان مسافت دو شهر بستگی دارد و سپس بر اساس عواملی همچون کلاس پروازی، نوع بلیط و غیره تعیین می‌شود. 

ارزان ترین بلیط هواپیما تهران ایلام 

برای خرید بلیط هواپیما ارزان تهران ایلام چند راه در سایت های تیکت وجود دارد، این راه‌ها به شرح زیر هستند:

  • مراجعه به تقویم نرخی 30 روزه: در تقویم نرخی شما می‌توانید کلیه بلیط‌های تهران ایلام در ماه آینده را به همراه قیمت مشاهده کنید؛ به همین دلیل می‌توانید ارزان‌ترین بلیط را خریداری نمایید. 
  • فیلتر قیمت: با اعمال فیلتر قیمت می‌توانید بلیط‌های موجود با قیمت نزدیک به هزینه مورد نظر را پیدا و خریداری کنید. 

علاوه بر دو مورد گفته شده در رابطه با قیمت بلیط‌ها یک نکته وجود دارد و آن این است که در ایام غیر از پیک مسافرت‌ها، عموماً قیمت بلیط‌های تهران ایلام کاهش پیدا می‌کند و شما در این مواقع می‌توانید به راحتی ارزان‌ترین بلیط در این مسیر هوایی را پیدا کنید. فراموش نکنید که قیمت کلیه بلیط‌ها در سایت های تیکت کمتر از سایر مراکز فروش بلیط است.

بلیط چارتری تهران ایلام

برای خرید بلیط چارتر تهران ایلام باید روی نوع بلیط‌ها، فیلتر چارتری اعمال نمایید. پس از اعمال فیلتر حتماً قوانین بلیط‌های چارتری را در بخش اطلاعات پرواز مطالعه کنید و سپس فرایند خرید را انجام دهید؛ زیرا این نوع از بلیط‌های تهران ایلام دارای قوانین خاصی هستند. 

برنامه پرواز تهران ایلام

مسافت هوایی تهران ایلام تقریباً 510 کیلومتر است. پرواز بین این دو شهر عموما 1 ساعت 10 دقیقه طول می‌کشد. در این پرواز متناسب با کلاس پروازی بلیط‌تان مجاز به حمل بار هستید. به طور کلی برای بلیط‌ها با کلاس اکونومی می‌توانید عموما 20 کیلوگرم بار به همراه داشته باشید. این مقدار برای بلیط‌های با کلاس بیزینس 30 کیلوگرم می‌شود. 

اطلاعات فرودگاه تهران

فرودگاه تهران 6 ترمینال دارد. ترمینال‌های این مجموعه بر اساس شماره به ورود و خروج پروازهای شرکت‌های هواپیمایی مختلف اختصاص داده شده‌اند که ترمینال‌های 1 و 2 برای ورود و خروج پروازها، ترمینال 4 برای خروج و ترمینال 6 برای ورود پروازها هستند.

آدرس فرودگاه مهرآباد تهران: تهران، میدان آزادی، کیلومتر ۱ اتوبان لشگری، دوربرگردان فرودگاه، خیابان فرودگاه.

اطلاعات فرودگاه ایلام

فرودگاه ایلام دارای یک ترمینال داخلی و یک ترمینال بین المللی است. از مرکز شهر ایلام تا فرودگاه حدود 9 کیلومتر فاصله وجود دارد. 

آدرس فرودگاه ایلام: شهرستان ایلام، پیچ آشوری، جاده ایلام بدره، فرودگاه ایلام. 

سوالات متداول بلیط هواپیما تهران ایلام

مدت زمان پرواز تهران ایلام چقدر است؟

پرواز از تهران به ایلام حدود 70 دقیقه طول می‌کشد. 

میزان بار مجاز برای پروازهای تهران ایلام به چه موارد بستگی دارد و چقدر است؟

جریمه کنسلی بلیط هواپیما تهران ایلام چقدر است؟

چه زمانی می‌توانیم ارزان‌تر بلیط هواپیما تهران ایلام را خریداری کنیم؟

جریمه اضافه بار در پرواز ایلام تهران چقدر است؟